Fízl je prostě fízl


Slovenský  soud  rozhodl s  definitivní platností – fízl je  zkrátka  fízl. Neboli udavač. Bureš  byl fízl. Babiš  byl Bureš.

Kdyby byly  politické  slabikáře, jako že  by  být měly,  muselo by  to  tam  být  zaneseno  jako elementární čtivo   na místo oněch klasických  vět  ze  slabikářů normálních  – Ema má  mámu. Máma  má mísu! Ó my se máme!

Jen ta  poslední  věta  by  byla  v obou  slabikářích  stejná.  Ó my se  máme!  Ano my se máme, když  v  čele  státu  stojí  nyní už soudem pravomocně  certifikovaný  fízl. Lid obecný  z  valné  části  žehral, že  Listopad  byl podvod,  který  si  zorganizovali  bývalí  estébáci a  jejich  fízlové, aby mohli přijít  ke  státnímu majetku.

Dnes to má  černé  na bílém a  s úředním kolkem potvrzeno.  Kupodivu  stejný  lid  obecný, zejména  ti, co nejvíc  tuhle  mantru o podvodu  komunikovali, si  Andreje  Babiše  zvolili  do čela  státu. Nechápu ty  věčné  stesky na  Brusel a jiné cizáky.  A  to jak nám dělají špatné a ještě  horší. To  nejhorší si totiž  děláme  my  sami.  Nikdo nás  nenutil  poslat  Babiše  do Strakovky.  Nikdo  nás  nenutil poslat  znovu na Hrad  člověka,  co  Burešovi vystavil  bianco  šek na vládnutí  v  České republice. Řečeno s klasikem  – eto naše  dělo!

A  reakce Hradu –

ačkoli  jeho staronový  nájemník ,jak známo není  blbec a proto klidně  změní  názor  z hodiny na  hodinu, tak tady  ho rozhodně  změnit nehodlá viz  mluvčáčkovo  vyjádření:

Klasická mluvčáčkovina!  Zrnko pravdy  a  zbytek?  Tuna  keců!

Pravda  je to,  že  Krajský  soud  MUSEL  respektovat  nález  soudu  Ustavního.

Který  určil jednoznačně  linku,  v  které budou muset  kráčet  všechny  případné  další  soudy, ať  už  Babiš na  Slovensku zažaluje  kohokoliv  v  budoucnu. Rozhodl totiž, že

nebyli svědci z řad StB důvěryhodní. Krajský soud tak musel při svém rozhodování vycházet primárně z listinných důkazů.

Každý  další  soud se bude muset  řídit  stejným postupem.

A listinné  důkazy  mluví  jasně:

„V tomto soudním sporu už nemohou vypovídat bývalí příslušníci StB jako hodnověrní svědci. Soud se bude muset opřít o listinné důkazy, které doposud ignoroval. Je dvanáct spisů na pěti místech, čtyřicet kontrolních podpisů a k tomu ještě další svědectví odborných zaměstnanců ÚPN, kteří k tomu mají co říct. To znamená, že pan Babiš bude tahat za kratší konec,“ řekl loni na podzim serveru iROZHLAS.cz dnes už bývalý šéf ÚPN Ondrej Krajňák.

Takže  jak že  to bude v  tom slabikáři?

Takhle:

Bureš  byl fízl. Babiš  byl Bureš. Ovčáček  mluvčáček je pravdomluvný  miláček. Ó my  se máme!

Eto fakt  naše dělo!!!

Dodatek ze  16.02.2018

Pro úplnost  archivu vkládám ještě  tento link

http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/babis-byl-spolupracovnikem-stb-vedome-rika-slovensky-badatel-sivos-1343307

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.