Anketa o EET


Vzhledem k odezvě , jakou  měla  serie  článků o EET  v mojí  mailové  poště mne napadlo, že  by nebylo  vůbec  od  věci,  dozvědět  se, co si o EET  myslí   čtenářský  kmen na Kose. Nikoli prostřednictvím  diskuse – do té zapojuje  asi  tak  4-5%  těch, co  si  článek otevřeli.  Navíc diskuse se pravidelně  vyznačují  několika  stále se opakujícími  markanty

  • v  dlouhém řetězci příspěvků  zapadnou  většinově  i  ty  nejlepší a nejoriginálnější pohledy  na věc
  • zapadnou proto, že je tam sousta  , s prominutím – jaloviny, kdy se  opakuje  po 101 to, co už bylo vydiskutováno 100x  před  tím
  • velmi často,  místo  věcných  argumentů dochází k osobním přestřelkám

Proto diskusi  neotevřu  ani dnes. Ale mám  něco  lepšího –  anketu.  Kdy  několika  jednoduchými  kliknutími  zjevíte, co si  o projektu EET  myslíte. A stejně  jednoduše  bude zřejmé,  jak je  tenhle projekt  hodnocen  těmi, co na Kosu  chodí.

Udělalo by mi opravdu  velkou radost,  kdyby  pokdu možno  každý,  kdo dnes  na Kosu  dorazí  věnoval  té  anketě  a účasti v ní několik málo sekund svého  času.   Bral bych  to  jako  poděkování  za  to, kolik času Kose  a její denní přípravě    dávám  denně  já.

Nemusím dodávat, že  anketa  je  přísně  anonymní.  Tedy  určitě  pro mne. Netrusím kdy  kdo přistoupil. Vidím jen to, co vy.

Vlastně  jde o soubor  jednoduchých  anket

Víte, že  byla  zavedena EET?

 

Podporujete zavedení EET?

 

Setkali jste se s obcházením EET?

 

Nahlásili byste podnikatele, který EET obchází?

Tak vidíte, ani  to nebolelo. Vlk  vám  děkuje  za  snahu a přispění.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ankety se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.