Pro radost kolegovi JF a pro poděkování Zbynku Fialovi


a  také musím poděkovat  za sebe  i za Kosu paní Jiskře.Budu  citovat  z jejího  mailu

Tady něco z dnešních Literárek.

„Tady je namístě malá odbočka – na text mne upozornila svodka toho nejlepšího ze světového tisku, kterou publikují na českém webu Vlkovo bloguje. Je to opravdu kvalitní servis pro občanskou žurnalistiku. Neomylný výlov vynikajícího Vlkovo bloguje právě v tomto rybníku mi potvrdil, že se mohu o jejich tiskové rešerše opřít. Jsou to dřeňovky, jak jsme říkávali v redakci, když šlo o něco, za co dostaneme nejprve po tlamě, a pak třeba nějakou cenu. Nebo vyhazov.“

Celý text zde:

http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/22611-parazitni-ekonomika

Předpokládám, že jde o svodku skvělého JF. Ten člověk by zasloužil metál.

Ano  paní  Jiskro,  jde  o pravidelný materiál od JF a skutečně  by  si metál  zasloužil. Ale  věřím, že ho určitě  potěší  i  ten virtuální  skrze klávesnici  Zbynka Fialy a jeho článku v Literárkách. Ten dík  je  hned  dvojnásobný.

1- že  Kosu pochválil

2- že  Kosu vůbec  jako svůj  zdroj jmenoval. Opakovaně  se totiž  stává,  že Kosa  bývá  informačně  vytěžena, vykradena autorem  z jiného  serveru, aniž  ten by se  sebeméně  namáhal sdělit, kde k primární informaci či  formulaci přišel. Zbyněk Fiala  to pojal  jinak, za  což  má  stejně  jako za svou skvělou publicistiku můj dík a obdiv. Ostatně  – ten už má  hodně  a  hodně  dlouho.

A mám prosbu na všechny  čtenáře tohoto příspěvku – prosím  nasypejte  dneska  na  těhle  pár  řádků všichni  hvězdy. At  si je  mezi  sebou  rozdělí  JF  a Zbyněk Fiala jako naše  společné  poděkování  jim dvěma.

Já osobně touto cestou děkuji  za  dobrou zprávu i paní Jiskře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.