Nevtip na tento den


Prima  ve  středu večer  neodvysílala   Show  Jana  Krause.  Původně  prý proto, že pořad  neměla  včas. Což  byl  jasný  blábol.  Teprve  ve  čtvrtek přes den přiznali  barvu  – že  to bylo  kvůli  úvodu  tohoto pořadu. Který  prý porušuje  zákon o  rozhlasovém a televizním  vysílání a prý  se  obávala  sankce od  Rady pro rozhlasové a televizní  vysílání.  Což  ovšem okamžitě  vyvrátil předseda  této Rady Ivan Krejčí

Ve  čtvrtek večer  měl přijít pořad, bez inkriminovaného úvodu,  na obrazovku. V době, kdy píši tento příspěvek netuším,  jestli náhodou na Primě  ještě  nezměnili  názor.

Pokud  ne,  pak  zájemci  o  zcenzurovanou  část  si ji mohou  pustit  zde:

http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/povznesme-se-nad-malost-odvolejme-prezidenta-co-zaznelo-v-neodvysilane-show-jana-krause–1663827

Za  sebe  dodávám – Prima  si dala  dokonalý  vlastní  gól. A  zničila  tím  tak  renomé, které  si  vydobyla ohledně  reportáží  o  tzv.  uprchlících  z  Iráku.  Na  druhou  stranu,  viděl  jsem  tisíce  fotbalových  zápasů. A  v nich  spoustu  vlastňáků.  Některé  byly  z  nešikovnosti,  některé  z vysloveného  lemplovství, některé  dílem  náhody, kterou  nešlo předvídat a     určitá  část prostě  padnout  musela, protože  bránící  hráč, při  vší snaze a  nasazení  si, objektivně  viděno,  ten  vlastňák  dát musel. Jinak to dopadnout  nemohlo.  A  cosi mi  říká,  že tohle  je  případ i středeční a  čtvrteční Primy. Jejího kličkování a postupu.  Rozhodla  se  vstřelit  si  vlastní  gól. Aby nemusela  zaujmout  stanovisko. Buď  PROTI  Hradu  nebo PRO  Hrad. Tenhle míč  nešlo poslat  na  tribunu, ani na  roh a  brankář  evidentně  zpanikařil. Takových  jsem  už  pár  viděl.  Těžko jim zabránit.  Zejména, když  se podívám  na tu  útočící  partičku.  A  přidám k tomu ty, z  „druhého mančaftu“,  co jim  tu  útočnou  akci  svou  ubohou rozehrávkou  umožnili. Přiznávám, že  být programovým  ředitelem Primy,  měl bych  z  výkonu  té party, co  si  v  úvodu přivedl na podium  Jan  Kraus  také  těžkou hlavu! Hodně  těžkou.  Jedna  věc  je   politické  vydírání,  druhá  a pro mne stejně  hrozná   – to předvádí  Kocáb a Comp.

Dodatek:

Tak Prima  nakonec  odvysílala  skoro celý  pořad.  Včetně  úvodu.  Tedy skoro.  A tím skoro  si  dala  další  vlastní  branku.  na  rozdíl  od  té první, kterou  sice nerad, ale  umím  jakž takž  pochopit – proč  by měla  soudcovat  zápas  mezi pražskou  kavárnou a Hradem?  tentokrát  akceptovat  nemohu.  Pokud  jste  toho  Krause viděli  jen  včera na Primě, tak  si  na  tom linku  co jsme  dal výše  najděte, co říká  Bára  Štěpánová!  Jako  ostatní  to  těžce dává  vyžrat  Zemanovi /dostává jen to o co si řekl!/, ale vedle  toho si  vypůjčí i Babiše. A  co  neudělá  nezávislá  soukromá  televize? Štěpánovou  vystřihne. Jistě ne kvůli  Zemanovi!!!! Ten je  tam  zesměšněn ostatními nevystřihnutými prakticky  v každé větě!

Tohle je  tedy  gól! Takhle  idiotský  vlastnák  se  fakt  vidí  naprosto vyjímečně! To  se  tedy  Primě  povedlo  dokonale! Zatmění  mozku?  Tupec  editor nakonec? Nebo  snad má  pravdu takový zoufalý  šmok, za  jakého mám „věčnou putovní  cenu po  všemožných  mainstreamových  redakcích“ -Pavla  Šafra,  který tvrdí,  že     celý  ten  seriál  excelentních  kousků  do  vlastní  sítě  na Primě  je dovedně  řízen a režírován  Babišem?  Když  jsem to  četl poprvé,  klepal jsem si na  čelo. Ovšem  vystřižení kritiky  Andyho….

No  dám sem  z  té  šafroviny  podstatnou  část. Zbytek  si  dočtete na odkazu.  I  šmok  může  občas  trefit. Když  pánbů  dopustí, i  motyka  spustí… A  tohle  fakt  přestává  být  sranda. O legraci  nemluvě:

Cenzura na Primě je buď od začátku hezky vymyšlený divadélkem pro pražskou kavárnu, nebo se jednalo o prozemanovský úlet nějakého snaživce, který byl následně celým marketingovým strojem Andreje Babiše dokonale využit. Babiš, který fakticky hybernoval česká média, opravdu potřebuje, aby revolučně naladěné pražské elity bojovaly s Milošem Zemanem. A díky ohromnému množství vynaložených peněz se mu již léta daří držet celou „pražskou kavárnu“ na uzdě.

Jestliže nyní, jak dokládá jeho aktuální komunikační strategie, vystupuje stále více proti Zemanovi, ač byl dlouho jeho spojenec, tak je to jednak proto, že Miloš Zeman je opravdu exemplárním případem zemského škůdce a jednak ho Zeman z jeho hlediska podrazil v kauze reformy policie, kdy mu nepodržel jeho dvorního policistu Roberta Šlachtu.

Andrej Babiš ale ve skutečnosti nebojuje s Milošem Zemanem. Má ho totiž docela v hrsti. Zeman dobře ví, že jeho další zvolení závisí na něm. Babiš velmi obratně provádí dvě vrstvy komunikace. V té jedné, masové komunikaci bojuje společně s panem prezidentem proti uprchlíkům a proti hydře korupce. K tomu se hodí Prima. A v té druhé vrstvě komunikace je Andrej Babišem ryzí dalajlámista, podporovatel Daniela Hermana a nyní i kritik Miloše Zemana. K této taktice se hodí Twitter, Lidové noviny a Jan Macháček. Skutečným vítězem protizemanovského odporu nejsou pražské osobnosti či pražská kavárna. Ty byly jen použity pro svoji schopnost vytvořit divadelní efekt. Skutečným vítězem je Andrej Babiš. A můžeme se jen dohadovat, zda svoji Primu použil jen v opačném gardu a nebo mu ona sama svým zvláštním založením přinesla tuto cennou trofej

ufff! To je nářez!

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.