Vtip na tento den


i dneska  si dáme jeden z  Germanie.  Prý  je tam nyní  nový a frekventovaný.  I když já  si  myslím, že  jsme  jeho českou  verzi  už  kdysi na Kose měli. Ale nevadí.  Jestli mám pravdu, tak  je  to jen  další  důkaz  toho,  že  Němci zjištují / o migrační tsunami/, co  co našinec  věděl  už před půldruhým  rokem.

Merkelová  skončí  svou  pozemskou  misi a  jako  každý dostane  se  ke  svatému Petrovi.

Ten na ni kouká  a  říká,  Angelo, ty jsi nebyla  obyčejný  smrtelník,  takže  budeš  mít  i tady privilegované postavení a  dám  ti svobodně  vybrat, jestli  chceš  být  v pekle nebo v nebi.  Zkusíš  si  na den obojí  a zvolíš  si  to, co ti bude lépe  vyhovovat. Žádné  přidělování  z mé strany, jako je  tomu  u těch ostatních.

Merkelová  je potěšena a jako první  si vybere  den v pekle. Přijde tam a  nestačí se divit. Osazenstvo  bujaře  slaví,  kolem  sami  známí, všichni pusu  od  ucha k uchu,  velkej a povedenej  mejdan, jaký od  svých  svazáckých  let nezažila.  Všude spousty  jídla, květiny, hudba , prostě  skvělé.

Takže  se už  těší  na zítřek, protože  když  to v pekle  vypadá takhle, jak to asi bude  frčet v nebi.

Jenže  nebe  je pro ni zklamáním.  Lidí  si tam  sice hoví  na obláčcích, všude čisto, strava  dobrá,  hudba  také,  ale  je to proti  tomu včerejšímu  pekle, docela  nuda. Navíc  tam  nikoho nezná, vidí jen obyčejné lidi, žádné  kámoše  a navíc  si  na  ukazují prstem  a cosi si špitají…

Večer  se  ji sv. Petr  ptá, tak  Angelo, kam?

A ona mu odpoví,  víš  Petře, já se rozhodla  vzít  to peklo, v  tom nebi  je  to hezké, ale málo akční. Petr pokývá  hlavo a  šup, Merkelová je  v pekle. Jenže  tam  ani  stopy  po předvčerejším  mejdanu. Všude  špína, kouř,  bývalí  kamarádi  v řetězech, v kotlích a  na mučidlech. Vyděšená  Angela  se zeptá,co to je? Co  se tu stalo? A  dostane odpověd –  jo, to víš  holka- včera tady byly  volby. Předevčírem vrcholila předvolební  kampan. Vždyt  to znáš! Tak si nestěžuj!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.