Nevtip na tento den


Dnešní  den  je, díky mojí  chybě  v  nasazování  článků, monotematický. Když už, tak  už. Protože  se ukazuje,  že   radikální  feministky  si  vzaly  Trumpa  za  záminku  jak  ovládnout  svět. Alespon  na  demonstracích v  amerických  velkoměstech, ale  i  různě po Evropě  to  tak  vypadalo. Počínání  těch  šílených  nán,  omlouvám se  všem  čtenářkám, ale jiné  slovo pro ně  nemám,  je prostě mimo  jakýkoli  normální  rozum. Proto dnešní  nevtip,  kterému  jsem se původně  hodně  bránil.

O  nás  chlapech se  říká, že  občas  myslíme  tím, co máme  v trenclích. Možná oprávněně.   Nicméně není mi známo,  že  by se  někdo  z  naší půlky  lidstva  na  politickou  demonstraci oblékl za penis. Americké  bojovnice  za  lepší  ženské  zítřky žádné  zábrany  nemají -viz fotografie  z  nědělní  demonstrace:

Převzato z

A vzkaz  Trumpovy  na vedlejším  plakátě?

Dej pryč  své  malé oranžové  ruce od mojí  vagíny!

Tak jo, to mu  to nandaly!

Čekám, kdy nadšením  začnou  hýkat  pražští ohrnnosové,  tak  jako  nedávno hýkali nad  Pussím vřískotem! A podávali  si Zemana , za  to, že  tyhle pojmenoval tak, jak se nazývají a  stylizují prokazatelně  ony  samotné!

Za  svými  americkými souputnicemi  nehodlaly  nijak zůstat pozadu jejich kolegyně v Evropě!  Konkrétně  v  Berlíně!  Viz  přiložené  ani ne  40-ti sekundové  video.

Té  pussyně , která  je  ústřední postavou  videa zcela evidentně transparenty  jako  Láska místo Trumpovy  nenávisti a  nebo  Pussyny  vrací  úder  přišly příliš  vágní  a měkké.  Takže  si vzala  mikrofon a  do zjihlého  davu  souputnic  začala  ječet ten  nejfeminističtější  ze  všech  feministických pozdravů a hesel – Allahu  Akbar!

Konečně  jsem pochopil,  proč zotročením  ženy  může  být  básnička  Jiřího  Žáčka a proč  jím není  nikáb  nebo burka!  Také  je mi  jasné,  proč  tyhle  pussyny  tak radikálně  protestují za  práva  žen v  Americe a  v Evropě  a nikoli  v  Saudské  Arábii, Kataru  Ománu, Jemenu, Somálsku,Libyi, Mauretanii, Iránu.  Ne , není  to proto, že  protestují  tam, kd e vědí, že  jednak budou   středem zájmu televizních  kamer a hlavně,  kde jim nebud e zkřiven  ani vlásek, protože  by   to mělo obrovskou  mediální  dohru,  ale proto, že  Allhau Akbar!  Burka  je  tedy pro ně  výrazem totální ženské  emancipace a  stejně  tak  vrcholem  ženské svobody  a seberealizace  je  úděl  ženy  v rigorozně islamisticko teokratických  diktaturách!   Allahu  Akbar!

Tak  tohle má  být ten  nový, lepší  svět! Tomuhle má tradiční  model soužití v  rodině  vyklidit  místo!  Čekám, kdy se připojí  Jakub Janda a   podobní! Tohle jsou přece ty  nefalšované Evropské  hodnoty! A  když  to říkají  i  Madonna,  Lady Gaga a Miley Cyrrus, tak  to je pravd a pravdoucí.  Protože  jejich  ženství přeci  je  od  Trumpa  v tom nejhorším možném  ohrožení!

vystrizek

Děkuji ,  nechci! A nikdy  nebudu  chtít!  Tohle  opravdu  není  vtip. To je nevtip přímo  libidně  fatální.  Těmhle  nelze  přenechat svět  ani náhodou a  ani z malé  části!

Nikdy  by mne napadlo, že  militantní  gendertety  budou  vyřvávat  Allahu Akbar!

U nás  je  to, zatím, o básničkách.   Zatím.  Ale  pokud  jim  to projde,  nebude trvat  dlouho a dočkáme  se od nich  Allahu  Akbar!   Je  to stejná sorta, stejná  ráce, napsal  bych  i stejné myšlení. Jenže  slovo myšlení,  ve  spojení s  těmihle?!  Allahu  Akbar!

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.