Dnešní Hodina vlka na Slobodném vysielači


Je  to možné?  Poslední Hodina  vlka  na Slobodném vysielači byla  už před  třemi týdny? Věřit  se  tomu nechce , ale  je  to tak.  Tahle relace  se naposledy konala  23.9….

Problém na mé straně – nejdříve  neodkladná  rodinná  záležitost  s cestou  do rodné vísky mojí  dobré ženy a  následně divadlo. Také s  mojí  dobrou  ženou. Vlk sice ví  všechno nebo skoro  všechno  🙂  🙂  🙂  ale  jsou  věci, s  kterými  ani on nic  nenadělá  😦

Ale  dnes  večer Hodina  vlka bude. Tedy  pokud  technika a  služební voka a ucha  laskavě  dovolí. Konec konců  – mohli by.  Zejména ta  služební voka  a ucha. V rámci  svého sebevzdělávání. Aby  si rozšířili obzory.  Borísek mne  totiž  tlačí  už nějaký  do  tématu

Deutsche  Bank a její problémy. prý  to chce  nějak srozumitelně  vysvětlit. Tak se budu  snažit, co moje  chabé  vědomosti a zkušenosti  dovolí. Abych to podal  jednoduše a srozumitelně, bez odborné  čínštiny. Vlastně  nějaké  takové  idiotské fach czengliš.

Jestli s tím vystačíme  celé  dvě  hodiny?  V tuto chvíli nevím.  To se ukáže.  Kdyby ne, tak věřím, že  má  Borísek v záloze  i nějaké další  téma.  Nevím sice co by  na mne vybalil, ale zkusím tipnout  – americké prezidentské  volby? Sýrie? Jemen?  Turkish Stream?  Volby  v   České republice  asi ne. To bych viděl jako  hlavní téma  na příští  týden  na Dualog  s Petrem  Žantovským.

Takže  pokud  nemáte  nic  lepšího na práci nebo  vás  zajímá  to  dění okolo největší  německé banky,  jste  vítáni v tradičním čase  20,30 hod. Až  se to nezdá, tak  si dovolím  konstatovat,  že  problémy  DB se  bytostně  týkají  i nás  všech. Jak na Slovensku, tak v  České republice.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.