Dnešní Hodina vlka na Slobodném vysielači


Ano,  dnes bude Hodina  vlka!  Dvojjediná – řádná  i mimořádná.  To  vidíte  už  z  toho,  že  jsem  změnil  upoutávku. Tu původní  jsme  psal  včera  večer lehkou rukou a v lehkém  tónu.  Ale musel  jsem  ji, pod vlivem  valící se reality  –  stáhnout. Protože  si  troufnu  konstatovat, že  ještě  nikdy,  co  s Borískem  vysíláme  na  SVSK  Hodinu  vlka a  vlastně co píši a  vydávám Kosu , jsme  se  nenacházeli  tak  blízko  3. světové válce,  která  by byla  tou poslední  v lidských  dějinách,  jako právě  teď!

Mnohokrát, když jsme  s Borískem diskutovali  témata  na  vysílání, bylo vyřčeno  – díky za  každý  týden, kdy  nemáme  jednoznačné a silné  téma,  kdy  vybíráme  z mnoha  stejně  důležitých.  Protože  to znamená,  že  nebudeme  muset dělat  relaci  dnešní závažnosti!

Mám  husí  kůži. Mám strach. Nikdy, s  výjimkou  21.srpna  1968 jsme s e necítil tak bezmocný  jako právě  dnes. O  tom bude dnešní povídání.  Přijďte  si  to prosím poslechnout,  ať  v té beznaději s Borisem nezůstaneme  samotní.  Vím – ani všichni  dohromady  asi ničím  nepohneme,  ti, co rozhodují  nás  mají  zahrnuté  do kolonky  kolaterální ztráty.  Ale  máme  sedět a mlčet?  O  tomhle  to večer  bude. Takže  ve  20,30!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.