Hodina vlka na Slobodném vysielači


Tu poslední  Hodinu  vlka  jsme  s Borisem  opravdu  natáhli!  Končila  někdy po půl  jedné  v  noci. Mohu  vám osobně  slíbit,  že  dneska  to rozhodně  tak dlouho neplánujeme…

Ne  že bychom neměli  zajímavá  témata! Tak to zase  ano! Dám  stručný  nástřel

-vyjádření  Mutti  Merkel, že  prý  dělala  při migrační  krizi taky  chyby…

-vývoj  v Sýrii

-únik tzv. Sorosových  mailů

-vývoj kolem TTIP

ale  prostě  jsme  odhodláni  tak nějak  dodržet  spíše základní  formát  dvouhodinové místo obří, časově  dvojnásobné,  relace.

Ale  všechno  je samozřejmě  nejvíc  závislé  od zájmu posluchačů.  Pokud  by  bylo  někdy  kolem 22,30  připojeno zase  přes  tisícovku  právě  poslouchajících a Boris  signalizoval,  že  je  zaplaven  maily  s  otázkami,  tak  si  určitě  dáme  nášup. Nevysíláme  pro sebe, ale  pro  vás!  Náš  posluchač  – náš šéf!

Navíc  šéf , který  zná potřeby  SVE  firmy! Vlastně  SVEHO radia.

Před  týdnem jsme tady  docela  zoufale prosil o podporu, protože  srpnová  dárcovská  bilance  nevyhlížela  vůbec dobře. S  obrovskou   pokorou a  zároven  HRDOSTí  na  kosířskou  rodinu  sem  dávám následující  dva  závěrečné bilanční srpnové  grafy:

VýstřižekVýstřižekTy  zelené  sloupečky  jsou příspěvky  z  Čech. tedy  hlavně  od  kosířů. A je zjevné,  že  konec  měsíce byl jasně  v naší režii! Všem  přispívajícím  velké  poděkování. A vězte,  že  si velmi  ctíme  s Borisem to, co  už  jsem  napsal – náš  posluchač  -náš  šéf. Ale nikoli  ve  smyslu, že budeme  říkat  jen a pouze  to, co  šéf  chce  slyšet. Takhle  tomu  nerozumíme. Cílem je popsat svět a jeho problémy  jak je  vidíme a dát  naše  názory   posluchačům  k přezkoumání. Aniž  bychom tvrdili,  že  máme  nebo musíme  mít  pravdu. Tohle  vám  za VAŠI přízen   nabízíme. Snad to není  úplně  málo.

 

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.