Hodina vlka na Slobodném vysielači


I  dneska  večer,  když  budete  mít zájem a  pustíte  nás  k  Vám  domů, za  Vámi přijdeme  s Borískem  Koronim na  kus  řeči. Máme  to naplánováno,  jako  vždycky, pokud  technika  dovolí  na  20,30 hod. Nemusíte  uklízet,  péct  bábovku, dělat  chlebíčky,  dávat  chladit  láhve  / tedy  s výjimkou těch pro sebe/,  vůbec nic  z  toho.  Stačí  se  jen  připojit  v  určený  čas  nebo kdykoli po  dobu  naší relace  připojit  na  web Slobodného vysielača. A  to je  všechno.  na druhou  stranu  – jsme  návštěva, která  Vás  moc  nepustí ke  slovu…To je tedy, ne že  vůbec nepustí, ale  moc  nepustí /to je  za  ty  chybějící  chlebíčky  a láhve  🙂 🙂 🙂  / .  Protože  máme  vždycky problém s  časem. Však  to nejspíš  víte  už  sami.

A  o čem  že  budeme  povídat  dnes? No zejména  o tureckém referendu o minulém  víkendu,  o překvapivém obratu  Terezy  Mayové, která  s e přes  noc  rozhodla  vyhlásit  v  Británii  volby, možná, že  dojde i na  střelbu v Paříži. Říkám  – možná. Nic  neslibuji. Ale  nezjistíte  to, pokud  Vás  něco  z  toho zajímá,  když  si nás  nezapnete a nepozvete  k návštěvě  k  Vám domů.

Jo a  ještě  drobnost:

Slobodný  vysielač  se  financuje  jen  z prostředků,  které na jeho  činnost mezi sebou vyberou jeho posluchači. Už  před  týdnem jsem psal,  že mi  dělá starost,  jak  se  tváří  Borískův  finanční tachometr…. Ty  starosti jsou  tenhle  měsíc  dne s ještě  větší.  Máme  za  sebou  více než  2/3 a  já  vidím  tohle:

pro jistotu připomenu,  jak to vypadalo před  týdnem

Prostě – je  to zatím  deficitní…  Bohužel.  takže  si dovoluji požádat  znovu  o pomoc….  Sami  vidíte, že  je  akutně  třeba

Předem děkuji a přidávám  údaje o kontě:

Číslo účtu pro Českou republiku (Transparentní účet OS ČMS)

Číslo účtu: 2500269240 / 2010  
Variabilný sybmol: 2004000001

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.