Nejhorší možná verze střelby v Mnichově


vydáno  22.07. ve  23:11

je  22,35 když  začínám  psát tuhle  první  reakci na  atentát  v  Mnichově. Jistě  víte,  že že  v Olympia  nákupním  centru  došlo  ke  střelbě. Aktuální  stav je  hald a zraněných a  nejméně   8 mrtvých. Prý  až  od  tří střelců. Kteří  zahájili  palbu  v blízkém  McDonaldu a  následně  v nákupním  centru.

Do toho  vidím  dvě  videa,  na jednom  maskovaný  chlápek  pálí  před  mekáčem do kolem  běžících,  na  druhém se , možná  tentýž, možná jeden  další  poflakuje  na   střeše  blízkého  parkovacího domu a  vede  poněkud  divný  dialog  s  jedním z  naštvaných obyvatel  blízkého paneláku…..

Opakovaně  si je prohlížím  na  servetu n-tv a  n24, což  jsou  německé obdoby  naší  ČT  24.

Zvláštní,  velmi zvláštní mi to všechno přijde!

Moje první reakce byla  stejná  jako  většiny  z  vás  – jasně, islamisti, konečně, udeřili  v Německu!  Přál  bych si  aby to tak  bylo.  Ne proto, že  bych si chtěl, aby  někdo vraždil  Němce. Nepřeji  jim teror!  Nechci, aby  v  Německu propuklo násilí  směrem  k civilistům. Nicméně Německo  si o něco takového koledovalo a  to dlouhodobě. Díky  nesmyslné   a  naprosto neodpovědné politice Mutti Merkel a  jejího zástupu  vítačů.

A  dokud  Merkelová a Německo nebudou  přivedeni k rozumu,  nebude mít  migrační tsunami  potřebné  řešení. Islámský  teror  v Mnichově  by  to  nutné řešení nepochybně  urychlil.  A  až  konečně  se opravdu  dostane  ke  slovu  i  v Bundesamtu  ke  slovu  zdravý  rozum,  dojde nepochybně  k eskalaci  teroru, jehož  nositeli  budou zejména  ti,  kteří  do Germanie  přišli jako do země  zaslíbené.  Kde  jim  dají  domy,  mercedesy  a  peníze, že  nebudou vědět  co s nimi. Až  zjistí,  že nic  takového  nefunguje,  že  původní  vítači na  nádražích  se kamsi  vytratili,  že  v  Německu se musí  hodně  a tvrdě  pracovat, že  oni  jsou, díky  chybějícímu  jazyku,  vzdělání a pracovním  návykům  naprostými outsidery, bez  šance na pracovním a společenském trhu. Že  je tam  vůbec  vlastně  nikdo nechce.  Vše  následně  svedou  na rasismus, na  zlovolnost  nevěřících,  na  to, že  islám  je  vysmíván. zkrátka, až  i v Německu  vyhraje  zdravý  rozum,  pak teprve  bude  náš  západní soused  konfrontován s  vlnou  islámského teroru! Ale  tohle  by  byla, při  vší hrůze, podle  mne, ještě v  té  hrůze  ta  lepší  verze  mnichovského  útoku! Jakkoli  to může  znít  opravdu  morbidně  a nesmyslně.

Ale  když  vidím ta  dvě  videa,  když  si vezmu  to, že  islamističtí střelci  byli v  McDonaldu, kde to je o vepřovém, když  vidím  jejich  naprosto  nekvalifikované  zacházení  se zbraní,  když  slyším ten podivný  dialog  mezi  obyvatelem paneláku  a střelcem  na střeše, který  říká, že  je  Němec, když  slyším dobrou jeho  němčinu, včetně  slangových  výrazů a  místně  příslušných reálií, když prozkoumávám  velmi  světlou pleť  na  rukou a  krku střelce před  hambárnou, když slyším „jen“ o  9 mrtvých  na  tři střelce a  ti měli  pálit   v restauraci plném  nákupním  centru, když  střelec  nebo střelci  dokázali  tak  jednoduše policii  zmizet  a  ta  uzavřela  kolem celého Mnichova asi  30-ti kilometrový pátrací  kruh a  to včetně  dálnic a  zašpérovala  kde  co, včetně  Hlavního nádraží  v Mnichově. ačkoli  muslimští  fundamentalisté  nikdy  neutíkají, tak  mi  z  toho vychází  možnost,  že  máme dost pravděpodobně   co do činění  s  daleko  horší  variantou!  Vlastně  tou  nejhorší.

Ptáte  se, co může  být  horšího? Horšího než  muslimský  fundamentalismus?

Může- střelcem je nějaký  německý  Breivik   nebo Breivikové! Mimochodem – není  to dneska  na chlup  přesně   co  Breivik  vraždil v  Norsku?  Dovolím si upozornit, že nikdo  z  těch, co zatím podávali svědectví  neuvedl, že  by  některý  ze  střelců  volal  jejich klasické Allahu Akbar!  To by  si přece určitě  neodpustil  nebo  neodpustili. Naopak jsem zachytil jednu informaci,  že  snad  mělo zaznít, že  volal  nenávistné pokřiky  ohledně cizinců…

V  době,  kdy většina  z vás  čte  tento příspěvek už  víte, která  z těch  dvou  teroristických  variant  je  správná.  Já  nyní,  kdy  to  lepím na sklo, tedy   asi  23:15 hod. se velmi bojím, že máme  co do činění s  nějakými německými  Breiviky. Přijde mi  to momentálně pravděpodobnější.

Bude  mimořádně  nespokojený, pokud  se ukáže, že  můj odhad  byl správný. Tahle  varianta  by  byla  v podstatě  smrtící. A  to hned   z mnoha  důvodů. Zkusím vyjmenovat  pár   z nich

  •  nutný  zdravý  rozum  by  dostal  těžce na  frak a  nabral by  okamžité  zpoždění v  kritické časové  dimenzi
  • všichni, kteří  by  zastávali jiné  než  vítačské  postoje  by  okamžitě  byli kriminalizováni
  • islámští  fanatici  by  dostali legitimní  důvod  k dalším  akcím proti  měkkým  evropským  cílům
  • následovala by obrovská  propagandistická   masáž ve  smyslu – vidíte, kdo  šíří teror

Islamistický  teror  je  a  bude  v Evropě  trvalou  realitou.  dřív  nebo později  udeří   a  hodně  tvrdě  i v Německu. To  je  naprostá  jistota. Ale pokud  nějací  Breivici  stříleli v  Mnichově, tak se  Evropa  s  tou  jasnou a  vážnou  muslimskou  hrozbou  bude  vypořádávat  zatraceně  špatně a  daleko  déle  než  při  variantě  klasického muslimského fundamentálního teroru….

Ale  doufám, že  se  pletu.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.