Mimořádná hodina vlka


Včera  v poledne  jsem  dostal  mailík od  Borise Koroniho,  že  prý mu cosi vypadlo z programového scénáře, že  se  tudíž  otevírá  možnost  pokračovat  v rozboru  amerických  voleb,  kteréžto téma,  ačkoli  jsme  jeli v  pátek   s Borískem a Intibem  do jedné v  noci, jsme  zcela vyčerpat  nestihli.  Já  si  osobně  myslím, že  velkým a nezodpovězeným  tématem  je, třeba  to,  proč  evropské  elity  stály  tak vyhraněně  na  straně  Clintonové? Což se týká  jak politiků,  tak  elit  mediálních.

Vedle  toho máme  vlnu protestů. Co s  ní?  Bude pokračovat, nebude pokračovat?

Zkrátka  – na  dotaz  jestli  tedy mimořádnou  Hodinu vlka a pokračování  v  tématu nebo  ne, byla moje  odpověď, že  to dáme. Ale  tentokrát  doufám   opravdu  jen v ony  dvě  hodinky. Protože  většinu  toho  ostatního   už  bylo řečeno  minule.

Myslím, že budeme  opět  ve třech. Tedy  i s  Intibem. Jestli se Borisovi  povede  jej dohnat. Mne posledně  jeho vstupy  doslova  nadchly a  odhaduji,  že  když  bude  mít  chuť, tak od  Borise  nejspíše dostane  svou vlastní  rubriku  specializovanou  na Spojené státy. Zkrátka  – kdo umí, ten umí.  Ale  uvidíme.

Jinak  využívám příležitosti a  sděluji, že  v pátek  Hodina  vlka  nebude. Protože  je  třetí  pátek v  měsíci a  to je pravidelně  vyhrazeno  jinému pořadu.

Takže  kdo má  zájem  o vlčí  volání,  je vítán  dnes  ve  20,30 hod.

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.