Jak se nám za noc změnila Berlínská zabijačka – DOPLNĚNO! Opět doplněno!


Dodatek  čtvrtý

Od  včerejška  asi  23 hodiny,  kdy  jsem  vydal  první  flash  k  událostem  v  Berlíně s e další  podstatné  informace začaly  dostávat  ven  až  dnes ráno. Ta  nejpodstatnější , na  kterou čekal  celý  svět se, zatím situace v  -08:30hod  objevila   v  06:24. Zatím neoficiálně . Ten  kdo  řídil  kamion  byl  Afghanec  nebo  Pakistanec, zřejmě  třiadvaceti letý,  který  měl  více identit /tak nějak pro jistotu předem/,  který přišel do Německa  jako  uprchlík a  v  tomto statusu byl  zaregistrován a  uznán  pobytuhodným v  Německu  řádově  asi před  rokem. Německá  policie  ho měla  v hledáčku  kvůli  drobným  krádežím. Druhý  člověk v  kabině  byl zřejmě  polský  řidič,  který  byl,  v  době  útoku mrtvý.

Takže  platí  moje včerejší  varianta  č.  3. To nepíši proto,  abych si  sebeméně  drbal sebevědomí,  nýbrž pro pořádek. A  budu  znovu opakovat, ač  vím, že  se jedná o  vrcholný  cynismus  – v  téhle  naprosto  a  zoufalé  tragické  situaci  jde  o   tu  ještě  o  tu možnost, která  by  KONSTRUKTIVNĚ  mohla  a  hlavně  MĚLA  probudit  současnou neschopnou a  totálně   dekadentní Evropu!  Záměrně  píši  MOHLA a MĚLA. Nikoli probudí.

To  mlčení,  které stále  provozuje  oficiální  Berlín  nemá  nic  společného s  vyšetřováním  případu.  Pachatel byl  zatčen  do  necelých  dvou  hodin  po  atentátu. Velmi rychle. Nikoli  ovšem její  efektivní  práci,  ale  občanské  kuráži  jednoho  z  návštěvníků  vánočního  trhu,  který  evidentně  nebyl oním  klasickým  čumilem, který se  „pase“  na  tragedii  jiných, ale  měl  oči na koukání a  hlavu na  myšlení. Takže  si všiml, že  z  kabiny  vyskočil  muž  a  někam  mizí. Vydal se za ním a  z bezpečné  vzdálenosti  ho houževnatě  sledoval  a  mezitím s e mobilem  spojil s policií a naváděl ji na  svou pozici.

Vedle  toho už prosákla i  další  zajímavá  informace, že  speciální policejní  komando  nad  ránem zaútočilo na jeden  hangár  na bývalém  berlínském  letišti  Tempelhof. Zda v souvislosti  atentátem nebo ne, se neví.Ale v onom  hangáru  mají  být  ubytováni  ve  velké  další migranti.

Těch základních  informací  je  ale  už  dost. Dost na  to, aby  už konečně  promluvila  německá  oficiální  místa.  A podle mne  jich  tihle měli  dost, těch nejzákladnějších,  už  někdy kolem půlnoci, Je skoro devět  a nic!  Důvod  je jednoduchý – Merkelová  a  spol. prostě  ví, že  krev z berlínského  vánočního chodníku  má  na svědomí.  A  nyní  jde jen   to,  jak celou  tuhle  hrůzu  zkomunikovat,  aby   přesně  tohle nemusela

a- říci

b- aby  si to nedomyslel  německý  občan Kobliha

Soudím, že  špičkoví  spindoktoři,  kteří   kancléřku  obklopují a  kteří  ji zatím vždycky   pomáhali se vylhat  z  maléru  mají  nyní napilno  tak jako doposud  nikdy. Dnes  je  situace opravdu  vážná.  Protože  mnoha  Němcům konečně  dojde  ta  jednoduchá  rovnice, kterou  nechtěli  a nechtějí  chápat  – není migrant, není problém!

Troufnu  si předpovědět, že  dost možná  uslyšíme opět  oblíbenou verzi  o  duševně  vyšinutém  jedinci. Dost možná. Určitě  a  v každém případě na nás navalí  tradiční  hlášku, že  nelze  přes  ten  masakr  pohlížet  na  všechny migranty  jako na potencionální  teroristy.  A  jsem  zvědav,  kdy  někdo na oficiální německé  scéně  napodobí  „argumentaci“  místopředsedy branného výboru  českého  parlamentu !!! sic – poslance za lidovce  a známého  Putinobijce a bojovníka  s ruskou propagandou  Ivana  Gabala.  Který  sice neprohlásil , že  za  to může  Rusko nebo  Putin /já dodávám  zatím/, ale  nepochybně  argumentoval  velmi libě  pro  německé politiky.  On prý  by  si vsadil na  to, že  migrant  byl prostě  frustrovaný, že  se třeba  neuchytil na německém  trhu práce,  že  nebyl dostatečně  zaintegrován, vnitřně  se zhroutil a  to ho pohnulo k  zoufalému  činu. Mám li parafrázovat  to, co vyjevil  do ranního vysílání  ČT  24.

Ano to je vono!!!  Vážení spindoktoři  Angely  Merkelové!  Nedostatečná  integrace  a vnitřní  zhroucení  osobnosti za  to může!  Čili  zlepšit  tu intergaci a bude  vystaráno! Víc  peněz na ní , víc  úsilí“ Musíte  se víc  snažit  páni správci,  děláte  pro  moje migranty  málo! A  určitě  sklidí  s tímhle  obrovský  aplaus  podstatné části německé politické scény!

Minulý  týden  totiž  Německo  údajně  zahájilo  serii  nucených  odsunů  odmítnutých  žadatelů o  azyl. Zpět do Afghanistanu. Byl  okolo  toho  kravál, který  si  v Česku neumíme  představit. Lidskoprávní organizace blokovaly  příjezd na letiště, dokonce stihly  podat několik  žalob a  na základě jejich bleskového projednání,  dokonce  Ustavním soudem, bylo v poslední  chvíli několik  odsunovaných vytaženo v poslední sekundě  z letadla. S  tím, že jejich případ ještě není  pořádně  došetřen. Ačkoli všichni  v  tom letadle,  co v  tom letadle  byli, už  stihli mít  v Německu  kriminální minulost. Stejně jako ten vrah za  volantem. A  další  podobné letecké transporty byly  dočasně pozastaveny. Ti lidskoprávní  to  slavili jako svoje  velké  vítězství.  Věřím, že  slaví  i po berlínské zabijačce. Gabal to  vymyslel za ně  – když bude  víc  peněz  na migranty na jejich začlenování,  víc  pozitivní diskriminace tak….

Tak se  v Evropě  bude vraždit  takhle  dál.

Dodatek – řekněme  první

netuším  kolik  jich dnes  bude, respektive, kolik mi  podmínky  dovolí  jich přidat, protože  situace  se bude dále  vyvíjet.Ale  já ztratím naprosto schopnost  reakce… Ale  o tomhle  informovat  nechci.

To , co mi  momentálně leží na srdci je  bohužel  správný  odhad. Jaká  reakce  na  to berlínské  vraždění přijde  – zatím z německého  mainstreamu. Před pár minutami  jsme napsal  o  očekávané reakci toto:

Určitě  a  v každém případě na nás navalí  tradiční  hlášku, že  nelze  přes  ten  masakr  pohlížet  na  všechny migranty  jako na potencionální  teroristy.

Na  to fakt netřeba  být  nadán  jasnovidectví. Nyní  čtu  na Parlamentních listech  už  souhrnnou  svodku  hlášek z  německého čelného  mainstreamu….  Je to fakt počteníčko!

A korunu  všemu nasazuje  na ČT  24 nikdo menší  další  ruso a Putinobijec  – Štětina,  alias  agent  StB  Plavec. Tak  ten  našel naprosto nečekaného viníka  – země  Visegrádu, které narušují  jednotu  sjednocené  Evropy  a zradily  velké humanitní  úsilí  Angely  Merkelové  ohledně migrantů!!!

Dodatek   druhý- Merkelová konečně vylezla  z  díry  a drží  tiskovou  konferenci

A je  to očekávaný  nářez.

Jsme  s vámi, cítím  s obětmi, všechno  vyšetříme  a potrestáme. Nesmíme  se nechat  zlomit….  Klasika – Je suis!!!  Jak  jsem předevčírem napsal  v Nevtipu, když  jsem dával  tu  Eiffelovku. Čekám, že  ji dneska  zase nasvítí…

Že  se ta  ženská  nestydí! Pro mne  má  na  sobě  krev – nikoli  jen na  rukou, ale  na celém těle a hlavně na  čele a na jazyku!

Nicméně  toto  jsem  čekal, stejně jako  každý z vás. Známe je!

Ale ona  řekla  také  následující a snad  jsem to zachytil doslova:

Jak můžeme  žít  s  tím, že  na vánočním trhu, místě , kde oslavujeme  život dojde k  takové  vraždé?  Nemám  odpovědˇ…

Bylo  by  pro Německo,  pro všechny  kdo se starají  o migraci, nesnesitelné, aby  se ukázalo, že  atentátník  byl  někdo, kdo požádal v Německu o  azyl...

Jak může  ta  ženština  vůbec něco takového pustit  do  světa?!

Nemá  náhodou  ta první věta  znít –Jak mohu  dál  žít s  tím, že  lidé, kteří mi  dali opakovaně  důvěru  ke  správě  státu skončili pod  tím nákladákem? Díky MOJI´politice?

A tu druhou  neuvěřitelnou  větu  bych  viděl  správně takhle:

Je pro mne nesnesitelné, že  se ukázalo, že  že  atentátníkem  je někdo, koho jsem POZVALA a VPUSTILA  do země, kdo sem  přišel  a požádal o  azyl. Je  to natolik  pro mne nesnesitelné, že  okamžitě podávám  demisi.

Ale ono zaznělo  to, co  zaznělo. A Merkelová, jakkoli to byla  tisková  konference, nepřipustila  žádnou otázku. Odrecitovala  to, co měla  na papíru a  okamžitě  odešla.

Dodatek třetí -autentický, pocházející od jednoho  z  kosířů, který má co do činění s  oficiálními unijními strukturami -čtení  pro silné  nátury:

Jen na doplnění k vašemu článku: V létě jsem byl za jeden orgán Unie na Chiosu kde nám ukazovali situaci s migranty. Ve skupině 3 zástupců jsem byl jediný nevítač a pravděpodobně jsem byl jediný nevítač, který tam kdy přijel. Po tiskovce pro místní média mě totiž tamní úředníci nazývali „hrdinou“ a začali mě nalévat Ouzo a vyprávět, jak je to opravdu. Teď doplnění k vašemu článku: Na Chiosu mě, mimo jiné, říkali, že kdyby tam nebyly mezinárodní NGO, tak že mají třetinu práce. V rámci těchto NGO pracuje například řada mladých právniček, které každému migrantovi řeknou: “ Na tobě ta cesta musela zanechat psychické stopy, když se půjdeš nechat vyšetřit na psychiatrii a budeš se léčit, tak získáš řadu dalších benefitů.“ Takže ano, útočník z Berlína bude s největší pravděpodobností psychicky labilní a bude se dlouhodobě léčit na psychiatrii…Už se  totiý  ví, že  berlínský  řezník dorazil  tzv. balkánskou cestou!

Dodatek  čtvrtý  o  doběhnutých

Mně  doběhly  technické  podmínky.  6 e jsem na  nějakých  6 hodin vypadl mimo  internet a jakékoli  zpravodajství. Takže  mne opět  doběhla jednak  technika  hlavně  nové  informace.  A nejen  mne. ta nejpodstatnější  doběhla  zejména  německou policii. T a už přiznala, že  zatkla  nepravého,. ten  Paksitánec  nebo snad  Afghánec, ani v tom  nemají  stoprocentně  jasno nakonec  neměl na  sobě  stopy  střelného  prachu  ani  stopy  krve  zavražděného polského  řidiče…  Takže  sorry.  A  začíná se znova – hledá  se opět nebezpečný  pachatel. prý  ozbrojený a  všeho schopný.  Přiznávám, že  jsem  byl  ráno velmi překvapen,  jak snadno  policie  toho atentátníka  zatkla. V parku.  Včera  v první  flashi  jsem  napsal, že pokud  by to byl  atentát, tak že  pachatel  by  normálně  měl  zemřít  hrdinskou  smrtí sebeobětováním  nebo  mít připravenou  ústupovou  cestu  do prostředí svojí komunity…. dokonalou  groteskou, rámující  tohle policejní  plácnutí vedle  – na rozdíl od některých německých medií  se neposmívám  berlínským policistům, ale  určitě  určitě  spolkovému  ministru  vnitra  Thomasi de Maiziére,  berlínskému  starostovi Michaelu Müllerovi  a  berlínskému ministru  vnitra   Andreasi Geiselovi. Pustil jsem si  totiž  ze záznamu  jejich  tiskovky.  Velkohubé  plácání  o ničem.  Kdy soucítili s obětmi, nedají s e zastrašit,  nesejdou   z cesty  demokracie, občané  nemají podléhat  panice, ale  hlavně  – nikdo z nich se neopomněl  pochlubit  , jak  jimi  řízené  složky  bezvadně  zafungovaly  a  oni  mají  všechno pod  palcem,  včetně  pachatele….  Prostě  – občané  nemějte  obavy,  my  to máme  ošéfované!  A  nyní se ukázalo,  že  nikoli.  Nebýt  občana,  který  projevil  osobní  kuráž, neměli by  ani toho  Pakistánce.  O  pachateli  nemluvě.Ale  Merkel  řeší  – hlavně  aby  to nebyl  emigrant! tak  jo.  

Nejsou  sami , kdo  je  v totálním  úlětu.  Welt , který  dosud  informoval  zcel a věcně přinesl  článek,  kde dumá nad  tím, jestli takhle  náhodou  nejsou také spoluzodpovědné  velké automobilové  koncerny, protože  prý  mají technologie,  které  by  řidiči v podobných  činech mohly  zabránit…Prý už  i v  té Scanii, co ten  masakr  vyprodukovala  ty  systémy  byly,  jenže  řidiči  je  vypínají a legislativa  jim to umožnuje!!!    Že  by  jako  někdo ukradl  starší nákladák se neřeší…

Jediný,  kdo mi na  německé s céně  přijd e jako příčetný a normální je  bavorský premier  Horsyt  Seehofer. Který  nekompromisně prohlásil  – migrační politika musí  být přehodnocena. Tečka! A  zvedl se obrovský  ryk. Jak  od  Merkelovců z  CDU, tak  od koaličních   sociálních  demokratů, tak  hlavně  od Zelených a  Die  Linke.  Oni se snad  už  všichni zbláznili!

Je na  čase  tenhle časosběrný   článek uzavřít. Učiním tak prostřednictvím  velmi zajímavé  grafiky  z  Weltu.  Který  ukazuje,  jak se  v právě  končícím  roce  činila  teroristická  scéna  v  Německu…. A  zároven  to vypovídá,  o kolika  útocích,  planovaných a nedokonaných  útocích a  vyšetřování  teroru u  našich sousedů  jsme  vůbec  nevědlěi. A   německá  veřejnost  nejspíš  také  ne…

vystrizekčervené popisky-  dokonané  teroristické činy

žluté popisky -pokusy  o teroristický  útok

modré popisky- plánované teoristické  útoky

šedé popisky – vyšetřování napomáhání  organizování  teroristické  akce

Moc  pěkná  mapa….

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.