Hodina vlka na Slobodném vysielači


Tento  týden  je  v mé  osobní  hantýrce  tzv. doubledecker. Ano, mám na  mysli  ten  známý  dvoupodlažní  červený  autobus.

Říkám  tak už  nějaký  ten  pátek  týdnům, kdy  se mi  sejde čtvrteční  Dualog s  Petrem Žantovským a páteční  Hodina  vlka  s Borískem.

Takže  včera  první  patro  autobusu,  dnes druhé. A  o čem bude  večerní  jízda?  To  říká  už  to, že  jsem  dal k dobru  svůj  spešl  výraz  – když  doubledecker,  tak to nemůže  být  o ničem jiném  než  o formálním zahájení  Brexitu. A možná že  se dostane i na  protesty  z minulého víkendu  v Rusku. Myslím, že si budeme mít  o čem povídat.  Máte li  čas  a chuť,  tak vězte , že  do našeho  autobusu  se  nastupuje  ve  20,30 hod na  tradiční  internetové zastávce  jménem Slobodný  vysielač. Sice nikde nestavíme, až na konečné, ale i přesto můžete  přistoupit  nebo vystoupit, podle  své  chuti  kdykoli  během  celé  jízdy!  kdo vám takový  servis  poskytne? Jen Boris  Koroni. A  jak dlouho pojedeme? Dokud  budeme  mít  cestující.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.