Oznámení všem kosířům – budu zase na cestách-


Mám   zásadní  sdělení –  včerejší půlnocí  počínajíc budu  opět mimo Vlčštejn, to jest  na  cestách. V podstatě  mimo  dosah internetu. tedy  jakž takž  použitelného internetu. A  to nejméně  do středy  příštího  týdne.  Rodinné  záležitosti.

Z uvedeného  konstatování  vyplývá  několik  skutečností:

1- tradičně  si  dovoluji požádat  všechny , aby  mi, pokud  možno  neposílali žádnou  mailovou  poštu. Nemám  v podstatě  jak ji  otevřít  a přečíst.

2- naprostou výjimkou z bodu  1  mají  ti, kteří  budou  chtít  poslat  autorské příspěvky. Pro ne moje  předchozí  žádost přirozeně  neplatí, protože  každý  den se na  chvilku  u vzdálených příbuzných  na internet  přeci jen dostanu. S  vymezeným minimem  času  ale musím pracovat  velmi efektivně. Proto jen  autorské příspěvky.

3-Kosa  je  naložená a minimálně  jeden  článek  vyjde každý  den, co budu mimo. A  samozřejmě  příslušný vtip nebo  nevtip na tento den.

4- vzhledem k mojí technické nedostupnosti se  dnes nebude na Slobodném vysielači konat  Dualog s Petrem  Žantovským  a zítra  Hodina  vlka s Borisem Koronim.

Děkuji za pochopení.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.