Vlku – gendertety?


Vlkův  úvod:

Paní Věra  Říhová, která  má  svou  vlastní autorskou  rubriku na  Kose  mi  poslala následující  mail,  doplněný  zejména  fotografickou  dokumentací:

Dobrý den,
posílám vám pár fotografií účastníků pochodu v Indianě a z několika dalších států a měst. Podívejte se pozorně na všechny účastníky, zda jsou to gendertety a feministky. Transparenty jsem vám přeložila a připojila komentáře s překladem, které uváděly jednotlivé fotografie. Přikládám také adresu, ze které jsem čerpala. Viděla jsem stovky fotografií na několika stránkách USA, na které jsem připojena, a všechny jsou na jedno brdo. Úsudek si udělejte sám. Třeba i některou z nich otisknete v rámci zpravodajské vyváženosti.
Přeji hezký den.
Věra Říhová
Takže  to, co mi  došlo  otiskuji celé.  Nikoli v  zájmu  zpravodajské  korektnosti. Takovou  povinnost  nemám. V dovětku  vysvětlím proč.

Dee A Johnson přidal(a) fotky (21) a videa (7) — v Indiana State House. · 22 leden v 0:15 · Indianapolis, Indiana, Spojené státy americké ·

Pochod za právo vzdělání pro všechny, za právo na zdravotní péči pro všechny, za právo na mateřství a otcovství, za zastavení sexismu, za právo obyčejných lidí.

Projev státní zástupkyně Carey Hamilton, která hodlá kandidovat do senátu – viz video. https://www.facebook.com/dee.a.johnson1/videos/10210363885207176/

Nestačí si přečíst jeden plakát a ihned učinit jednostranné hodnocení. Je třeba vidět i ostatní věci a zjistit si další informace.

„America is diverse and what has made us so great. Amerika je rozmanitá a to nás učinilo tak skvělé.“

vystrizek

vystrizek

Takže moje malá holčička nebude nikdy pochybovat o tom, že je hodnotná a silná. (Transparent)

One of thousands of awesome Moms here today! Jedna z tisíce super maminek tady a dnes! (Komentář k foto)

vystrizek

Silné ženy straší slabé muže. (Transparent)

vystrizek

We march because education is a right for all, not just the privileged.

Pochodujeme, protože vzdělávání je právo, pro všechny, nejen ty vyvolené. (Komentář k foto)

vystrizek

Thank you to the sharp shooters and Indiana State Police for keeping any crazies away from this peaceful group.

Díky těmto ostrostřelcům státní policie Indiany udržuje šílence z této mírové skupiny.

vystrizek·

V pochodu je mnoho obyčejných mužů – otců a dědů.

We march for health care for all.

Pochodujeme pro zdravotní péči pro všechny. (Komentář k fotu)

vystrizek

Oni nebudou dělat nepořádek s ženami v reprodukčním právu. (Transparent)

If you insist government stay out of our environment and our education, what is the justification for invading our bedroom?

Pokud vláda trvá zůstat mimo naše životní prostředí a naše vzdělání, jaké je ospravedlnění pro invazi do naší ložnice? (Komentář k foto)

vystrizek

Na plakátě : Nenechte si vzít naši péči.

(Pokud se někomu dívky nelíbí, pak si uvědomme, že na mateřství mají právo i dívky, které nejsou podle modelingové předlohy Barbínami, což je většinou předmětem posměchu a je falešně vydáváno za feminismus proti mužům, ale opak je pravdou, tyto dívky bojují za klasickou rodinu s dětmi)

vystrizek

Matky, babičky, otcové a dědové.

vystrizek

(Vlevo) Neviděl jsi zatím ošklivé. (myšleno ženy, i ošklivé ženy mají právo na mateřství – zjištěno z komentářů)

(Vpravo) Maminka nevychovává misogynts (člověka, který pohrdá ženami, nebo má silné předsudky vůči ženám).

We march to end sexism. My pochodujeme za ukončení sexismu. (Komentář k fotografii)

vystrizek

(To snad ani nemusím překládat)

vystrizek

Se zbraní můžete zabít teroristy, se vzděláním můžete zabít terorismus. (Transparent, foto bez komentáře)

vystrizek

vystrizek

Our future! This is why we care.

Naše budoucnost! To je důvod, proč se staráme. (Komentář k foto)

Ještě jedno krátké video z Orlanda, pokud se podaří spustit. Opět spousta mužů, někteří s dítětem na ramenou.

Pochod  v Sacramentu

vystrizek

Kolem 10.000 lidí v Renu

vystrizek

A další feministky a gendertety ze Bellinghamu.

vystrizek

vystrizek

vystrizek

 vystrizek

Melanie See z Cincinnati (Ohio)

vystrizek

vystrizek

vystrizek

Tolik paní Věra.Říhová

Vlkův  dovětek:

Nemohu  si pomoci, ale  tohle mi připadá jako čistokrevné  vlamování  do  otevřených  dveří! V žádném  příspěvku na Kose, komentující  excesy  na  feministických  demonstracích ve Washingtonu a  následně  v Berlíně,  nebylo  sebeméně  zpochybněno  právo  na  protest a  demonstraci.  Nikde nebylo  psáno, že  to byly  výhradně  feministické demonstrace.   Jen  a pouze  bylo  upozorněno  na  zjevné excesy   za  hranicí  nejen  jakéhokoli vkusu a  slušnosti, ale  jakékoli  elementární  logiky!

S  normální  demonstrací  nemám  já,  ani Kosa  sebemenší problém. Nicméně  ten problém  přesto může  vzniknout.  Tehdy, když  se nejedná  o  demonstraci,  která  by  měla  Donalda Trumpa,  klidnou  formou přimět  ke  změně  politiky, kterou  slíbil  svým  voličům. Takový pokus je  naprosto ok a  každý má právo to zkusit.  Problém vznikne  v okamžiku,  kdy cílem  demonstrace a  v  dnešních Spojených státech – demonstrací  je  přepsat  výsledek  voleb  a nedovolit  čerstvě  zvolenému  výkon  funkce  nebo ten  výkon  omezit.  Což  nepokrytě  dávaly  najevo  ty, které  nazývám  gendertetami!

Demokracie  bud  existuje nebo ne.  Nic mezi tím.  A  základním atributem  demokracie  jsou  svobodné  volby  a respekt  k jejich  výsledkům.  Respektovat  jen  ten rezult, který  mi vyhovuje, nemá s  demokracií  nic  společného!  A to je přesně  to, co proběhlo  ve Washingtonu  a Berlínu!

Mimochodem, drtivá  většina  fotografií pochází  z  měst,  které  jsou  ze  států,  kd e Donald  Trump  vyhrál. Viz  přiložená  mapka:

vystrizekPřijde mi  rozhodně  zvláštní,  že  ti, co  neuměli  vyhrát  ani ve  vlastním  státě, chtějí  měnit bud  výsledek  voleb  nebo donutit  Trumpa, který přesvědčil  většinu  jejich soused, aby  neplnil  svůj program!  Já si  demokracii přestavuji  poněkud  jinak.

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Věřina cesta se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.