Dnešní Hodina vlka na Slobodném vysielači.


Dneska  večer  opět  bude Hodina  vlka  u Borise. Dva  týdny  jste  měli oddych, tak dneska v  jednom z posledních  horkých  večerů  si zase  něco dáme. A  řekl  bych hodně  žhavého. Ačkoli  je  to věc  hodně  stará. A  řekněme – obecně  známá. Nebo snad  ne?

Dám vám jako ochutnávku  dvě  jednoduché  otázky z  historie,  na které  drtivá  většina  z  vás, at  už máte  jakékoli  znalosti  z historie  odpovíte  špatně

:

1- v zešeřelé místnosti se  scházejí  dva  muži.  A  s nimi jejich vyjednávací  štáby. Mají s sebou  velkou  mapu a  dělají  do ní tlusté  éry. Jak porcují   území  třetího  bezmocného státu, který  o  tomto  jejich řezání  jeho teritoria  nemá  ani  tušení a nemůže  se  plánům  zástupců obou  velmocí  nijak bránit. A  ty  čáry  na mapě  mají drtivý  dopad  na naši současnost.  O jaké událost se  jedná?

2- kdy prohrál Hitler válku?

  • při bitvě  o Anglii
  • pod  Moskvou
  • u Stalingradu
  • u Kurska
  • při  vylodění  v Normandii
  • jinou  operací  nebo bitvou II.ww
  • ještě před  zahájením války

A  dovolím  si tentokráte ovšem  velmi  naléhavě  požádat o vaši sponzorskou podporu  Slobodnému  vysilači, protože  to fakt  začíná být  velmi  nahnuté s  jeho ekonomikou. Viz  následující  grafy, které mluví  sami  ze  sebe

VýstřižekJe  zřejmé, že příspěvky  za  srpen  nedosáhnou  potřebné  výše  a nejspíš  i tenhle  měsíc  bude  deficitní…

Když  se podívám  na tabulku  příspěvků  z  jednotlivých zdrojů – pak příspěvky  z  České  republiky  chodí  přes  účet  Občanského sněmu, který  vede Jirka  Schlimbach – ano  to  je ta zelená  část  grafu.  A mohu  konstatovat,  že  čeští  posluchači, jsou bohužel  ve výrazné  menšině, co se  příspěvků  týče….

Výstřižek

Když s e tohle  všechno složí  dohromady,  snadno se dostaneme  k závěrečnému  grafu,  který  jasně  říká,  že  pokud  ochota  posluchačů Slobodného vysielača  výrazně  nenaroste, pak tenhle  projekt co  nevidět  skončí. Protože zkrátka  – UČTY SE MUSI PLATIT!

Každý  měsíc.

Výstřižek

Vážení  čtenáři  Kosy, posluchači Slobodného vysielača i jeho neposluchači.  Tvoříme  určitou  skupinu . Která  jasně  cítí,  že cosi mohutně  zahnívá. Je  nespokojena  s tím, jak informuje  mainstream. Máme  s  tím  všichni obrovský  problém. Chceme ,  aby s e věci změnily  a hnuly  k lepšímu.  A nejsme  schopni  udržet  finančně  v provozu  ani  jeden  z nejlepších  alternativních  kanálů, co v  česko -slovenském prostoru  vůbec  kdy  vznikl, jak se zdá? Jestliže  to opravdu  je takhle, na  co potom  nadáváme  a co nám  vlastně  vadí? Má  vůbec smysl něco psát a držet  Kosu? Proč  Boris a jeho kolegové  investovali  svůj profesionální  osud  do toho projektu?   Těch  otázek by bylo zatraceně  víc. Ale  tyhle  dvě  stačí.

Můžete  to změnit. Stačí  poslat  pár  drobáků  každý  měsíc  na

Transparentní účet OS ČMS)

Číslo účtu: 2500269240 / 2010  
Variabilný symbol: 2004000001

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.