Nevtip na tento den


Když  jsem  předevčírem vydal  komentář  k  výsledku  ruských prezidentských  voleb,  Zase Putin! napsal  jsem tam mimo jiné  toto:

Neodpustím si v té souvislosti poznámku – jsem zvědav jak dlouho potrvá, než nějaký fantazií trochu více obdařený rusofob přijde s teorií, že Rusko na Skripala schválně zaútočilo tak nesmyslným způsobem, aby bylo jako původce okamžitě identifikováno, protože Putin chtěl ve svých občanech vybudit pocit ohrožení země a sám sebe následně stylizovat do pozice jediného pevného zachránce a ochránce vlasti, tím zvýšit svou šanci na znovuzvolení, na což mu ožralí mužici skočili….

Přiznám se, že  mne  samotného  zaskočilo,  jak rychle se  tohle proroctví  naplnilo  a ještě  více,  kdože  je ten  idiot,  co s  tím vyrazil na  veřejnost!

Jmenuje se  Boris  Johnson a jak  jistě  dobře  víte  nejde o nikoho menšího než  britského ministra  zahraničí!!!!  Podle něj Načasování útoku na bývalého dvojího agenta Sergeje Skripala nervovou látkou v Anglii souviselo s ruskými prezidentskými volbami,

Podle Novinek.cz světu  vyjevil doslovně následující  moudro:

„Načasování je pravděpodobně těsněji navázáno na nedávné volby v Rusku,” řekl Johnson. „Mnoho nedemokratických osobností dělá to, že když čelí volbám nebo kritickému politickému okamžiku, je lákavé vyvolat v představivosti veřejnosti obraz nepřítele,“ prohlásil. Tvrdí, že případ v Salisbury vede do Kremlu.

Nemohu jinak, než  parafrázovat  známou  hlášku o blbosti,  kterou  kdysi  Jaroslav  Dietel vložil  do  úst  svého doktora  Strossmayera:

Kdyby  blbost  plavala  po vodě a  byla registrována  v  BRT, byla  by  Británie  dnes i  dlouho do budoucna  pořád  královnou  světových  moří a oceánů!

Jenže , ke  smůle  Borise  Johnsona a bývalé  světové i námořní  mocnosti  – není.

Takže  zbývá  jen  žebříček  čirého blbství. Tam je momentálně  pan  ministr  skutečným  šampionem! Jistě  mi promine, když  mu  k  tomuhle primátu nebudu  gratulovat. Sebekriticky  přiznávám, že  toho  nejsem  schopen. Protože  takováhle idiocie  vede  jedině  k  velké  válce!   Tady  pro mne končí  jak  veškerá legrace, tak  i jakákoli formální slušnost!   To  v  Británii nemají nějakého  hodně  dobrého Chochološka  a jeho přičinlivé  chlapce?

Adresu  by  snadno našli  na veřejně přístupných  zdrojích.  Když  jsem ji vygůglil i já:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.