Nevtip na tento den


Dostal  jsem  jeden  výstřižek.  Snad  abych z něj  udělal  článek, nad  vtip.  Nevím přesně. Nicméně  jako  Nevtip  je  dokonalý. Ukazuje  totiž  názorně, proč  bylo  dobré přijmout , třeba  nedokonalý, ale  alespon nějaký  Lex  Babiš. Ten obrázek  vypadá  takto:

vystrizekNaštvalo vás, kolik berou  šéfové  České  pošty?  Tak to je přesně  to,  proč  byl tenhle  údaj  puštěn  do světa!  Mně osobně  zvedlo  mandle  cosi jiného  – totiž to,  že  ten screen shot  pochází  – viz  zažlucené místo  – z  Babišovy  Mladé  fronty. a Myslím,že  se  trefím, když  odhadnu, že  to bylo publikováno v nějaké časové  souvislosti s předvánoční stávkou na Poště.

Zkrátka  – Babiš  používá  svůj  mediální koncern  jako zbran proti politickým oponentům. Česká pošta patří pod jeho úhlavního nepřítele, ministra  vnitra  Chovance. Tak proč  nevypustit  běsy  závisti. Přesně jako kdysi  Jakeš na Červeném  Hrádku. Závist  je mocná  čarodějka!

MfD ani Lidovky,  když jela  kauza  Čapí  hnízdo  s e nijak netumlovaly,  aby  o  ní přinesly  informace. Ale  spustit stavidla  lidské  závisti ohledně organizace,  kterou  řídí  Babišův politický oponent?  No problém!

Zkrátka, co se Babiš  kdysi v rodné straně kdysi  naučil, dnes  jako když  najde! Prostě  – nevtip.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.