Hodina vlka dnes na Slobodném vysielači


Ano, ne dost bolo vlka, včera! Bude strašit  na Slobodném  vysielači i dneska  večer…. Ale  nebojte se otevřít  ledničku , konzervu  nebo třeba  okno – tam už  vlk  na vás nevybafne. Jen večer   zase u Borise  Koroniho. Je  totiž  pátek a Hodina  vlka.

A  o  čem že  bude?  Docela  jsme  si s Borisem lámali  hlavu, co  předložit  věrným posluchačům… Aby  to nebylo opakování minulých relací  a mělo to nějaký  nový  náboj a říkalo to  cosi k dnešku.

A pak nás  napadlo, že  vlastně  na Slovensku  i  v Čechách  byl svátek Cyrila a  Metoděje a u nás, Pepíků  návdavkem i Mistra  Jana  Husa…

Takže  jsme si řekli  – jsou tyhle  dny  jen prodlouženou nedělí nebo mají mít nějaký  význam, nějaké  poselství? A jestli ano, tak  jaké?

Tohle  budeme  hledat dnes od  20,30 hodin. Můžete s námi, jste  srdečně  vítáni! Ale neslibujeme, že  něco nalezneme,  případně, že to, co nám  nakonec  zůstane  v rukou  vás  uspokojí. Můžeme  slíbit  jen snahu. A já prozradím na Borise, že  má ve  velké  úctě  českého Mistra  Jana! Vím to. Když  byl v Praze , výslovně  si přál, abych ho zavedl do Betlémské  kaple, tu že prý určitě  musí vidět. Rád  jsem mu vyhověl.

A ještě  tradičně  jako vždycky  na  závěr -prosba  o podporu

Kos a vaši podporu nepotřebuje. Nemá  náklady nepotřebuje  tedy  ani  dotaci. Slobodný  vysielač  náklady  má  a potřebuje   své velkorysé  posluchače, aby  nemusel skončit.  A prázdniny  se evidentně  s dárcovstvím  dvakrát  nesnášejí. Viz  finanční  tachometr ke včerejšku.

VýstřižekTýden pryč   a  skore veskrze  pasivní….

Proto si dovoluji připojit  žádost o podpor a bankovní spojení

Čislo účtu pre Českú republiku

Veškeré dary prosíme zasílejte na transparentní účet Občanského sněmu u FIO BANK:

Číslo účtu: 2500269240/2010
Variabilný sybmol: 2004000001

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.