Proč si Trump nenajme jako manažery své volební kampaně Z toho ven?


Původně  jsem měl v plánu měsíc  před  datem  voleb  příštího amerického prezidenta  udělat  to samé  jako před  Brexitem  – dávat  na Kosu  každodenní  rychlý přehled, jak se vyvíjejí  preference   Dirty  Donalda  a Lying  Hillary.

Jenže  nedám.  Pokud  se něco nezmění.  Myslím, že ten  souboj  je  už  rozhodnutý. Všechno nejspíš  už  rozhodla ta  nahrávka  z roku  2005, kterou  pustil do éteru, světě  div  se -nikoli Putin, ale Washington Post,  takto  ideologické  oddělení  americké KSČ,  eh čo to tárám   – naprosto nezávislý nestranný  a přísně objektivní  tiskový  odbor  prezidentské  kampaně  Hillary  Clintonové.

V oficiální  Americe má  Donald  po  žížalkách a  je out.  Fuj! On je opravdu Dirty!  Je zajímavé, že  na rozdíl  od  uniklých  mailů  ze  špinavé  kampaně  proti Berniemu  Snadersovy  , kterou provozovalo samo  ústředí  Demokratické strany, nikdo  sebeméně  nepátrá po tom /aspoň  z těch, co jinak prosévají  úplně  všechno/ jak se  ta  nahrávka  mohla  dostat  ven a  jak k ní  mohl přijít  Washington Post?  Zkouším si představit, co by  se  asi  tak dálo, kdyby  byl podobný  kalibr  vytažen na  Clintonovou.. Nebyla  už v chodu náhodou  3.světová?

Zkrátka – jestli se neobjeví během pár  dnů něco  ještě  skandálnějšího  na Clintonovou,  nemá  žádný smysl se  americkým  volbám  dále  věnovat. Protože je  rozhodnuto. Hillary  má na  své straně  černou  i  latinskou menšinu. I když naprosto nechápu proč. Její  fabrikované  úsměvy,  vyvalené oči  a  do široka  otevřená  ústa  se  synchronními  gesty  do publika,  budou to jediné, co tihle od ní  během jejího prezidentování  uvidí.

Nepochybně  ji budou  volit  většinově  i  americké voličky  – kandiduje přeci  za  ŽENY!  A bude to  s tím ZA  ŽENY  přesně  stejné jako s českou eurokomisařkou Jourovou, co je  v Bruselu taky  za  ženy, jak víme.  Tedy nijak.

Dirty  Donald  aspoň  mluví a hraje  rovinu. Jenže  mu  zůstane opravdu  jen  bílý mužský  volič  z deklasované  části  střední třídy a  nízkopříjmových.  Jejichž  řečí mluví a jejichž problémy a  starosti komunikuje. Ale  to bude málo.  Takže  Donalde  zapomeň  na  Bílý  dům. Ve štychu tě nechal /rád/ i republikánský establihment.  Který  si vlastně  oddechl a nejspíš přivítal, že  se tě zbavil.  Byl jsi příliš  jiný. Jsi totiž jeden  z posledních, kdo otevřeně, na  vrcholné scéně  říká, co  si myslí  a to jasnou  řečí. I když  dost  často jsou to opravdu pěkné pitomosti. Ale  pořád je  to lepší   než  prolhaná kulatá  slovíčka politické  korektnosti,  která klidně  dovoluje  říkat, že  slunce vychází i zapadá na  západě. A když je  to třeba,  tak  prý i dvakrát denně.

Ale  abych se vrátil  k  myšlence, která mne vedla  k napsání  tohoto dnešního sloupku, kterým  chci  po svém  doplnit  ten  dnešní hlavní  – Gerdův.  Lámal jsem si hlavu  jestli  má Trump  nějakou  šanci  se  z té nahrávky  vysekat.  A kdo a co by mu mohlo  případně pomoci.  A  dospěl  jsem  k názoru, že  šance  je.  Jen  by musel s okamžitou platností vykopnout  vetší  část  svých mediálních  stratégů,  sáhnout  do šrajtofle  a   angažovat  soudně  uznané  české  umělce, co si  říkají Z  toho ven. Těm projde úplně  všechno  – fingovaný  jaderný  výbuch v Čechách propašovaný  do oficiálního vysílání České televize, výměny  skel na dopravních semaforech a naposled krádež  prezidentské standarty…

Vždycky  soudce seznal, že  šlo nikoli  o  šíření poplašné  zprávy  nebo obecné  ohrožení  či  o prostou krádež a poškozování  cizí věci  – nýbrž konstatoval, že  to  byl umělecký projev  a počin. A  na ten, že  běžná  měřítka  neplatí.  Když jde o umění  tak to pak  prostě  zlodějna  není zlodějnou…. Prostě  taková  právnická  politická  korektnost.

V  Americe  jsou s ní mnohem  dál. Takže  Z toho ven  by  to jistě  nějak  zmákli. Nejspíš  by velmi  rychle  prokázali, že  ta  nahrávka  byla  jen součástí  Donaldovy  umělecké  performance nebo jak to nazývají.  Umělecká  performance  je  totiž znamenitý  výraz.  Pod  který  se  vždycky spolehlivě  schová  jakýkoli  nesmysl, kterému  nerozumí  ani  rádo by umělec, co to vytvořil. Nemluvě  o  běžném  Frantovi uživateli. Ale za  to tomu  rozumí  vždycky  nadšeně  hýkající  elity v podobě  sebeustanovených  kritiků….

Možná, že  by  to nebyla  úplná brnkačka  pro ty  kruciální superumělce  z těch  ho  ven, ale  věřím, že  by měli  dobrou  šanci.

Ovšem kdyby  to chtěl mít  Donald  na  tuty,  jak se vrátit  s plnou  parádou  na prezidentské  kolbiště, pak bych mu  doporučil, aby  prostě zkusil zaangažovat  někoho,  kdo  by  to  zvládl  zcela  jistě. Totiž  Pussy  Riot!

Ty  přece  celý  svobodný  svět  bere jako naprosto jedinečné, velké  a naprosto neotřelé  umělkyně.  U nich  chápe  jako  naprosto vyjímečný  umělecký počin i  veřejnou  soulož  nebo sebeukájení v  supermáku s  mraženým kuřetem.  A  dokonce obdivuje  i  název  jejich skupiny. Kvůli jeho  otevřenosti  v prudérním  zaostalém Rusku! Všechno klape  jak  má. Co je proti tomu nějaké  slovní  tiráda   tak trochu o sexu?

Peníze  nejsou pro Dirty Donalda problém.  A  Pussyny by  si  dost možná nechaly  říci,  kdyby  se rozzlobil a začal být opravdu  zlý na  jistého Putina. Což  by také  Donaldovi  nemělo dělat  zásadní problém. Zejména  ne, když  si člověk poslechne  jeho kandidáta  na  viceprezidenta  Pence!  Ten je odhodlán bombardovat Moskvu ještě  dneska  večer.To se dá  zorganizovat!

Tož  Donalde,  vyhoď  ty  zoufalce, co  zodpovídají  za  tvou  kampaň.  Najmi vřeštící  Pussyny!  Zabiješ  tím soustu much jednou ranou.

Americké  ženy  uvidí,  že  nejsi protifeminálně  zaměřený. Intelektuálové  z obou  pobřeží, kde těžce prohráváš, s  údivem zjistí,  že  ti intelektuální  umění  toho nejvyššího kalibru, představované  tímhle  výkvětem  ruské  umělecké scény,  vůbec  není  cizí,  ti co chtějí  válčit za každou  cenu s Ruskem  by museli sklapnout. Při slovníku umělkyň  Pussyn  i  tvůj vyjadřovací  fundus  nabude okamžitě ležérní světáckosti a  nadoblačného intelektuálna… Prostě  samá pozitiva  a sociální  jistoty! A  nájem v Bílém  baráku je  tutovka.

Ale  kdybys  náhodou  měl  opravdu  už  hluboko do kapsy nebo  tě  ty  vřískající   .. no Pussyny  šly  příliš  na nervy,  tak zkus  ty  české kluky. Ty  vědí  jak  z toho ven i když se na navalí, s odpuštěním – sto hoven.  Ti budou  za půl darma. A  když jim  slíbíš, že je následně necháš  beztrestně  lézt  na Kapitol a tam vystřihnout nějaké  to performíčko   nebo  trochu  barevně poupravit Monument Valley, to by bylo  aby  ti tu kampaň  ještě  neobrátili!  Prostě  to zafírují tak,  že  jsi  byl už v roce 2005 umělec. Jen se to  tehdy  nevědělo. Což  ale neznamená, že jsi  kumštýř  už tenkrát nebyl. Nahrávka  že byla  tedy  uměleckou performancí!   A  dobrý právník a  ty  jistě  máš, z toho udělají  následně krádež  uměleckého díla!  A při tom, co všechno už americké soudy  odsoudily, nepochybně  z Washington Post  vysoudíš  miliardovou náhradu v  dolarech. A  celou  kampaň budeš mít  vlastně zadara!

Simply clever  dear  Donald!

Tak to by  bylo. Jen  netuším, jestli  Donald  čte  Kosu. Měl by. To  ostatně brzy  zjistíme.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka -původní Kosa se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.