Systém vymývání mozků v České republice


napsal ororg

Vlkův  úvod:

Přiznávám, že  pro Kosu  mám  rád  rád  tzv. „pěkné  články“. S příběhem a vygradovanou  pointou, které  navíc  jen tak  elegantně  sklouznou  po čtenářově  patře   a on  se jen olízne.  To  je  ideál.

A  pak  jsou články,  kde je  forma  sdělení  naprosto nedůležitá, o pointě  nemluvě. Protože  sdělovaná  informace je natolik  závažná, že  je  úplně  lhostejné, JAK je sdělena, hlavně  že  JE  sdělena. A  to je  dnešní případ. Ten, kdo mi  ji poslal  – tedy nick ororg, mi  ji dával  na  vědomí.  Ale  já  si  myslím, že  bude jen a jen  dobře,  když  to pustím ven  v původním znění, tak , jak to napsal. Kvůli  děsivosti  toho,  kam  až  jsme  se  to ve vymývání  mozků  dostali. Dodejme, že  systémově…. Takže  ororg má  na Kose autorskou premieru.  Čeká na  vaše hvězdy. Díky.

Tuhle mi přinesla známá ze školy ukázat nabídku jakési amorální organizace ( AMO ), aby byli žáci škol přihlášeni do „simulací“ ( ? ), které jim umožní lépe vstřebat ty správné názory.
I četl jsem dále…
Žák už dávno nejsem, ale pro veřejnost mají tito obětavci také cosi připraveno. Zkušené análytičky a specialisté ve věku kolem 25 let ( http://www.amo.cz/lide/ ) lidem vysvětlí  „Jak se vyznat v rusko-ukrajinském konfliktu“.
To mě zaujalo.
V pozvánce se dále dočítám, že „Putinovské Rusko nerespektuje mezinárodní právo“, samozřejmě nemohla chybět zmínka o „anexi Krymu“ a pak perla  „Konfikt mezi Ruskem a Ukrajinou dosud pokračuje válkou na Donbase“.
Pro skutečné labužníky je zde i věta „Ukrajina po revoluci zavádí reformy nezbytné k modernizaci a rozvoji země“.
No… Evidentně má AMO exkluzivní přístup k supertajným informacím, protože ani pozorovatelé OBSE dosud nenašli na Donbase ruské vojáky, takže mi stále uniká z jakého titulu to nazývají konfliktem „Rusko-Ukrajinským“.  Nebo proč stovky tisíc obyvatel z této části Ukrajiny odešly do Ruska, tedy na území „agresora“… Neměli poradce z českých neziskovek a tak šli špatným směrem ?
Byli to Rrusové nebo „separatisté“ kdo zabil 6000 civilistů, kteří zemřeli po příletu raket ze strany Kyjeva směrem na domky a paneláky Donbasu ?
Upálení desítek lidí v Oděse bylo snad důsledkem … závady v elektroinstalaci a zaseknutí dveří ?
Všechny ty videa co jsou na internetu byly natočeny podplacenými komparsisty ?
Nemluvě  o takových  drobnostech jako  čím dál častější  výtky  od  Mezinárodního měnového fondu, světové  banka, EU a  dokonce i z Washingtonu,  že  ony  údajné  ukrajinské  reformy  v  reálu znamenají  růst korupce do poměrů,  které  jsou  zcela  mimořádné  i pro ty  nejzkorumpovanější  africké nebo  latinskoamerické režimy.
Jaké budou mít slečny a kluci z AMO připravené odpovědi ?
Otázky se honí hlavou..
Pátrám tedy dál a zjišťuji, že AMO je nezištně financováno mj. americkou ambasádou, George Sorosem, panem Kellnerem, několika českými ministerstvy a dokonce paktem NATO : ( http://www.amo.cz/wp-content/uploads/2016/07/vyrocni-zprava-amo-2015.pdf )
Sbíhají se mi sliny a tak předkládám i čtenářům vlčího blogu malou ochutnávku, kterou bychom mohli nazvat  „AMO v akci“ :
Vlkův  dovětek:
Už párkrát  jsem na  ČT  24 zaregistroval v  roli  pozvaného experta  k čemukoli  jakéhosi  Kaválka  z  Asociace  pro mezinárodní  otázky  a  říkal si , že  se na toho všeznale  zdatného  junáka musím  blíže  podívat a na  tu Asociaci také.. Protože  jako by   Jakubu  Jandovi  z  oka  vypadl…Jenže  vždycky skutek. Není čas a  nejsou lidi.
Až  nyní   mne  ororg   k  tomu  donutil.  Abych  alespon  zběžně  projel jejich  stránky  a hlavně  poslední  výročku.
Přiznávám, že  jsem si početl!  A  významně  si  rozšířil obzory. Až  dosud  jsem se domníval,  že  Jakub  Janda a  jeho tzv. Evropské  hodnoty  jsou  špičkou  českých  mladých  nadějných  snaživců  v  disciplině  jak se vetřít  do přízně  mocných.  Netuším, zda  Jakub  Janda  má  nějaké povědomí  o AMO.  Já na  jeho místě  bych se  tohoto  spolku  bál.  Z  toho titulu,  že   to  je konkurent,  který má  všechny  předpoklady ho připravit  o  živobytí  i  mediální  slávu. Dělají  totéž, ale  dělají  to chytřeji a  daleko méně  okázale. Jenže  účinněji. A  je jen otázkou času  než  Jandu a  spol. vytlačí  z veřejnoprávních sdělovadel. Nemají  na  triku  jeho skandály, nejsou  profláknutí, že  už  když  se objeví na obrazovce, těší  se  týpci  jako vlk na  další  kino, které  si užijí. A  jestliže  Janda se prezentoval  jako  expert na úplně  všechno  od  rozboru  budíku až po sborku raketoplánu, tak  tihle  si  k tomu  levou zadní  ještě  střihnou mozkovou mikrochirurgii , řízenou  termonukleární  syntézu  a  nebo kámen  mudrců.  Navíc  nedělají  „chyby“ ani v  tom, že by poskytovali  o sobě  nadbytek  informací.  Při prolistování  výročky  se dozvíte,  kdo  všechno  je podporuje  -a věřte, že  už tenhle  seznam stojí za  to  i to, na jakých „projektech“  s e podílejí/podíleli – i to je  opravdu zajímavá  snůška!!! A ve  finanční  části  i to kolik peněz  dostávají  od veřejného/ soukromého sektoru, kolik  od  státních  organizací, ale  vždycky  jen a jen souhrnně. To Janda  zatím  uváděl – od  toho a  toho donátora  jsem  dostal  tolika  tolik…. Tady nikoli. Zde pouze  souhrn. Informační  povinnost  splněna hodnota  informace  nula. Tak to ma  byt, tak  je  to spravne! řekl dnes  už klasik – nadporučík  Mazurek. A pak se šel zastřelit…
Znovu a znovu  a mne překvapuje  kolik  podobných  útvarů,  které  ze  všeho nejvíc  mi připomínají  jisté  nekontrolované bujení  je  přítomno  v  téhle  zemi.  Jak  aktivní  jsou a jak se snaží  vymývat  mozky. Tihle  se zaměřením  na  školní  mládež  všech věkových  kategorií….
Tahle  země  fakt  přestává  být pro samostatně  myslící!!!  Ne pro starý,  jak  hlásal jeden  film, ale  samostatně  myslící!  Vymývači  mozků  nikdy nespí a  jsou  vždy  připraveni.

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.