Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Jak už  bylo uvedeno ve  včerejší upoutávce  na  Dualog , bude dnes  večer, pokud  se, stejně  jako včera , na poslední  chvíli nestane  něco nečekaného, Hodina  vlka  na  Slobodném  vysielači s  Borískem.  Včera z nutných  důvodů těsně před  vysíláním  vypadl, nicméně  ukázalo se, že  to  pro tohle  NAŠE  internetové  radio  není  naprosto  žádný  problém – okamžitý  záskok  -l kolega  Intibo,  který jen tak  mimochodem  přišel na SV SK  díky  Kose, předvedl  skvělý  výkon a já před  ním  smekám! Intibo  díky, neměl jsi  to vůbec  lehké, předpokládám, že  jsi si moderování  Dualogu představoval jinak,  ale ono to takhle proběhnout  muselo. Máme  totiž s  Petrem  Žantovským  dost  jiné  vidění  světa a občas  i   dost  jiný  soubor  historických  vzpomínek.

Ale  k  dnešnímu  večeru – mělo by  to  být s  Borískem. A  jako  téma  jsme  si  zvolili  krach  jednání  o  jamajské  koalici  v  Německu. Podumáme  o tom proč,  jestli je to hodně  velké  překvapení a  hlavně co asi  tak  bude  dál, protože  Německo  nás  musí  zajímat. Extrémně.  Důvod  je zřejmý.  To  bylo dostatečně  vysvětleno  i   v těch mizerných  hodinách  dějepisu,  kterými  je  už  dost  dlouho naše  školství pověstné.

Může  být, že  si  říkáte – už  zase Německo?  vždyť  už  jsi  vlku  všechno napsal na Kose a  řekl  v  minulých Hodinách  vlka. Dovolím si  vás  navnadit,  že  neřekl a nenapsal.  Když  Borísek  nadhodil  dnešní  téma,  pro jistotu jsem  začal důkladněji  projíždět internet s  cílem  objevit něco  důležitého, co  nejméně  v českém a slovenském, ale  soudím, že  ani v německém , ohledně  sestavování a  funkčnosti  německé  vlády  by  bylo důležité, ale  nebylo publikováno. Nechám na  vás,  jestli  soudíte, že  jsem opravdu nalezl  či nikoli.

Správnou odpověď  se dozvíte , pokud  si nás  zapnete  na  svém počítadle  nebo tabletu  dnes  ve  20,30hod. Jako vždycky  jste  srdečně  vítáni.

K mé  velké  lítosti  tuhle  upoutávku nemohu  ukončit  předchozí  větou,  ač  bych  velmi  rád. Nýbrž  vás  opět  musím  požádat  znovu  o přispění na provoz  vysílače. Už  před  14 dny  se mi situace jevila  jako kritická, ale  to byl teprve  začátek  měsíce.  Nyní  už jsme  před  jeho koncem – zbývá  poslední  týden.  A  Borískův  finanční tachometr  vypadá  naprosto  anorekticky – takhle:

Tohle  není dobře  ani trochu. Prosím, pokud  můžete  a na Slobodném  vysielači  vám  trochu záleží  – přispějte. S  touto prosbou se obracím nejen  na  české čtenáře  Kosy, ale i  na  ty  slovenské. Proto  dnes  uvádím  bankovní  spojení  jak  pro  Českou, tak Slovenskou  republiku:

Účet pre Slovenskú republiku

Číslo účtu.: 3573707656 / 0200 
IBAN: SK08 0200 0000 0035 7370 7656SUBASKBX (BIC/SWIFT)


Číslo účtu pro Českou republiku (Transparentní účet OS ČMS)

Číslo účtu: 2500269240 / 2010  
Variabilný sybmol: 2004000001

 

Všem  donátorům předem  děkuji!

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.