11.září = totální vítězství Usámy bin Ladina!


Dnes  je  to  přesně  15 let  od okamžiku,  kdy  čtyři  partičky  islámských  fanatiků  provedly  dokonale  naplánovaný a  ještě  lépe  provedený  atentát  na  nejmocnější  zemi  světa.  Internetové servery  jsou plné  článků a  zejména úvah  k tomuto  výročí. Není  možné, abych  nepřipojil  svou  zde na Kose. Jen jsem ji nestihl  napsat  tak, aby  vyšla tradičně  o  půlnoci mezi sobotou a  nedělí. Snad  to  nebude vadit.

V textu nehodlám  řešit  jestli  se  ten  bin Ládinův  teroristický  útok  skutečně  konal  nebo  jestli jde o  nějaké  spiknutí  temných  sil,  které  ošálily  dokonale  svět a  místo atentátu  vytvořily  jen  jednu  velkou  iluzi, s cílem… S  jakým  cílem  vlastně?  Ale  to je  jedno. Jsem naprosto neotřesitelným  zastáncem  varianty,  že ty  teroristické  útoky  se skutečně  odehrály tak,  jak je  zaznamenaly  televizní  přenosy,  že    do dvojčat  narazila dvě  letadla, pilotovaná  sebevražednými fanatiky  a WTC se  v důsledku  toho zřítilo,  že třetí  letoun  narazil do budovy  Pentagonu a  čtvrtý, který  snad měl za  cíl Bílý  dům  skončil po vzbouře  pasažerů, kteří  už  mezitím  věděli o  katastrofě  v  New  Yorku a  o Pentagonu, havárií  někde, myslím, že  v Ohiu.

Opravdu  nehodlám  dnes  vést a  to ani v soukromé  poště  sebemenší  diskusi  na téma , že  žádné  11. září  nebylo a  když  ano, tak  to byl atentát  americké vlády/CIA nebo  iluminátů proti  obyvatelům  Spojených států. Jen  krátce zopakuji  důvody:

1- pojištovny  platily  obrovské  odškodné. Zajištovny  také.  Ani  necekly, ačkoli  mají  vlastní  špičkově  vybavené  technicky  i personálně týmy  vyšetřovatelů. A  platí  krajně  nerady a zejména  u velkých případů se snaží  z plnění  vyzout   nebo jej  omezit  na  naprosté minimum. Pojištovny  byly  převážně  americké, zajištovny  převážně  evropské. Všechno  finanční  giganti,  kteří se bez  mrknutí oka  pustí  do  soudního sporu  s  kteroukoli vládou  na světě, pokud  mohou  ušetřit  peníze

2- kdyby  to byl  atentát vlády/CIA/Iluminátů  atd.  nebo jen vytváření  iluze  o atentátu, muselo by  do  něj  být  zapojeno  nejméně  několik stovek, ne li tisíc  špičkových  specialistů.  Pokládám za  úplně  nemožné, že  by  se takovou  akci povedlo  na  15 let  utajit.

3-pokládám to za  vyloučené  už proto,  že  v  čase po  11.  září  došlo k úniku  obrovského  množství  nejtajnějších  amerických  vládních  dokumentů  přes Wikileaks a  následovala  další  podobná  obrovská  defekce  s  únikem  těch nejstřeženější  amerických  tajemství – viz  Snowden. Ani  Wikileaks ani Snowden  nic  ohledně  11 září  nepotvrdili. Ačkoli se dostaly  ven  tak  supertajné  informace, že  Američané  odposlouchávali  telefonní  hovory  Merkelevé  nebo francouzských  prezidentů! Což  je  věc  minimálně  stejně  skandální.

4- Kosa zveřejnila  úplný  překlad  tajné  části  zprávy  amerického Kongresu k  11. září. -viz  články Český překlad utajované části zprávy o 11. září -I. až  V.

Osobně  tohle  mám  za  jeden  z nejdůležitějších počinů Kosy  vůbec. Kvůli  závažnosti  obsahu těch utajovaných  částí. Které  jednoznačně  ukazují,  jak zásadní  roli v  přípravě a podpoře  atentátníků sehrála  část  vládnoucích  elit  wahabistických monarchií!!! Kdyby  to připravovala  americká  vláda/CIA/ilumináti nebyl a by možná  žádná  zpráv a Kongresu, natož  takováhle.

Dál to  nebudu  rozvíjet, ačkoli  bych mohl. Nemá  to smysl. To  není  téma  dnešního článku.

Tím  je  něco  jiného – totiž  konstatování  skutečnosti,  že  viděno  s už  dostatečným  historickým  odstupem  15 let, dosáhl  ten, kdo  to všechno tehdy zrežíroval a zaštítil – Usama  bin Ládin  naprostého vítězství!!!

Toto konstatuji  hluboce otřesen a  zarmoucen. protože  at  se vám  to nelíbí, poraženým  je náš  svět. Svět  našich  hodnot, naše  civilizace  a  náš  způsob  života! Nikoli  Spojené  státy – ale  my  všichni,  z  křestanského  civilizačního  okruhu!  Je  jedno, že  vy  osobně  třeba  považujete  Spojené  státy  za  naprosté  zlo, svůj  život   vy  i vaše rodina  žijete  v naší  civilizaci,  která  se opírá  dnes už   dokonce naprosto závisle, o  moc   a  sílu USA. A  jakákoli  jejich prohra, at  s  tím souhlasíte  nebo ne, je  i vaší  a  přirozeně  i mojí – prohrou.

Usáma  těmi  atentáty  chtěl  otřást  západní  civilizací.  Vybudit muslimy  k  svaté  válce vůči  Západu a Západ  potrestat. Tohle  byl  ten pravý  cíl. Nikoli  jednorázově zabít  spektakulární  akcí  co nejvíc  nenáviděných  Amíků!  A  povedlo se mu  to naprosto  dokonale!  O  tom  není pochyb.

Stačí se podívat  na  to, jak se změnila  mapa  světa během  těch  15 let! Muslimští  fanatičtí  teroristé  tenkrát?V podstatě  izolováni  v  tehdejším  Afghanistánu, Sudanu, Jemenu nebo  písečných  dálavách  okrajů Sahary. Jejich  operační  možnosti zahrnovaly  jen okrajové  akce,  které se daly  přirovnat  k  bodnutí  komáru – bodlo to, svrbělo, ale  nemohlo otřást  naší podstatou. Echo v  muslimské  komunitě  trvale  skoro  žádné. V podstatě  nula. Krvelační  a krvežízniví  fanatici v  izolaci.

Pak  přišla  americká/ západní odpověd  na  11. září. Důsledky?

Naprosto  a neopravitelně rozvrácený  Blízký a  Střední  východ. Invaze  do  Afghu  nemůže  skončit  jinak  než  stažením  všech invazních  jednotek a  prohrou  těch  afghánských  sil, které se na ně  navázali a  Taliban  nepochybně  opět převezme  kontrolu  nad  zemí a bude slavit světový  triumf. Je  to otázka  času.

Bush  ml.  zneužil  tehdy situace,  aby  konečně  zničil svého  privátního  nepřítele Saddama. Obvinil  ho z podpory  Usamy, ačkoli  to bylo  logicky  naprosto vyloučené. Saddam  byl daleko spíše  světský  než  nábožensky  orientovaný  politik. Jenže  Bushův  osobní  kontrahent. Takže následovala  druhá  válka  v Zálivu. Porážka  Saddama, jeho následné oběšení, ale totální  rozvrat, pod  diktátorem  zcela konsolidovaného státu. Který, dle mého odhadu, pokud  se neobjeví  další  diktátorský  řezník  Saddamova střihu  a schopností, už NIKDY nepůjde  znovu  zformovat a bude už  jen  věčným  zdrojem nestability  a krutých a dlouhých  válek  náboženských  fanatiků S  důsledky  pro  celý  svět.

Když  Irák, tak  i Sýrie. Assad  je  dalším osobním  nepřítelem  západních politiků. Takže  v  Sýrii, s  výraznou pomocí  Západu,  vypukla  dlouhotrvající  válka  o  jeho odstranění. Pod  hesly  o šíření  demokracie. Výsledkem je další  rozvrácený, dříve  vysoce  organizovaný  stát,  kde  vládl  islámský  vůdce velmi liberálního střihu. Naštěstí  pro nás Assad  zatím  tuhle  válku  ustál. Zatím.  Přemýšlel  vůbec  někdo z  našich pomazaných a mocných,  jak  by  asi Blízký  východ  vypadal,  kdyby  byla  následovala  Sýrie  Irák, respektive  Assad  Saddama?

Mám ještě  psát  o Libyi? Jen bych  se opakoval.  Tam také  prý  snad  měly  vést  černé  nitky  podpory  Usámy  a spol. Takže  Kaddafí  pryč.. Když před  tím  Západ  podvedl v RB OSN  Rusko a Čínu a trikem je přiměl  k odsouhlasení  rezoluce OSN o  vytvoření bezletové  zony a  následně se ani trochu nenamáhal  dodržet  své sliby  Rusku a Číně  za  jejich  neuplatnění práva  veta!  A  pak už opět  jen totální  rozvrat.

Důsledky? Známe  je  všichni! militantní  islamismus se  z  dostal  z  izolace v  afghánslkých  horách.  Dokonce posílil  tak  že  vznikl  Islámský stát,  který se etabloval přímo giganticky, že proti  tomu, aby  se nešířil ještě  více  – nemluvě o jeho porážce,  musela  být vytvořena  široká  mezinárodní  koalice  a došlo  dokonce k propojení  zájmů USA a  Ruska…. Utoky islámských  fanatiků  jsou  dnes na  denním pořádku. Jak v  Evropě, tak  ve Spojených státech!!!!

Spojené  státy  se  neodvážily – viz  ona  utajovaná  část  zprávy  Kongeresu  potrestat   ty, kteří  stály, podle  jejich  vlastních  vyšetřovatelů,  za přípravou 11. září. Samozřejmě, že  wahabistické monarchie  si toho všimly  a zařídily  se podle  toho. A  šíří ten nejmilitantnější  islám  všude,  kam lze  doručit  jejich  peníze na podporu  islámského fanatismu a  všude, kam mohou vstoupit  jimi  vyškolení  a připravení  radikalizující  kazatelé!

Výsledkem  11. září  je  samozřejmě  i migrační  vlna! Nebo  čím  dál  větší  afinita  dříve  přísně  světského  Turecka k islamismu. A tak  bych mohl  pokračovat.

To  všechno je  důsledek  11. září!!  O tak  grandiozním  úspěchu  nemohl  bin Ládin  snít  ani v těch nejdivočejších  snech!! Obrovský a dokonalý  triumf.

Jak  je možné, že  se mu  to povedlo? Odpověd  znáte, nemusel  bych ji  vůbec psát!  Tenhle  kolosální debakl  Západu a  jeho civilizace  –  nás  všech,  je  dílem hlouposti, nafoukanosti  a  opakované  ignorance našich  elit!!!!

Ano Bush musel na 11. září  reagovat a útok  na  Afgh  přijít  musel.  To je bez jakékoli debaty! Ale  proč  neměl vymyšlené  nějaké rozumné a uskutečnitelné  pokračování? Proč  si  počínal jako  o ten  Škrhola  z písničky  Suchého a Šlitra,  který  chtěl  vosu, co usedla králi na  nos  zabít  mohutnou  sukovicí?! Proč  to odpovědí nebyla nejlépe  operace  typu, vlítnout  do země,  vyčistit  jí  rychle  od  Talibanu a  stáhnout  se co nejrychleji  zpět s  tím, že Taliban  bude bleskově poražen  tak  rychle  a hodně , jak jen to půjde, rychlé  stáhnutí  zpět a pokud  se Taliban znovu  etabluje, bude se akce opakovat. Třeba  5x za  sebou.Nic  totiž  neznejistuje  diktátory  všeho  druhu tak, jako když  ví, že  když  nebudou opatrní, budou smeteni! Místo  toho  operace NATO, která  skončí porážkou… Prostě  Škrhola  se rozmáchl na drzou  vosu mohutnou  sukovicí!

Proč  válka  v  Iráku, Sýrii, Libyi?? Která  rozbila  funkční  státy  a  mocenské struktury?  A  vytvořila  gigantický  a  nejspíš  naprosto neřešitelný  problém?! S trvalým  mocenským vakuem. Ona  jako nestačila Palestina? A  nebyla  zdrojem poučení,  jak to  na  Blízkém  východě chodí? Ano Saddam  i Muamar  byli  rychle  poraženi. A  vytvořeno  totální  mocenské vakuum, protože  západní elity  neměly  nejmenší ponětí  o tom, co je třeba  dělat  v  den D+1 natož  aby  anticipovaly , co  má  přijít  ve  dni  D +2785. To  vakuum  zaplnili s  gustem  jak wahabisté, tak Usámovi   učedníci!

Usama  a jeho  pohrobci  to  využili  dokonale!  A  stejně precizně    nám  to předvádějí v plné  bizarnosti  každý  den!

Po  15-ti létech můžeme  konstatovat, že  přenesli svou fanatickou  válku  k nám. Do našich  měst a domovů. A  my  jsme  jim k tomu svojí  vlastní  hloupostí pomohli!

Píši tenhle článek s obrovskou  bolestí – nemáme  k  naší  civilizaci  alternativu. A  tím pádem  ani k USA. A  bohužel, nemáme  žádnou alternativu  ani  k  demenci, hlouposti,  aroganci a neschopnosti  našich  vůdců posledních  dvou  dekád! Netuším, jestli s  tímhle  faktorem Usáma  kalkuloval. Ale  ten rozhodně umožnil  jeho   výhru!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.