Debata Trump vers Clontonová a neuvěřitelně vlezlá trapnost českých medií


Rozebrat  první televizní  debatu obou  kandidátů na  amerického prezidenta  se teprve  chystám. včera  se mi nepodařilo najít  hodinu a půl v kuse, abych si  to poslechl a udělal z  toho  nějaké závěry vhodné pro samostatný  článek. Takže  zatím  jsem se „spokojil“  jen   s  tím, co  odprezentoval  český  mainstream.   A  přiznávám, že  mne  nejvíce zajímaly  průzkumy, jak debata   zapůsobila  na  americké  voliče a  kdo podle  průzkumů  měl navrch. Předpokládám, že  jste  na  tom plus  mínus  stejně.  A  nebudu  zastírat,  že  mne nijak  nepotěšilo to, co, bez výjimky  a konto  výsledku  debaty  převzal za  bernou minci  český  mediální  prostor. Totiž  tohle:

Podle bleskového průzkumu televizní stanice CNN 62 procent dotázaných považuje Clintonovou za vítězku debaty, zatímco pro Trumpa hlasovalo 27 procent. Podle 53 procent dotázaných byla Clintonová „upřímnější a bezprostřednější“, podle 40 procent byl naopak lepší Trump.

vystrizek

Zdroj: http://www.lidovky.cz/100-milionu-divaku-debata-trumpa-a-clintonove-lamala-rekordy-poi-/zpravy-svet.aspx?c=A160927_100310_ln_zahranici_ele

Tohle  nám  dali mediální servery, Česká televize, Český  rozhlas, prostě  všichni…  Vyhrála, drtivě  Hillary!  Donald  byl za  kačera. Donalda.  Bylo to opravdu tak? Náhodou  jsembyl upozorněn    článek  i s  grafikami v

Daily  Mailu, který  shrnul  výstupy  z bleskových  průzkumů  řady  velmi respektovaných  medií. A  vypadají takhle:

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3809204/Most-snap-polls-Trump-winning-debate-landslide.html

vystrizekvystrizek
Jinými slovy – česká  media  se naprosto neobtěžovala  s jakýmkoli zjištováním a ověřováním! Převzali  za  bernou minci  jeden z mála  průzkumů,  který  hovoří o tom, že  Clintonová  měla  na vrch  a  šmytec. Cpou nám ji  horem dolem  jako pravdu nejpravdovatější!
Neuvěřitelné   kompletní selhání  českého zpravodajského  sektoru!!! Něco podobného  by  si nedovolili  ani  Husákovi a Bilakovi  komunističtí  cenzoři!
Velmi mne  štve, když  Babiš používá     svého  mediálního imperia  tak, jak to činí. A hodlám se tomu  v nejbližší  době  velmi detailně  věnovat  nejméně  dvěma  články. A  s  útrpností  hledím na jeho nájemné  brky, kteří v potu  tváře , s kachním  žaludkem, vytvářejí  obraz  tatíčka  Andyho, spasitele národa. Nicméně logicky  to  chápu – účty  se musí platit  každý  měsíc  a kdo platí, tomu prostě nájemní psáči  hrají. Vlastně – píší  a  intervjůkují. Ale nikdy  by mne  ani  v  nějakém těžkém  rauši  nenapadlo, že  celá  česká  aspon  trochu oficiozní mediální diaspora  bude dělat jako jeden  muž, pardon – psáč  trapného  přincmrndávače  u  amerických prezidentských  voleb a  fungovat  jako  klaka  za  zvolení  Hillary  Clintonové!!!
To jsme to  fakt  dopracovali!  Volby  v Rusku  byly  zmanipulované, občanům byly  vymývané mozky  jednostrannou propagandou, atd.atd. Psala a  říkala  stejná  media, která  nás  nyní  krmila  výsledky  odezvy  první  prezidnetské debaty!!!!
Nemohu  než  zopakovat   to, co jsem před  pár  dny  už použil jako vtip na  tento den. S  drobnou  úpravou
vystrizek4  Moc  jsem  zvědav  na  to, co by  tihle  manipulátoři začali  předvádět, kdyby   Trump  ty  volby  vyhrál…
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.