Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Je  to k nevíře, ale  poslední Hodina  vlka  na  SVSK byla 02.března2018!!! A  přesto se  mi  to zdá jako včera. Dva  pátky po sobě  se nekonala. Z jednoduchého důvodu –  měli  jsme  divadlo. A v takovém případě nezbývá  vlkovi nic  jiného, než  poslušně  sklopit  uši, stáhnout  oháňku,  navléci  kvádro, na  krk  uvázat  pintu, obout  kopyta a mazat poslušně  vedle  mé  dobré  ženy  Karkule  do  plzeňského kulturního svatostánku.  A  tam  v  naprosto nepohodlné poloze  2-4 hodiny  mlčet  a nechat  se kultivovat  nějakou  tou  klasikou. Abych nerost  jak  dříví v lese.Případně  nezdivočel.

To bylo. Dnes  je normální pátek. Divadlo sice  je, ale zkulturňovat  se tentokrát  bude někdo úplně jiný. Já se budu,  s pomocí moderních technologi,  teleportovat  k  Borískovi  do  banskobystrického studia  Slobodného vysielača,  abychom  zase jednou podrbali o světové politice.  Tedy  tomu úzkému výseku z ní,  který nás  v uplynulém čase nejvíce zaujal.  A oba  jsme  dospěli ke  stejnému  závěru – že  hlavní  událostí  rozhodně  byly prezidentské  volby  v  Rusku.  Takže si budeme  povídat  zejména o nich.  Ale  může  být, že  se dotkneme  i případu  Skripal a kdo ví, co nám ještě  v  toku  řeči přijde do  rány.

Ačkoli je  to  teprve  druhá  březnová  Hodina  vlka, je  zároveň i v  tomto měsíci poslední.  Za  týden odpadne. Z  technických  důvodů. Aby v bezprostředním budoucnu  bylo vysílání  lepší a kvalitnější.

Takže  pokud  se  chcete  připojit,  máte nejméně na  14 dní poslední příležitost  dnes  večer.  Začínáme  v tradičním  čase  20,30 a  jste  srdečně  zváni. Oba s ena  vás  s Borískem těšíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.