Duel na Slobodném vysielači


Ne  v  titulku  upoutávky  na  dnešní pravidelnou relaci na  Slobodném  vysielači  není  chyba.  Je  nade vší pochybnost,  že  dnes  nebude  ani  stopa  po  nějakém  dialogu. Dnes  Je  na programu jen a jen  duel. A  velmi se obávám, že  velmi  tvrdý. Ba  asi dokonce nesmiřitelný.

Včera  totiž  Petr  Žantovský  poslal  mailík Borískovi a mojí  maličkosti s  návrhem  tématu, jehož  centrální pasáž   zněla takto:

myslím, že nastal čas, kdy se konečně s Vlkem pobijeme a dáme tak pojmu Dualog nový obsah. Navrhuji téma „Boj proti Zemanovi“ O ničem důležitějším v dnešní české politice nevím.

Petr  zcela  správně  předpokládá,  že  Zemana a  to, co se kolem něj  děje  nazírám  úplně  jinak než  on. Já  žádný  boj  PROTI  Zemanovi  nevidím. Za to  zcela  zřetelně  účelové  vykrádání  ústavy  prezidentem,  její nerespektování a popírání  jejího  smyslu stejně  jako  zneužití institutu milosti, atd.atd.

Borísek už stihl  vyjádřit  přesvědčení,  že se těší na bojovnou  relaci, která  nebude nudit.  V  tomhle ohledu  jistě  nebude zklamán,  o  tom  nepochybuji.  Já  osobně  z ní  nemám  ani  trochu  dobrý pocit.  Naopak, všechno mi  říká,  že  nepřinese  nic  dobrého,  že  v podstatě  nepřekonatelné  příkopy,  které  dělí  českou  společnost,a  zemanisty  a  antizemanisty se  přenesou  i  na půdu  Slobodného vysielače. Díky  Zemanovi.

Pokud  si  najdete  volný  čas dnes  večer  mezi  20,30 až  22,30 hod. a připojíte se na  Slobodný  vysielač, uvidíte  sami, jak to dopadlo.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.