Vlk odpovídá Ondřeji Pospíšilovi


Nejspíš  nečiním  dobře, když  na  mail Ondřeje  Pospíšila  odpovídám.  Řečeno s  klasikem francouzským  exprezidentem a  následně  soudně  potrestaným  defrauantem Chirackem velmi  pravděpodobně  právě zase jednou zmeškávám  vzácnou  příležitost  mlčet. Jak  on  kdysi  utrousil na  adresu  nových  východoevropských  členů EU. Přesněji řečeno  -stalo se tak 17.2.2003 v  Bruselu. A  Chirac  těmito  slovy  „ocenil“   postoje zemí, které se tehdy přihlásily k podpoře   americké intervence do Iráku,  dnes  známé  jako  Druhá  válka  v zálivu. Chirakova reakce přišla jenom několik dní poté, co kandidátské země ve dvou vlnách podepsaly dopisy, podporující americký postoj při řešení v Iráku Dopis osmi a  tzv. Vilniuské  skupiny.

Ten  výrok tehdejšího  francouzského  prezidenta  byl  na  výsost  urážlivý. Nicméně,  s odstupem  skoro  14 let, můžeme  konstatovat, že  bohužel  vysoce  pravdivý,  ba  prorocký! Protože  to byla válka v  Iráku,  která  odstartovala  dnešní  migrační tsunami.  A  Česká  republika  tu  válku  tehdy oficiálně podpořila. Na  rozdíl  od Francie  a  Německa. V  tom  Německu, co mělo naprosto správný  odhad ohledně  Iráku, ovšem  nevládla  Merkelová! Tehdy  ještě  ne! Tam  tehdy politiku  určoval jistý  Gerhard Schröder, poslední  německý  kancléř, hodný  toho  titulu. Podle  vás  ovšem jen další nejhorší lidský povl,  abych použil vaši  terminologii  vůči  své osobě, s kterou se  identifikuji.  Tedy podle  vás.

Vy  vůbec máte  zajímavý pohled na  svět,  na Kosu  a  mne  osobně.  Já  si  do ted  myslel, že  člověk  bud  může  být  náckem  nebo  bolševikem. Jedno nebo  druhé. Ale  od  vás  se  dovídám,  že  lze  být obojím  najednou.  Takže  se  netrapte  a nelamte  si hlavu  čím,  jsem  víc.

Postkomunistický bojovník jsem protože, že  prý  -cituji: bojuji   za východní podobu uspořádání světa pod kuratelou Ruska v jejíž sféře vlivu bychom zase měli být,  nenávistný nácek, fašoun, co se identifkuje s nejhorším lidským povlem, Trumpem počínaje, přes AfD nácky, Le Penevou až po Putina.      To  nemá  chybu.  Kdybych  nevěděl,  že   Felix  Holzman  je  už  nějakých  14 let  po  smrti,  myslel  bych  si,  že se  právě  dal na  politickou  satiru a zkouší  na mně  novou  scénku  do  letošního  Silvestra. Pro případ,  že  byste  netušil , kdo   Felix  Holzman  byl a jaký  druh  humoru provozoval si  dovoluji připojit  link  na Tubku,  kde jsou jeho  nejlepší  scénky

Jenže  já  to  vím a  tudíž  je mi  jasné, že  on  mi  napsat nemohl.  A  vedle  toho – Felix  Holzman  sice stavěl  svůj  humor  na figuře  totálního pomatence, s   čímž  dokonale koresponduje   mail, který jste mi poslal, nicméně není známo,  že  by někdy,  ve  snaze  bavit,  použil  nějakou, třeba  malou  lež. Na  rozdíl  od  vás. Vy  totiž  prokazatelně  lžete  vždycky a ve velkém,  kdykoli  kdykoli  uvedete  cokoli  ověřitelného! O  tomhle  bude  celý tenhle  článek.

Zkuste  mi  dokázat, že  se identifikuji s  AfD nebo  Marií  Le Pen!

Na  adresu  AfD jsem, mimo jiné  napsal

Přituhuje i v Berlíně, který má , alespoň pro mne, nejvíce másla na hlavě. Tam se jednak už konečně opravdu začínají propadat preference CDU a Merkelové a to na celoněmecké úrovni až na nejnižší úroveń od posledních voleb – oproti nim  se vypařila celá 1/4 voličů a antiimigrantská AfD už je podle posledních průzkumů aktuálně třetí nejsilnější  německou politickou silou.  Pro ty, kdo se nyní chystají jásat, přidám informaci, že by měli, před tím jásáním vzít na vědomí, že AfD, kromě jiného, například požaduje totální revokaci Benešových dekretů  a odškodnění neprávem vyhnaných sudetských Němců!!! Nic podobného od té proklaté Merkelové nehrozí…

Snadno si to ověříte  v  článku

Uprchlíci XXXII. – evropské elity začínají uvažovat o tom, co Kosa psala už před půl rokem….

Celkem  těch  článků  věnovaných  velmi důkladnému  a  maximálně poctivému a orelevantní  zdroje  opřenému zkoumání  problematiky  migrace  ze  všech  možných  úhlů pohledů,  jsem  napsal  33.  Takových nějakých  jistě  100 000 slov. Kolik času  jste  tomuhle  dějinnému  fenomenu  věnoval  vy, abyste si definoval  svůj  názor?  Tedy  kromě čtení účelových   štěků  v Deníku Referendum?

A podobně  to   bude  s mou identifikací s   Marií  Le Pen. Ale  možná, že  jste  některé  části toho veleseriálu Kosy  o  Uprchlících  přeci četl.  Třeba tenhle –Uprchlíci XXIX. – packalové z Paříže versus profesionální lháři

Protože  to  je  nejspíš  jediný text  kde vedle  sebe  stojí  jména  Marie  Le  Pen a Angela  Merkelová. A já  si  na adresu  té první  dovolil napsat  toto:

Jak je to dávno, co ve Francii Marie Le Pen byla vláčena bahnem co by fašistka?   A nejen ve Francii… A dnes, po Paříži /po  atentátu  v Bataclanu  u  Stade  de Princes  pozn.  vlk/? Hollande, který ještě školil před pár dny eurounijní východ z humanity  a lidskosti, vyhlásil výjimečný stav a omezil občanská práva!

A  ohledně   německé  kancéřky  pak třeba  následující:

Merkelová zatím dělá velká gesta. Dodejme,že zejména prázdná. Ačkoli v Německu přihořívá….

..  Co asi bude Merkelová a Německo dělat, až se také v Německu objeví nějaká ta promile sebevražedných a ozbrojených sebevražedných a konajících  fanatiků?!..

Na  to už,  jak  víte  minimálně  z  článku  Kosy,  na  něž  přišel  ten  váš  úderný  mail, jsme  od ní dostali  po  Berlínském  masakru.  Odpověd zní – cituji:

Jak můžeme  žít  s  tím, že  na vánočním trhu, místě , kde oslavujeme  život dojde k  takové  vraždé?  Nemám  odpovědˇ…

Bylo  by  pro Německo,  pro všechny  kdo se starají  o migraci, nesnesitelné, aby  se ukázalo, že  atentátník  byl  někdo, kdo požádal v Německu o  azyl...

Tak  ono by  to bylo  nesnesitelné? Pro všechny, kdož se starají o migranty?  A  to jako má  být  všechno?!  A  co  normální  německý  občan , co chodí  do práce, stará se o rodinu, platí  daně, věřil své  vládě  a  na  vánočním trhu  v hlavním  městě  mu  někoho zabili  nebo trvale  zmrzačili?  Prostřednictvím  fanatika,  který  do Německa přišel na pozvání  kancléřky  v  dubnu  2016 a  červnu  téhož  roku si požádal o  azyl,  o kterém ještě nebylo s konečnou platností  rozhodnuto, ačkoli byl  sledován kvůli svému  napojení  na  radikály, podporující  Islámský  stát?!   O ty  se Merkelová  nestará. A  vy zjevně také  ne.

Nyní se musím vypořádat ještě s Donaldem Trumpem….  Hrubě  se mi  nelíbí  politika  Angely  Merkelové a nejen  její.  Také  těch, co vedou  Evropskou unii.  Na  rozdíl od  vás a  vám  podobných,  jsem  si ovšem nikdy, ani náznakem , nedovolil je  nazvat  “  lidským povlem“ ? Nemám  totiž  vaše  sebevědomí  řiditele  vesmíru nebo  aspon zeměkoule.  Ti  lidé,  jimž, oprávněně,  nevěřím, ačkoli  jsem  v  podstatě  to, čemu  se  říká  eurohujer  a  naše  členství v  EU mám za  holou nutnost,  o čemž  se snadno, pomocí  vyhledavače  na Kose  či v archivu  Slobodného vysielače  přesvědčíte,    ke  svým  funkcím přišli  demokratickým  způsobem podle  předem stanovených  pravidel. Stejně  jako  Donald  Trump.

Ten je podle  vás zjevně  lidským  odpadem. Pro mne  je  nezpochybnitelně  demokraticky  zvoleným  prezidentem!!!  O kterém soudím, že  čas  ukáže, že  bude  provozovat  tvrdě  imperiální  americkou politiku, vedle  které  může  časem i Reagan  vypadat  jako  bílá  holubice. Jenže  doufám, že  Trump na  rozdíl od  Clintonové a  dalších,  při  tom, stejně jako kdysi Reagan,  bude používat  selský  rozum.  A  že, stejně  jako Ronie  se bude umět s Moskvou pragmaticky  dohodnout,  aby  předešli společně  poslední  válce v  dějinách lidstva! Nic  víc  od něj  nechci a nečekám.  Od  Clintonové  jsem,  po zkušenostech  s jejím  manželem a  s Obamou, čekal  jen a jen tu poslední  válku  s Ruskem. Která  by  byla  historickým  omylem Spojených  států.  Ale  vy  jste  zřejmě  vyznavač  hesla  – lépe  se mýlit  se Spojenými  státy, než mít pravdu s Putinem.  Osobně pokládám  za štěstí pro celou planetu, že  nikdo jako vy nemá přístup k jadernému  arzenálu!

A nyní  k té mé  afinitě  vůči Putinovi a  Rusku.. Opět  lžete!  Nic takového  na Kose  nebo   kdekoli jinde nenajdete. Jen se snažím  být  věrný  sám sobě  a nemýlit  se  s nikým. A  když Putin  sdělí  cokoli , co je ověřitelně  pravdivé,  nemám sebemenší problém  s  tím souhlasit. Stejně, jako když  to řekne  kdokoli jiný a já  mám  nějaký  důvod  ten souhlas  s takovým názorem veřejně odprezentovat.  A nejsem s  tímhle postojem sám.  Naštěstí.   Nám například stejný  pohled  na Rusko a Putina  jako takový  kardinál Duka.    Předpokládám, že  to je pro  vás  přijatelná persona. I  zde si  dovolím citovat:

Hovoříme-li o Rusku, tak víme, že patří mezi země křesťanské civilizace – o tom nemůžeme pochybovat.

O úmyslech pana prezidenta Putina můžeme pouze spekulovat. Ale nesmíme vidět svět ideologickým zabarvením. Musíme na svět hledět očima hodnot a jako věřící očima víry. Nezáleží na tom, kdo nějakou věc říká, ale co říká. Ale existuje nebezpečí zneužití některých prvků, aby někdo prosadil své zájmy. Proto v té politice musí být hledisko dobře rozlišovat a uvědomovat si, co je možné a co možné není.

Takže nechci stavět svět do role ďábelského Ruska a nebeského Washingtonu, ani ne naopak, ale je vidět, že v různých proudech existují pozitivní hodnoty. Nemůžeme říci, že Trump a Putin šíří nějaké hodnoty, protože ty hodnoty se šíří ve společnosti a záleží na lidech. Takže záleží, jak budou katolíci schopni být nositeli pozitivních hodnot a podobně tomu bude i v Rusku. Víme, že Rusko má nevýhodu v tom, že ortodoxní církev nehraje takovou roli, jakou hrála v minulosti – to jsou i důsledky sovětské minulosti. Také platí zásada Kristova, že kdo není proti nám, je s námi.

Pro jistotu, jsem  vám zvýraznil  to, co pokládám  v názoru  kardinála  Duky  za podstatné, s  čím se bezvýhradně  ztotožním a  co odpovídá  mému  vlastnímu  názoru. Věřím, že  to není  příliš  náročné  na pochopení  kýmkoli. Ale  může  být, že   český primas  je  pro  vás  někdo, nad  kým  váháte, zda je  více  postbolševikem  nebo  náckem. To  ale  už opravdu nehodlám řešit.

Jsem  rád, že  jste  vzpomenul  film  Stav obležení!  Není nad  to,  když  si  někdo,  kdo si  myslí, že  je  mistr  světa  a  představitel  jediného  správného názoru,   dá  nádherný  vlastní  gol.  Předpokládám  totiž,  že  si  pamatujete  vyústění  filmu  – kdo  byl  hlavní terorista, který  stál za  serií  otřesných  atentátů!!! A kdo   a proč  a z jakých  důvodů  toho superteroristu Samira  přivedl  do Států.  Kdyby ne,  byla  to  taková  malá Merkelová. Pamatujete  si  Bruce  Willise  jako  pragmatického generála Deverauxe. Který  řeší  akutní problém. Já  si daleko  více pamatuji Annette Bening jako agentku  CIA Elise Kraftovou. A zkusím se vás  zeptat – kdo  udělal větší  a tragičtější  chybu –  Kraftová nebo Deveraux? Mne, v této  chvíli,  napadá  Trumpův  nedávný  citát na  adresu CIA – jsou  to titíž  lidé, co nás  přesvědčovali, že  Saddam Husajn  vlastní  zbraně  hromadného ničení.  Věřím ,že ani vám, nemusím vysvětlovat  proč.

Ohledně  sudetských  Němců… víte  člověče  o  čem  vlastně  mluvíte?  Zřejmě  patříte  k těm, pro  které  historie vztahů s  tímto  etnikem  začíná  až  09.05.1945!

Na Kose i jinde jsem na  toto  téma napsal řadu  článků. Zkuste  pro sebe  a své sebevzdělání  cosi udělat a přečíst  si  alespon jeden – třeba tenhle Daniel Hermann, sjezd Landsmanschaftu, Marcela Augustová a obrovská příležitost pro Lukáše Dolanského

a kdyby  vás  náhodou ta  problematika  konečně  začala  zajímat, tak  vhodné pokračování  je  zde:

Ještě jednou Herman, ještě jednou Česká televize = ještě jednou těžký úder do hlavy. DOPLNĚNO!!!

Abyste  měl  o  téhle  materii  nějaké minimální povědomí. Abyste nepsal  bláboly  o zvěrstvech a  sudetských  dětí.  Ty  odstartovali  jejich  rodiče  na podzim  roku  1938. A mimochodem  – přesvědčíte  se, že  opět o mé  osobě  a  mých názorech- lžete. Viz  můj  názor na  oba Benešovy  amnestijní  dekrety -Amnestie prezidenta č. 243 z 29. srpna 1945 a usnesení vlády o všeobecné amnestii č. 296 z 2. října 1945. Amnestijní zákon č. 115 z 8. května 1946!

Dostáváme  se k  Allepu.  k  těm vašim  učitelům  angličtiny, lékařům,,  zkrátka  mým  „typickým uřezávačům  hlav“..  Opět  mohu konstatovat-čirá lež. Vaše  čirá lež! Ale může  být,  že  jste  naprosto  neinformovaný.  I tady  se pokusím  vás  trochu  zorientovat a nabrífovat. On  totiž  existuje skvělý, vysoce  specializovaný  web, vážící se  k  syrskému  konfliktu a  to detailně. Kde  jsou denně  zařazovány  čerstvé  příspěvky,  popisující  precizně  situaci  a  čerpající  ze  zdrojů  celého  světa. První  stránku,  z momentálně  798, naleznete  zde. Oplatí se na  to sem tam  mrknout.  Abyste  byl  alespon  trošku v  obraze.  A  ti  uřezávači  hlav  z  východního  Allepa  jsou  holá  skutečnost.  Pár  jich  zdokumentovaně  nyní  pochytala  Syrská  armáda.  Stejně jako před  časem  dostala  toho umírněného  povstalce,  co kdysi  syrskému  vojákovi vyrval  srdce  a  ještě za  čerstva  ho  snědl. Klidně  může  být, že před  tím  byl  učitel angličtiny  nebo  i lékař,  nevím.  Vím, že  to bylo  zvíře. A že  patřil  k těm, co  bránili  jako tu vaši  demokracii  ve  východním  Allepu. Ale  protože  předjímám  vaší reakci,  kde onen  mnou  vám doporučený  web, sledující konflikt  v  Sýrii nepochybně  označíte  za  ruskou propagandu,  tak  vám  nabídnu  neoddiskutovatelný  západní  zdroj,  který rozhodně nediriguje  Putin  -Daily  Mail.  V  něm  je  článek,  kde  si budete  moci přečíst  detaily  o  svém oblíbeném  „lékaři“ , co vytrhává  zajatcům  srdce   ještě  čerstvé  je  před  kamerou  pojídá – jmenuje se  Chaled Abu Sakkar  a jde o jednoho z vůdců takzvané Svobodné syrské armády . A těmi  učiteli  angličtiny  jsou  pak evidentně vaši „učitelé  angličtiny“  ze  speciální  jazykové  školy, co  si  říká „Harakat Nur al-Din al-Zenko“, která uřezává dětem hlavy.

Zvláštní  ovšem je, že drtivá  většina  z  obyvatel  východní části  města, v momentě,  kdy  konečně mohla  odejít,  přesídlila  do  vládou kontrolované  západní  části a  odmítla  odjet   se  „statečnými  ochránci“  autobusy  do Idlíbu,  aby tam pokračovali  v odporu  proti  řezníku  Asaadovi.  A  to v poměru  asi  tak  10:1. Se  rozhodli pro řezníka.

Nic  z  toho,  co jsem  dosud  napsal, by mne nebylo přimělo k tomu, abych sedl  za  klávesnici a vůbec na  vás  reagoval.  Za to může  tahle  vaše nenápadná  věta:

Toto lze chápat jako malou předzvěst Křišťálové noci a Norimberských zákonů

Pane, vy  jste  megalhář. A k  tomu naprosto podlý! Nikdy totiž  nebudu  schopen zkompletovat  rodokmen  své  rodiny.  Vždycky  bude  scházet  celá  jedna  větev. Ze  strany  otce mého otce! Prolétla  komínem.  Více  to rozvádět  nehodlám. Provozoval  bych  totiž  prakticky  přísloví o házení  perel.

Proto  jsem se  rozepsal.  A také  proto, že můžete  být  totální nevědomec.  Protože  jen  ten  mohl napsat  toto:

Niméně vážím si skutečné levice, co nerezignovala na své zásadní ideály. Tím není třídní boj, ale sociální pomoc a ultimativní prosazování lidské rovnosti a solidarity.

Milej  pane  skutečná  levice, co  nerezignovala  na  své  zásadní  ideály a není  tím třídní  boj?  Pravděpodobně  máte  na  mysli  levici  Blairů, Hollandů a  Siegmarů  Gabrielů…  Jo,  tak  to jo.  Tihle  se opravdu  od  třídního  antagonismu  totálně  odvrátili.  A přivedli  levici tam, kde je – na okraj  existence.  Jinak  tu  vaši  rovnost a  solidaritu, tak  tu  vybojovala  původní, třídně  orientovaná  levice.  Vybojovala!  Za  cenu  vlastní  krve  a obětí.  Díky  tomu byla  odstraněna  nejdřív  dětská  práce, zavedena  osmihodinová pracovní  doba,  zavedeno volební právo pro ženy,  ustaveny moderní  důchodové a  sociální  systémy.  Nic  z toho  nedokázala   ta  vaše  nová, beztřídní, tedy  totálně  bezpohlavní a tím impotentní levice, co  dnes  zoufale  hledá, jak by přežila!  Ta umí tak nanejvýš  vyprodávat  lacině  to, co její  předchůdci  za  velkých obětí  získali! Takovým  jako vy  to imponuje….

Je mi  úplně jedno, co si někdo jako vy, myslí o Kose. Ale  jsem  rád, že  pro  vás  není  ekvivalentem  Deníku Referendum. To by mne, přiznávám  – urazilo. O titulech jako Sputnik  sice vím, ale nechodím na  ně. Nemám  to    zapotřebí.  Svou potřebu  informací získávám  na tzv. seriozních  mediích. Německé, rakouské a švýcarské provenience.  Tedy zejména. Snadno se o  tom přesvědčíte  když  si najdete  pár  linků, na  které ve  svých textech odkazuji. A nějaká  White Media neznám  vůbec. Textík  té  paní  z Berlína mne  vůbec nedojímá.  V lepším případě u ní  platí, že  pro  strom, nikoli stromy, nevidí  les. V tom horším je  úplně  slepá.  Je  to její právo.  A její neštěstí.  Klidně  vy  i  Patočkův  server  můžete  být  slepí  s ní. I vy na  to máte  právo. Na  co  ovšem  právo nemáte, je nutit  kohokoli  dalšího, aby byl  povinně  slepý s vámi a  dokonce k  tomu  účelu urážet a vysloveně  lhát!

Dalším, co mne zvedlo  ze  židle  a posadilo ke klávesnici  je  vaše  poslední věta:

Naštěstí tento plebs tvořící stádo vyfutrovanců Zemanem a Babišem pořád jsou svým intelektuálním a kognitivním potenciálem být pouze frustrovanými onucemi pro místní Babiše či Okamury, kteří dříve či později budou následovat osud Strauss Cahna nebo Berlusconiho. 

Tak  plebs  říkáte?  Mno to je tedy  síla!  Já  osobně mám  s  Babišem a Zemanem  těžký  problém. Toho prvního považuji  za  fatální  zlo v  české politice, což  jsem napsal  opakovaně. Nicméně  umím  rozlišovat, takže  jsem se ho  důrazně  zastal v případě  EET.  Kde má pravdu. Ale může  být, že  povlem  je pro  vás  každý, kdo má pro něj jedno  dobré slovo,  i když jde o  férový  výběr  daní.  Váš  problém. Můj  vztah k Zemanovi  je  na Kose obecně  znám. Nevolil jsem jej  a po  kauze  Brady je  téměř  vyloučeno,  abych  ho volil  příště. Viz  Otevřu někdy tu flašku?

Leda že  by  v  druhém kole proti němu  jste,  špatným  osudem,  stál  vy  nebo někdo  jako vy.  Pak  bych  naznal, že  je opravdu nezbytné  Zemana  podpořit. Hlasem. Protože  vy  jste  pro tuhle  zemi  větším nebezpečím.

Neberu  si  žádné  servítky  vůči těm,  kteří  mají  jak pro Babiše  tak pro Zemana  horoucí  sympatie. Ty první  nazývám  voličem Koblihou, ty  druhé,  z  jeho tvrdého jádra,  zemanisty. A myslím si, že ta označení  jsou přesná a trefná.  Nicméně  NIKDY  bych  si netroufl je nazvat  povlem!!!  Takhle  jsem  nepojmenoval  ani  Kalouskovy  voliče!  Či  voliče kohokoli jiného. A za normální  situace ani nepojmenuji.  Nemusí se mi  líbit  názor  druhého a jeho volba. Ale na  rozdíl od  vás  ctím právo  na jeho vlastní názor a  to, že si,stejně jako já, svobodně  vybere  to nebo toho, co považuje  za nejlepší!  Tohle, pane,  je základ  všeho  a jádrem systému.  Ačkoli  vy jste  evidentně názoru,  že  právo svobodné  volby  máte  jen  a jen vy a  vám podobní! Já  se  snažím  ve  svých  článcích  příznivcům  Babiše  i Zemana  vyzdrojovaně  VYARGUMENTOVAT, proč  by  ty  dva  neměli  volit.  Nepříliš  se mi to ovšem  daří.  Protože  oni neustále  narážejí  na lidi  jako jste  vy,  kteří  lžou a  urážejí a  myslí  si, že  mají  patent  na pravdu. O  to více  pak, z pouhé  potřeby  duševní  sebehygieny stojí za  Babišek a Zemanem. Vím to a nedivím se  jim.

Paní  kancléřce  si přejte, co chcete.  – vaše právo!  Já mám zase puvoir na  to, abych konstatoval, že  Merkelová sice   byla  řádně  zvolena a Němci  ji pověřili výkonem  vrcholné politiky.  Takže  měla, snad, i právo  vysadit  z platnosti  celou řadu německých  zákonů  a pozvat  migranty  do Německa.  Na  co  už  žádný  gebír  neměla je zrušení  účinnosti  zákonů  evropských  – například  Dublinského  protokolu. A  už  vůbec  nic  ji neopravnuje, aby  svou přistěhovaleckou politiku  diktovala  jiným  státům! A  to  ani tehdy, když  vy  si  myslíte  něco jiného než  já. Její pravomoce  končí  v Barorské  Železní  Rudě. V  té  české  nulové.

Na  závěr  si, speciálně  pro  vás, dovolím  ocitovat  kosek  z toho, co jsem napsal  před  drahným  časem  v  29. dílu  Uprchlíků:

A k tomu ještě slyšíme, že Evropa hnědne! Ano – to je jediné , s čím souhlasím. Hnědne. Protože  musí. Díky naprosté ignoranci a neřešení problémů kolem migrační vlny ze strany těch, kteří vládnou evropským státům a Evropské unii. Hnědne proto, že tihle diskreditují svým nekonáním, svou neochotou dělat nutná a nepopulární opatření, snahou skandalizovat ty, kteří mají jiný názor a značkovat je jako fašisty, demokracii  a demokratické struktury. Místo toho, aby vzali rázně a zejména včas agendu opravdovým xenofobům,  jsou hnědým odérem natíráni všichni, kteří si  si dovolí vyjádřit, ohledně uprchlíků,  jiný názor. Místo toho aby vládní a společenské elity svým konáním vzaly skutečným xenofobům hrací prostor, tak ho svým absurdním ne/konáním neustále rozšiřují.

Tehdy  jsem  znal  jen  Merkelovou a  další. O vás  jsem nic  netušil. Přesto už tehdy  jsem o vás  psal.

Tím jsem s vámi hotov.

 

 

 

 

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka, Hodina vlka -původní Kosa se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.