Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači !!!!


Dnes měl původně  na Slobodném vysielači  být  klasicky  Dualog. Nicméně  bud e Hodina  vlka a Dualog  až v pátek.

A  prohozené to bude i s tématikou. Původně  jsem chtěl do Dualogu  policejní  aféru a do Hodiny  vlka  Brexit. Jenže  to bude opačně.

Takže  večer si  budeme s Borisme Koronim povídat  o válce policajtů, respektive  válku o policajty  v  České republice a  zítra  s opět s Borisem a k tomu s Petrem Žantovským o Brexitu.

Ten přesun Hodiny  vlka na  čtvrtek  měl být původně   více méně  interaktivní koment  prvních výsledků Brexitu protože  jsme si myslel,  že konec hlasování bude asi ve  20,00 našeho času, ale včera ráno jsem  zjistil,  že Britové  skončí  až o 3 hodiny později – tedy  ve  23,00 hod.   Výsledky  mají být  k dispozici  až někdy kolem 8-10 hodiny ranní v pátek, což  znamená, že  spolehlivé  trendy  někdy mezi 3-4 hodinou ráno, kd y začnou přicházet  součty  z velkých měst.

Jistě , už  někdy  ve  23,05 budou k dispozici tzv. exitpooly, ale jestliže  nebudou  naprosto jednoznačné a zejména  tehdy, když bude hlasování velmi těsné,  neměl  by pořad  k Brexitu, byt by trval do půlnoci  valný smysl.

Takže  proto ta  dvojitá improvizace. Díky za pochopení.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka -původní Kosa se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.