Nevtip na tento den – pro Janka Zvolena


přišel mi včera  následující  mail

Zdravím Tě Vlku,

rád bych poslal příspěvek Jankovi ze Zvolena, aby nebyl smutný ze slovenského zdravotnictví, protože v zemi se čtvrtou ekonomikou EU jsou na tom ještě hůř  … viz příloha.
Děkuji,
Achab
Když  jsem  rozbalil přiložený  soubor a  přečetl  ho, napadlo mi, že  by  bylo  škoda to přeposlat jen  Jankovi do Zvolena,  aby tolik nesmutnil nad  stavem slovenského zdravotnictví.  Nepochybně  to zaujme  všechny  kosíře.

Pro Janka ze Zvolena :

Buďte rád, že můžete marodit na Slovensku.

Belgický mistr Evropy v cyklokrosu Toon Aerts byl odvezen sanitkou po nárazu do stromu v šestém kole závodu Světového poháru v cyklokrosu 15.1.2017 v Itálii. Závod přenášela i ČT Sport, tak to mnozí z nás viděli na vlastní oči. Toon utrpěl zlomeninu klíční kosti v a složitou zlomeninu v hlavě lopatky, uvádí lékařská zpráva z profesionálního týmu týmu Telenet-Fidea. Aerts byl původně převezen do nemocnice v italské Frosinone ( město 48 tis. obyvatel), ale jeho rodina a tým byli zřejmě nespokojeni s podmínkami v nemocnici a rozhodli se rovnou letět zpět do Belgie k ošetření. Podle listu Nieuwsblad, otec Raf Aerts vysvětlil, že tam byla fronta 100 lidí v nemocnici, že rentgeny nefungovali, že nemohli poskytnout Aertsovi léky proti bolesti, a že mu nabídli pouze dvě kostky ledu na rameno. „I když byla elektřina v nemocnici – zřejmě italské nemocnice nemají peníze a nic tam funguje,“ řekl Raf Aerts. „Já jsem nikdy nic podobného nezažil.“

Zdroj : http://www.cyclingnews.com/news/toon-aerts-ruled-out-of-cyclo-cross-world-championships-after-fiuggi-crash/

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté, Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.