Nevtip na tento den


No dneska  to  bude kolem  fotbalu  i tady. A  znovu – tomu, co píše  sám  život,  nelze  odolat! Napsal i  tohle.

Jak  víte,  první a druhá liga  se odtrhly  od  zbytku  fotbalu a  tyhle  soutěže  si bude řídit Ligová fotbalová    asociace -LFA. V jejímž  čele  je místopředseda  představenstva Sparty  Dušan Svoboda.

Odtržení  bylo proto, aby přece.. cituji

…„Přenese to odpovědnost na kluby. Už se nebudeme moci vymlouvat. Teď to bude na nás,…“

Zdroj:

Ve  skutečnosti jde  jen o dvě věci

1-aby  jisté kluby  získaly  dominantní  postavení  v  řízení ligy

2-jako vždycky  a hlavně  jde o prachy!

Výkonnostní  fotbal totálně  utře. Místo  11 milionů má dostávat jen  sedm. Dobrý  začátek! Dál platí, že  fotbal  by měl  být  v budoucnu jen na placených  kanálech.LFA také získává nárok na patnáctiprocentní podíl z odměn reprezentace z účasti na závěrečných turnajích ME a MS. Od ledna příštího roku bude LFA rovněž zapojena do rozhodování o využití dotací na mládež a rozvoj talentů.

Prostě  – jsou  jak smrt -berou všechno!  A  ti  malí  troubové, co  dělají mládež a  fotbal pro  radost a  žízen? Jo, křupani  myslíte?  A koho zajímají?

Ale  dost  už    s  tím černým  pesimismem- trochu srandy! LFA stvořila  cosi, co se jmenuje  etickou komisi. Neuhodli byste  kdo jí vede  – děkan plzenských  práv!  Tohle  je  podařený  gag. Ale nezbytně ne  největší.

Mám ještě  lepší  kousek – proč  že  vznikla  LFA? Aby  se  „velký  fotbal“   osvobodil od  Peltova FAČRu přece, jak jste  si právě  přečetli.Liga představovaná  panem Dušanem Svobodou  chce  být  přece samostatná!!! Jet  si, nezávisle  na Peltovi, po svém prkně.

Nyní  odbočím.  A obracím  se  k pánům – jistě  pamatujete  slavnou  českou značku, kterou  jste  nakupovali diskrétně  v drogeriích  u  kasy. A bez kterého by nebyla radost a domácí  štěstí.  Jo tak  tohle  byl  výrobek  firmy  Vulkán  z  Hrádku nad Nisou. Byl . Už není , firma  nám jaksi  zbankrotovala. Omlouvám se – nezbankrotovala – řečeno řečí  firemního  rejstříku  – šla  do likvidce. Projížděl jsem  dokumenty z poslední  valné  hromady, které  jsou  na rejstříku a  do  té  likvidace šla  proto, že  …už nevykonávala  hospodářskou  činnost … Ačkoli když  šla  do kuponovky , byla  velká a kvetoucí a měla  zajímavou  výrobu, na které se krize nijak nemůže  podepsat….

Na  jejích  troskách  povstala  jiná. Jmenuje  se

VýstřižekZe screen shotu  výpisu  z firemního rejstříku  je patrné,  že  tohohle  nového výrobce  onoho  prostředku  k nenahraditelné  radosti  je  ovládající  firma  s názvem Vulcan -medical a.s.

Takže  si  dáme  i screenshot   její!

VýstřižekKdo že  to  řídí  Vulcan -medical?  No přece pánové  Pelta  a Svoboda!  Kteří přece se chtěli jeden od  druhého nutně  oddělit  fotbalově!!!  Ačkoli  mají společný  soukromý  byznys!!!

Tohle  nevymyslí v  Hollywoodu, o nějakém  Barrandově  nemluvě!  Tohle dokáže  jen  český  fotbalový  bafunář!!!

Takže  etickou komisi  vede  člověk  z plzenských práv,  za  oddělení  ligy  od  zbytku  fotbalu  zodpovídají  dva lidé , co  mají  být odděleni  tzv. čínskou  zdí a  oni  mají společnou  ekonomiku!!!

Jen pro  doplnění přidám další screenshot z výpisu  dnes likvidované  firmy  Vulkan, kdo  byl  také v  jejích statutárních orgánech….

VýstřižekVýstřižek

Takže  v  orgánech původního, dnes  likvidovaného  Vulkánu  byl  jak  majitel  fotbalové  Sparty,  tak místopředseda jejího představenstva a  dnešní  šéf  LFA….

Abych se vyjádřil jasně – naprosto nespojuji    nijak oba pány  s neslavným  koncem kdysi  velké  firmy. K tomu  nemám  jedinou indicii.

Jen  ty  firmy  následné  mne  jaksi  vedou  k  určitým  myšlenkám  o  tom,  jestli  náhodou   ten  Vulcan- medical takhle  náhodou….! To určitě  ne!  To ne, vlku!

To  by  jsi si také  klidně  mohl  myslet, že  ti  pánové  začnou  ve  svých  současných  Vulcanech vyrábět  ty  výrobky pro nenahraditelnou radost  v olbřímí  velikosti, s  tím, že  nás považují .. no fuj. a  že  si je, podle  nich, budeme  přetahovat přes hlavu…. No radši musím přestat.  No  fuj!

Kdepak!  Oni to  s námi  i českým  fotbalem  myslí  jedině  dobře! Jako  u Podvazkového  řádu  – Hanba  tomu , kdo hanebně  smýšlí!

Já fakt  o  tom  fotbalu  už konečně  musím přestat  psát!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotbálek, Politické vtipy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.