Hodina vlka na Slobodném vysielači


Pátek nebo  svátek. Nebo  obojí – všechno jedno!  Hodina  vlka  na  Slobodném  vysielači se neptá, takže  dnes  také.  Borísek  dostal  z  domova opusťák,  aby  šel večer  do práce a přece  ho v tom nemohu nechat  samotného.  Takže  s e potkáme  v našem obvyklém  čase  ve  20,30 hod.  a  dáme  řeč.  O čem?

No,  rusko  americké vztahy  jsou pořád  v katastrofálním stavu, takže  zejména o  tom. A  pak také  o tom atentátu v  Dortmundu. Je  to opravdu  hodně  divný  případ.

Chápu, že  dneska  vás  zlákat k poslechu  bud e asi  obtížné – začal  supervíkend,  navíc  je  Velký  pátek,možná , že  mnoho z vás  bude hledat  nějaký  ten poklad, třeba  ten, s kterým  sdílíte  domácnost  a  že tentokrát  politika,  zejména , je li taková, jaká  právě  je,  je  naprostým protikladem  svátků  vzkříšení a nového  života  a  že  vám  mnohým může  připadat  jako  poslední  cesta  člověka  na  Golgotu. Chcete  li ji  přesto podstoupit,  jste  večer  srdečně  vítáni  k poslechu. S  Borískem se budeme  snažit,  aby  ten kříž, co  na  vá s naložíme,  byl  co  nejméně  těžký.

 

A ještě  závěrečná  drobnost  – možná, že  jste  si  všimli,  možná  že nikoli, ale  v březnu  jsem nepožádal o sponzorování Slobodného vysielača. Nebylo to třeba,  Borískův  finanční tachometr vykazoval  náramnou  hodnotu od počátku  měsíce a  nakonec  se zastavil na rekordní  hodnotě.  Takže  jsem  vás  nechal  v klidu, nežádám o pomoc, když  to není nutné.. V  dubnu je  tomu zcel a jinak. Jednak je  tenhle  měsíc  o den kratší,  ale  zejména  tenhle  víkend  ho výrazně  zkrátí. Ode dneška  do pondělka včetně,  nepřijde ani koruna. A  až to bude možné,  bude už  18.4.   takže  jsme  fakticky  za půlkou  měsíce a  dnešní stav  je  následující a  tedy neuspokojivý:

Pomozte prosím  opět  svému  rádiu. Nikdo  to za  vás  neudělá.  Díky.

Číslo účtu pro Českou republiku (Transparentní účet OS ČMS)

Číslo účtu: 2500269240 / 2010  
Variabilný sybmol: 2004000001

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.