Generál a Baba Vanga.


napsal Pacho

 

Bývalý britský generál Richard Shireff, sa tohto roku zahral na proroka a vo svojej knihe „2017 Vojna s Ruskom“, predpovedal vznik tretej svetovej vojny a použitie nukleárnych zbraní. Čo je ale pozoruhodné, začiatok určil s presnosťou na máj r. 2017, čím známu bulharskú veštkyňu Babu Vangu a aj ostatných jasnovidcov, „suverénne odrovnal“. Dalo by sa nad tým mávnuť rukou, ak by išlo o nejakého radového príslušníka alebo bežného spisovateľa. Ale…Tento človek, v rokoch 2011 až 2014, vykonával funkciu, zástupcu veliteľa spojeneckých ozbrojených síl NATO v Európe, oboznamoval sa s utajovanými skutočnosťami a „vojnovými hrami“ o ktorých píše. Zaujímavé je, že následne sa v podobnom duchu konalo aj cvičenie síl NATO Anakonda 2016. Zúčastnilo sa ho asi tridsať tisíc vojakov. Poľský dôstojník v televízii TVP1 vysvetľoval, že pri spomínanom cvičení, „ide o simuláciu stavu tesne pred vypuknutím veľkej vojny“. Máme sa báť, že v Bruselskej centrále, sklonení nad plánmi, nie všetci sú pri zmysloch?

Rusi to najprv celé komentovali s úsmevom. Vedomí si, že ich nezlomili ani tri milióny z Wermachtu. No úsmev im už zmizol z tvárí pretože, stupňovanie napätia okolo imaginárnej „ruskej hrozby“, hromadenie síl, bojových prostriedkov a tzv. protiraketových štítov NATO okolo ich hraníc, im skutočne začína pripomínať jún 1941. Americký novinár Tony Cartalucci, vo svojom článku, pre on line magazín „New Eastern Outlook“ uvádza, že „najviac znepokojujúcim aspektom pripomínajúcim začiatok druhej svetovej vojny je to, že aj vtedy sa v Berlíne ospravedlňovalo budovanie nemeckej vojenskej sily pozdĺž hranice Sovietskeho zväzu ako prostriedok kolektívnej obrany pre Európu, ale v skutočnosti to bola príprava k invázii známej pod názvom „Operácia Barbarossa.“ Celé je to problematické najmä v tom, že NATO v súčasnosti buduje svoje sily v takmer presne rovnakých oblastiach a takmer presne rovnakým spôsobom, ako ich budovalo nacistické Nemecko od roku 1930“.

Situáciu ešte vyostrili USA, oznámením o pláne rozmiestnenia amerického systému THAAD v Južnej Kórei, práve v r. 2017. Rusi sa obávajú radaru s dosahom až 1500 km, ktorým by američania mohli sledovať každý pohyb strategických balistických striel a rakiet a prvým úderom ich neutralizovať. Rusom by prakticky z väčšej časti znemožnili odvetu. Niektorí ruskí vojenskí analytici navrhujú ako protiopatrenie, rozmiestniť raketové systémy na Kurilách, rozmiestniť Kalibre na tichooceánskej flotile, dokonca obnoviť vojenskú spoluprácu s KĽDR a vytvoriť alianciu s Čínou. Situácia je asi vážnejšia ako sa na prvý pohľad zdá a pred vznikom nukleárneho konfliktu, po prvý krát priamo varoval aj prezident Putin https://syrianfreepress.wordpress.com/2016/07/02/putin-warns-of-nuclear-war/.

Keďže súčasťou NATO sme aj my, bližšie k ruským hraniciam sa presúvajú aj naši vojaci. Podľa predsedu Asociácie slovenských vojakov Jozefa Žarnovičana sa z našej armády stal „expedičný a žoldniersky zbor, ktorý už nie je cvičený na ochranu našich občanov, ale pre ochranu elity  Bruselu. Brusel nikdy nehľadel  na občanov krajín EÚ a NATO. Nikdy nehľadel na potreby občanov Slovenskej republiky,  na ich osobné potreby a ich bezpečnosť. OSN už nie je funkčná tak ako kedysi, mier a stabilitu už nemá kto garantovať. Pokiaľ sa mocnosti rozhodnú bojovať, neradia sa s nikým, proste zaútočia a zničia čo uznajú za vhodné“.

Gang pri práci“.

Zdroj:https://syrianfreepress.wordpress.com/

NATO sa približuje stále viac  k fyzickým hraniciam Ruskej federácie a jeho aktivita vyvoláva obavy a strach. Vôbec neprispieva k udržovaniu mieru a poriadku, ale egoisticky naťahuje svaly a vyhráža sa svetovou vojnou“.

Niet sa čo čudovať, že mnoho ľudí je z činnosti NATO znechutených a nazýva túto organizáciu skôr takto:

Zdroj:https://syrianfreepress.wordpress.com/2016/07/11/nato-lying-barbarossa/

Na Slovensku práve prebieha petičná akcia za vystúpenie našej krajiny z tejto organizácie.

Čo sa týka ďalšieho vývoja, Tony Cartalucci predpokladá, že v krajinách bývaleho Sovietskeho zväzu bude naďalej testovaná miera „ruskej odhodlanosti“ a pokračuje: „Európa čelí mnohým hrozbám. Ale žiadna z nich nie je z Ruska. Európa je naďalej zaplavovaná utečencami z krajín proti ktorým viedlo vojnu práve NATO. Je ohrozovaná nestabilnou Ukrajinou, v ktorej na politickú objednávku prebehol prevrat. Je sužovaná nezodpovedným, bezohľadným správaním sa budúcich možných členov NATO, ako je napr. Gruzínsko. Dosadené režimy v týchto krajinách slúžia pre najlepšie záujmy Washingtonu, ale nie pre stabilitu a dlhodobé záujmy európanov“.

Aké sú ale záujmy európskych politikov a za čo nás považujú, predviedol nemecký minister financii Wolfgang Schäuble, keď priamo navrhol vyšľachtiť novú európsku rasu pomocou moslimských žien, lebo degenerujeme http://aktualne.atlas.sk/zahranicie/europa/nemecky-minister-chce-slachtit-rasu-odporuca-moslimske-zeny.html.

Neznie Vám to úplne šialene a dostatočne nacisticky? Čo s takou Európu a s takto zmýšľajúcimi politikmi? Podľa štatistiky. Po 27 rokoch budovania tejto „skvelej“ spoločnosti a po dvanástich rokoch od vstupu do únie a NATO, žije každá tretia slovenská rodina v biede a každý ôsmy Slovák v chudobe z príjmu 300 eur mesačne. Ako niekde v rozvojovej Afrike sa tu chystá potravinová pomoc. Druhá, lebo prvú politici nechali rozkradnúť. Zato na migrantský teror si máme zvykať. Čo s tým? Majú sa zachrániť oni pred nami alebo my pred nimi?

Podľa vykonaného prieskumu, v prípade vojny, by dve tretiny rusov okamžite podporilo vyslanie svojich bojaschopných rodinných príslušníkov na front. Podľa moderátora slovenského rozhlasu podobný prieskum v Španielsku dopadol „veľmi biedne“.

Ruskí politici ich totiž nenechávajú napospas vraždiacim migrantom a nechcú sa nechať šľachtiť. Chránia si svoje a preto požívajú dôveru o akej sa našim ani nesníva. Každý, kto chce s nimi bojovať, by si mal uvedomiť to, čo si uvedomili Nemci už 29.06.1941. V ôsmy deň vojny vyšlo v nemeckých novinách: “Ruský vojak prevyšuje nášho nepriateľa na Západe tým, že opovrhuje smrťou. Správy z frontu potvrdzujú, že Rusi všade bojujú do posledného muža. Nestrácajú akcieschopnosť a nepozorovať žiadne psychologické ochromenie ako pri bleskových prielomoch na Západe. Naši vojaci narazili na disciplinovaného nepriateľa, ktorý sa fanaticky drží svojho politického kréda a proti nemeckej bleskovej ofenzíve postavil totálny odpor.“

Pre Nemcov to bolo neočakávané prekvapenie a my, pri pohľade na ich dnešné prehliadky a pochody „Nesmrteľných plukov“, by sme na to nemali zabúdať. Nebudú horší ako ich dedovia. Tak ako vtedy, aj dnes platí, že:

Výstřižek

Zdá sa, že generál so svojou knihou naznačuje, že v Bruseli a Washingtone viacerí „nemajú všetkých pokope“ a veria, že jadrová vojna proti Rusku je možná a dá sa vyhrať. Posledným krokom pred jej začatím bude inštalácia rakiet do týchto systémov v Poľsku, Rumunsku a Južnej Kórei. Nikto nebude vedieť či ide o rakety obranné alebo útočné. Radary zamerajú a rakety dosiahnu strategické jadrové ciele v Rusku, za menej ako päť minút. Vsádza sa na to, že rusi nebudú stačiť reagovať a ako povedal Putin pred novinármi: “Oni vedia, že my to vieme“.

Tak čo s tými čo sa zahrávajú s našimi životmi a životom celej planéty? Vojnu vo Vietname zastavilo silné protivojnové hnutie bežných Američanov. Mám obavu, že táto generácia zombieovaných ľudí, s mobilmi v rukách a neprítomne loviacimi pokémonov si ani nevšimne, že nejaká začala. Skôr naopak. V Kalifornii sa „bezduchí“, nehľadiac na dôsledky, ochotne podpisovali pod petíciu požadujúcu vykonať preventívny jadrový úder proti Rusku. Prečo? „Lebo som hrdý Američan“, odpovedal jeden. Paul Craig Roberts, bývalý člen Reaganovej administratívy vo svojom článku: „Keď sa jadrová vojna začne, tak len z viny Washingtonu“, píše: „Nevedomosť a hlúposť američanov skôr či neskôr zničí tento svet“.

Spisovateľ Dr. Joseph Murphy vo svojich knihách hovorí, že ak niečo neustále opakujete, stotožníte sa s tým a napokon sa to aj stane. My v tomto systéme už dvadsaťsedem rokov počujeme len slovo vojna. O mieri ani slovo.

V knihe Vanga, vydanej vydavateľstvom TG systems & IKKE, Bratislava 1990, sa o začiatku tretej svetovej vojny nedočítate nič. V tom ju generál suverénne „prekonal“. Ale… slepá jasnovidka hovorí, že niekedy vidí obraz vojny …„sčernelá a obhorená zem a po nej sa pohybuje hŕstka ľudí ako tiene“….Mne sa ale páči niečo iné, čo ľuďom okolo seba, už vtedy neustále pripomínala: „Bojovať za mier neznamená mať neustále v rukách pušku. Nesmieme dopustiť, aby život na zemi zahynul kvôli našej krátkozrakosti“. Aká priepastná dávka múdrosti v zmýšľaní jednoduchej ženy, oproti týmto tu.

Hľadaní pre vojnové zločiny, zločiny proti ľudskosti“.

Zdroj: http://www.topky.sk/cl/11/1480349/Kontroverzna-anketa-o-jadrovom-utoku-USA-vyvolala-odpoved–VIDEO-Takto-odpovedali-v-Moskve-

http://blogy.hnonline.sk/jozef-zarnovican/slovenska-armada-uz-nebrani-slovensku-republiku-pomozte-vojakom

http://aktualne.atlas.sk/ekonomika/financie/kruta-realita-slovenskych-rodin-kazda-tretia-zije-od-vyplaty-k-vyplate.html,http:/

http://www.pluska.sk/regiony/zapadne-slovensko/kazdy-osmy-slovak-zije-chudobe-pokraji-biedy-ziju-300-eur-mesacne.html

http://rusvesna.su/recent_opinions/1468929248

https://syrianfreepress.wordpress.com/

Příspěvek byl publikován v rubrice Pachova zboj se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.