Siegmar Gabriel se dočkal…


Když  jsem včera  večer dopisoval  článek  o mnichovském atentátu a  končil jej na dresu  německého  vicekancléře  těmito  slovy

Ne  pane  vicekancléři  Siegmare  Gabrieli –  islámský  fundamentalismus a  terorismus a/nebo Islámský  stát  v  tom  sice skutečně  tentokráte  nejsou. Což  někteří z nás, co to sledovali  jen u televize  na dálku, celkem rychle  pochopili  a  řekli veřejně  nahlas, nicméně  migranti v tom  jsou  – i když, řekněme  – nepřímo! Míním  tu šikanu!

Ale  nemám sebemenší pochybnosti  o  tom,  že se v  dohledné  době  v Německu  dočkáte  i  té  varianty,  které  jste  se tak obával. A vy  a  další němečtí  politici všech  stupňů, stejně  jako obyvatelstvo, to víte!!! Velmi  dobře  to víte!  Tentokrát  vám  to ještě  vyšlo. Ještě  můžete  poukázat  na paralely  s  vraždícími  německými  mladistvými  nebo v nouzi s Breivikem. Ačkoli  už  ten je  silně problematický.Příště  už  to bude o opravdových  islamistech! 

neměl jsem  sebemenší  tušení,  jak rychle  se tato prognoza  vyplní! Vlastně  už  v ten okamžik byla  vyplněna!

V  Ansbachu, což  je  vlastně  jen kousek  za  našimi hranicemi, se odpálil  jakýsi  azylu  se marně  domáhající  Syřan. Německo ovšem    zase mělo kliku v  neštěstí.  Tenhle týpek utíkající  ze  Sýrie  a určitě  hledající    bezpečí před krvavým řezníkem Assadem si sice uměl  sestrojit/ obstarat  bombu,  naládovat  ji, pro zvýšení  efektu  hřebíky, ale   naštěstí si  neuměl  koupit  lístek  na  místní  hudební  festival….  Kdy by  ano,  byl by se odpálil  mezi  2,5 tisíci  nic  netušících lidí…. S  příslušným  efektem.

Což  by  rozhodně  bylo totálně  změnilo politickou  situaci  v  Německu. Z  hodiny  na  hodinu. Takhle  opět  slyšíme  o  tom, že  měl  psychické problémy. A  že  to  byl  jaksi  kriminálník  z  drogové  scény a  že  Německo mu  stejně  azyl  nedalo,  jen ho nemohlo odsunout. Z technických  důvodů. Kvůli Assadovi,  který  válčí proti svému  obyvatelstvu. Takže  podle  ženevských  konvencí  nelze  nikoho, ani  několikrát  chyceného drogového  kriminálníka do takové  země  odtransportovat  zpět, protože  by  se mu  mohlo  něco  násilného přihodit. Jen čekám,  jestli se najde mezi  německými  novináři  nějaký  takový  Jakub  Janda nebo Robert  Břeštan, který  nám  začne  vysvětlovat, že  právě  kvůli  ansbacšskému  atentát  je nutně   a  za  každou cenu  Assada  odstranit, protože  kvůli jeho teroru  začal  brát milej  bomber kdysi  drogy a tudíž, že  to je  vlastně  Assad, kdo za ten  Ansbach může.

Já  si  naopak  dovolím poznamenat,  že  tenhle   vrahoun  měl  dva  roky  na  to, aby se zaintegroval  do německé  společnosti. A  německá  společnost  na  to, aby  úspěšně  zaintegrovala  jeho a  naučila  ho třeba pracovat. Zdá se, že  se  to soudruhům  z NDR a  dodejme, že  i z NSR,  zase  hrubě  nepovedlo. Ale  u všech ostatních, co jich  do Německa  před  tím  i  potom přišlo se jim  to prý  určitě  povede….

Než se tak stane, tak  si  na  ten  čerstvý  náhrdelník  krve  a teroru  v  Německu přidáme další  korálek. S  nápisem Ansbach. K těm ostatním se jmény  Wuerzburg, Reutlingen, Mnichov….  Nějak se nám  děsivě  rozrůstá.  Co  třeba  kdyby  někdo  z německých  politiků  přestal  ukazovat  na  nesolidární  východoevropany, kteří  odmítají  přerozdělování  migrantů a zkusil pochopit   jejich  jednoduchou  logiku. Která  praví  – žádný  muslimský  migrant =  žádný  atentát?!

Nejvyšší německé politické  patro  by  tuhle  logiku  mělo  mimořádně rychle  uchopit a osvojit  si jí  do  denní praxe. Než, po několika  dalších, ovšem  tentokráte  výrazně  úspěšnějších teroristických  úderech  si ji osvojí  nějaký  další  brilantní  řečník s  knírkem.

A  Siegmare  Gabrieli a  ostatní podobní – jsem si jistý, že  už  někde v  Německu  ten   další  rétor  s knírkem  cvičí  svoje  projevy.  A  už  jste  se  přesvědčili,  že  vlkovy  předpovědi  vychází….

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.