Hodina vlka na Slobodném vysielači


Když  se pátek s pátkem  sejde a  není to ten  třetí v  měsíci a vlk  navíc  nejde  ani  do divadla,  pak je jasné, že se  spolu  sešli nejen  dva  pátci, ale  potkají se i Boris  Koroni s  vlkem  u  mikrofonů Slobodného  vysielače, protože  je   Hodina  vlka.

Bude tak  samozřejmě  i  dnes. V pravidelném  čase  – tedy  začínáme  ve  20,30 hod. Kdy  skončíme?  No tak  to předem  nikdy nevíme. Rozhodujícím  faktorem  vždycky  je jen  to,  jak  velký  zájem  u  vás  – posluchačů,  dokážeme  svým  povídáním  vzbudit.   Protože  jste  to  vy,  kdo šéfuje  tohle speciální  rádio. A  u Borise i  mojí  maličkosti platí,  že  náš  posluchač, náš  pán….

A propos  náš  pán- vaše  příspěvky  udržují  celý  projekt  v  chodu. Z  žádného jiného  zdroje  peníze pro Slobodný  vysielač  nepřicházejí.  A momentálně  to vypadá  mimořádně  špatně!

vystrizekJe pomalu konec  listopadu a schází  celá  1/4 potřebné  částky!!! Zkuste  si představit, že  vašemu  rodinnému  rozpočtu  schází  25%  potřebných  financí…

Odbočím  – možná,  že  jste  si všimli,  že  jsem , ve  svých  upoutávkách  na minulé  díly  Dualogu  i Hodin  vlka,  nepřipojoval  svoje  tradiční  žádosti  o finanční  podporu  pro SV SK. Důvodem  nebylo  to,  že  vlk se nějak  rozkmotřil s Borisem  nebo naopak.  Jen to že  vlk prostě  není  pasáček. Míním toho  pasáčka,  co  se  při výkonu  své práce nudil,  takže  občas  zakřičel  do údolí  – lidé  -vlk!  A měl radost,  jak všichni  všeho nechali a mazali  mu  z  dědiny  na  pomoc. A  dělal to tak  dlouho,  až  tím všechny otrávil a když  vlk  skutečně  zaútočil, nikdo  už  jeho  volání  o pomoc  nebral  vážně.  Jsem  vlk a nikoli  pasáček!   Výběr  v předchozích  dvou  měsících  běžel  docela  uspokojivě.  Finanční  tachometr  se  nakonec  vždycky  dostal tam,  kam  bylo potřeba,  aniž  bych  musel psát na Kosu  nějaké  apely. Proto jsem  o nic  nežádal.  Tentokráte  je  to ovšem jinak,  ostatně  – vidíte  to sami.

Tudíž  se na  vás  obracím  zda byste  opět přispěli.  Tohle  rádio  je  vaše a  žádné jiné  jej nenahradí.  Nejde o velké peníze. Přispějte – prosím.  Děkuji!

Jo a  o  čem  že  to dneska  večer bude?

Nemáme  silné  téma, takže  takový  pel mel uplynulého  týdne. Viděl  bych to na  tři hlavní  témata:

  • ohlášená  znovukandidatura  Merkelové
  • vývoj  postojů  Donalda  Trumpa a  tvoření  jeho  týmu
  • primárky  francouzských  republikánů

Ale  uvidíme,  jestli někdo z posluchačů  nepřijde s nějakým  operativním nápadem. protože  i  tohle  Slobodný  vysielač  umožňuje – prostě  – skvělé  radio. Ale  to bych se už  jen opakoval!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.