Vážné varování


napsal  Vidlák

Asi jste to už zaslechli… tak nějak potichu bez velkého humbuku se na popud ministerstva školství zavádí na školách multikulturní výchova. Nejsem v tomto oboru žádný expert, ale zaregistroval jsem i na naší základce jmenování jakéhosi výchovného poradce, co prošel patřičným multikulti kurzem a dostal funkci nějakého koordinátora.
V osnovách občanské nauky už to také dávno je – výchova k evropanství, odmítání xenofobie a tak vůbec, to už se dělá dlouho. Tu a tam na školu přijede nějaký zapálený mladík či slečna a začnou si s dětmi hrát na kydání špíny na prezidenta případně pak dětem názorně vysvětlí hluboký soucit se syrskými a somálskými uprchlíky na hranicích.
Vsadím se, že za podobnou výuku je i nějaký příplateček a určitě to dává pozitivní bodíky k vyhlídkám na povýšení a kladné hodnocení.

Do toho nám po Berlíně jezdí s  náklaďákem  a následně běhá Tunisan s pistolí, co je známá firma a měl být už dávno za mřížemi nebo vyhoštěn. Po Evropěpílí plná auta zbraní, fejsbůk se každou chvíli barví do národních barev po každém atentátu, politici mluví o semknutí a přitom všichni víme, že se nezmění vůbec nic. Že podobných magorů (nebo vojáků) běhá po slavné EU několik tisíc a mají fůru času na špekulace kde, koho a jak vyhodí do povětří. Mezitím se zpřísňuje nošení zbraní, zakáže se jakákoliv smysluplná obrana, kurňa to bude ještě mrtvých!!!
Konec tohoto všeho, ten už začíná být na dohled. Ještě nějaké volby a pak nejspíš revoluce a stanné právo. Nás starousedlíků je v Evropě pořád ještě o dost víc než těch přistěhovalců. A když se jednou utrhne lavina, vezme sebou všechno. Němečtí dědové by mohli vyprávět, jak snadné bylo vyjít z gymnázia a začít židům rozbíjet obchody a transportovat je do Buchenwaldu. Samozřejmě zcela organizovaně, bo Ordnung musí být.
A teď si představte, jak na každé škole sedí tisíce a tisíce koordinátorů, pečlivě proškolených, zapsaných v seznamech s patřičnou platovou třídou. A většina z nich už sama musí vidět konec celého velkého příběhu o harmonii v různosti. Být jimi, pomalu bych se začal bát. Když to půjde dobře, budou jen pro smích, ale co když to bude kapánek drsnější? Představte si třeba nějaký opravdu  velký teroristický útok. Stačí pár tisíc mrtvých. Američani přišli v Pearl Harboru o tři tisícovky vojáků a z izolacionalistické země byla najednou vojenská velmoc číslo jedna. Představte si něco podobného v Berlíně, Paříži nebo Praze. Krev nevinně zabitých volá do nebe a protože terorismus nemá adresu, není na kom si vybít vztek. Není žádná Hirošima. Tak se najde náhrada – pečlivě evidovaní a mnohonásobně proškolení multikulti učitelé. Je jich dost pro každého. Každý má svojí kolonku i s adresou.
Spíš na měsíce než na roky se dá počítat, než celé to multikulti půjde definitivně do kytek a žádné Chovancovo ministerstvo pravdy na tom nic nezmění. Maximálně to celé urychlí. To bude zase provalených charakterů, kteří ze dne na den budou najednou učit přesný opak. To bude zase dětí, které toto všechno uvidí a budou si to pamatovat do konce života. To zase poklesne české školství na ceně.
Já bych se na jejich místě bál. Já bych se určitě do něčeho podobného a la Evropské hodnoty uvrtat nenechal. Celá multikulti nejspíš brzy poslouží jako hromosvod za všechny ty budoucí mrtvé na náměstích. Ještě pár útoků a pak to přijde. Bohužel….
Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Vidlákovy podávky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.