Ondřej Pospíšil píše vlkovi


Předevčírem  jako  reakci na článek, v kterém   jsem se snažil mapovat  dění v  Berlíně po  atentátu mi  přišel  mail  od kohosi, kdo se jmenuje  Ondřej Pospíšil.  A  je  to natolik výživné  čtení,  že  neváhám  se o ně  s vámi  rozdělit. Pokud  možno  tepla.  V předmětném  mailu  stojí, bez jakéhokoli  krácení a úprav toto:

Někdy přemýšlím čím jste víc, jestli jen postkomunistický bojovník za východní podobu uspořádání světa pod kuratelou Ruska v jejíž sféře vlivu bychom zase měli být, nebo spíše to, co je dnes ve světě bohužel nastupující fenomén. Nenávistný nácek, fašoun, co se identifkuje s nejhorším lidským povlem, Trumpem počínaje, přes AfD nácky, Le Penevou až po Putina. 

Myslíte, že Němci, proti kterým bojujete udělají to, před čím varuje americký akční thriller s Brucem Willisem „Stav obležení“?!  Nácek co by chtěl podle činu jednoho nebo pár lidí vystavit represím celá  etnika, náboženství a vypálit jim na kůži cejch vrahů, pedofilů a já nevím čeho všeho. Že vaše rudo-hnědá afinita k těmto dvěma příbuzným totalitám, které vraždili Čechy, Poláky i Slováky za to, že chtěli v době jejích spojenectví 1939-41 jít bojovat proti Hitlerovi nevadí, vadí potomci Sudetských Němců, co jako děti zažili podobná zvěrstva jako dnes zažívají děti aleppských občanů, lékařů, učitelů angličtiny, zkrátka typických „řezačů hlav“, jak prezentujete ve svých výlevech na Slobodném vysielači, což je přesně typ média, kde se legitimizují komunistické genocidy a transformují do nacionalistických výzev spodině evropských národů k delegitimizaci Lidských práv a svobod, na kterých naše ústavnost a legalita stojí…. Toto lze chápat jako malou předzvěst Křišťálové noci a Norimberských zákonů.
Niméně vážím si skutečné levice, co nerezignovala na své zásadní ideály. Tím není třídní boj, ale sociální pomoc a ultimativní prosazování lidské rovnosti a solidarity.
Tady je článek ženy z Berlína. Levicově cítící co nechce biblickou pomstu tupých náckovských narativů národa, vlasti, kultury. Je dobré, že tyto axiomy dnes v liberální Evropě platí za sprostá slova. Je publikován na autentickém levicovém webu. Deníku Referendum. Ne na vašem klonu White Media a Sputniku. Jestli chcete založit národní obec fašistickou, máte nejvyšší čas. Normální a vzdělaní lidé (ne kamarila Zemanovy nádenické party, kam svým jazykem a formou pjakinovské propaganady projevu odkojeného KGB dezinformacemi patříte) píší jako autorka tohoto sloupku níže
Přeji paní kancléřce a  vysoké politické kultuře Němců dobrého zdraví, aby ji čecháčkovské frustrace a výzvy k analogickým pogromům jako byly kdysi ty na židy, nezviklaly a ona mohla být ještě pár let ochránkyní č.1 liberální demokracie v Evropě proti rodícímu se spojenectví národních koalic nově vznikající „Fašistické internacionály“ pod vedením Ruska. Naštěstí tento plebs tvořící stádo vyfutrovanců Zemanem a Babišem pořád jsou svým intelektuálním a kognitivním potenciálem být pouze frustrovanými onucemi pro místní Babiše či Okamury, kteří dříve či později budou následovat osud Strauss Cahna nebo Berlusconiho. 
Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.