Vtip na tento den


Dilema  českého/slovenského  turisty  při plánování  letošních dovolených… Tedy  samozřejmě  – zamindrákovaného, xenofobního  čecháčka, abych  se přiblížil  s  Kosou  alespon  trochu světu  našich  elitářů…

Můžeme vyrazit do světa. Ale kam? Tak do západní Evropy – kam jsme skoro celej život nemohli , tak tam to asi nepude. Německo , Francie , Ánglie , Švédsko aj., to asi nebude. Ono – samej lágr , samej muslim , domácí se tam sami bojí vylézt ven a navíc většina památek , kvůli čemu bych tam jel , je ve velkých městech a tam je jich nejvíc………

A s babou , dcerou , vnučkou už vůbec ne. S děckama raději ani do Norska ne ! Dám jim na prdel, když nebudou poslouchat, a domů jedu bez nich. I když pro část nepřízpůsobivých spoluobčanů by to mohlo být zajímavé…….

Na jih Evropy raději taky ne . Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepude ani do jihovýchodní Asie – i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi. Tam , kam se ještě nedávno jezdilo , Egypt , Tunis , Afrika a Arábie , tak tam ani náhodou…….

Zbývají velcí bratři. Ten nový, USA, mně nechce. Musí totiž vědět proč , co tam chci , nač tam chci , jak a kde tam budu, proč tam budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu , o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji , tak mně z letiště vrátí a kufry možná pošle za mnou…….

Tak mi zbývá ten druhý – Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí , že jsem z Kocábova , tak dostanu na budku a pomažu zpět , jako nejmenovaný poslanec…… Tak jsem ještě ve větší prdeli jak před sametovou revolucí.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.