Hodina vlka na Slobodném vysielači


Vrátil jsem  se na  Vlčštejn  včera  až pozdě  v noci a  už  jsem nedokázal napsat  upoutávku na  dnešní  Hodinu  vlka.

Bude netradiční. Nebude  to  tradiční sestava  s Borískem,  ale  přibereme  hned  tři  hosty – banskobystrického pana primáře  Nábělka, což  je  člověk,   a přiznávám to  rád  a veřejně,  ke  kterému, pro jeho zjevnou  životní  moudrost  chovám  velký respekt, docenta  Petera  Marmana, o  němž  platí totéž.  Oba  jsou  zavedené  velké osobnosti  s  vlastními pořady  na  Slobodném  vysielači a pro mne bude ctí  je mít v Hodině  vlka.

Čtvrtým hostem je  úplný  nováček v  prostoru  Slobodného vysielače – Stanislav Novotný jehož  česká  Wikipedie  představuje takto:

Stanislav Novotný (* 18. července 1960[1]) je český občanský aktivista, spoluzakladatel Křesťanskodemokratické strany, zakladatel Úřadu pro dokumentaci a vyšetřování zločinů StB, (nyní Ústav pro studium totalitních režimů), ředitel Úřadu vyšetřování ČR, v letech 1993–1994 prezident Policie ČR, v letech 1994-2013 ředitel České křesťanské akademie. Podnikatel a publicista. Od roku 2015 předseda Asociace nezávislých médií.

A vedle toho uvádí, že je také  držitelem  ceny  Ropák  roku, což v  českých podmínkách většinově  znamená, že  si dokázal  zachovat  zdravý  rozum.

Z mého hlediska výborná ,ba skvělá  sestava,  kde se budu  zuby nehty  snažit držet  krok  nebo aspon nějak   sledovat  myšlenkovou stopu  pozvaných hostí.

Říkáte  si  – když  je takovéhle  velké obsazení,  to jako budeme  řešit  něco  mimořádně  zásadního –  něco jako  další osud  vesmíru nebo  že  vám unikl  moment  vzniku nějaké celoplanetární  katastrofy?  Uklidím  vás  – nic  z toho nehrozí!!!Můžete  vydechnout. Ale  vážné  téma  opravdu máme  -25 výročí  konce  Československa a vznik  dvou samostatných  států. Proto  to velké  česko – slovenské  obsazení.

Osobně  čekám mimořádně zajímavý  večer  a proto si  vás  dovoluji pozvat  k poslechu v obvyklém  čase . Tedy  ve  20,30hod.

Jste  srdečně  vítáni.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.