Eskalace lží


Projíždím internet na  to, co mi  ohledně posledního  raketového útoku na  Sýrii podstatného uniklo.  A  věřte,  že  si  stále  více připadám jako ten,  kdo  se  přehrabuje  v obrovské  kupě  hodně  hutného hnoje.

A  ten pocit  je umocněn, když  skutečně na něco narazím. Například  na  stále opakovaná  vyjádření,  jak  USA, UK a  Francie  mají  jasné  důkazy o tom, že se  v  Dúmě  útok plynem skutečně  stal, že  pro to  mají nezvratné  důkazy,  které  ospravedlní  zahájení  raketového přepadu, protože  nelze  tolerovat  nasazení  bojových plynů.

Takže  důkazy a  nezvratné…

To do slova  do písmene  tvrdil Macron podle  izraelskému listu  Haaretz  12.dubna. Konkrétně  šlo  o televizní interview a přímá citace zní:

„Máme důkaz, že minulý týden… byly použity chemické zbraně, přinejmenším chlór, a že byly použity režimem Bašára Asada,“

Mno a  v sobotu  pozdě  večer, na  ČT 24 ve  Zprávách  ve  23 hodin užaslý divák je  zírá na  na vstup  francouzského korespondenta  ČT  Petra  Zavadila, jak  říká od  času  04:25 min toto:

Macron byl  vůbec  první  kdo prohlásil,  že  má  důkazy  o použití  chemických zbraní. Ted po úderech  Francouzi zveřejnili  část zprávy  tajných služeb, o kterou se přitom opíral. Z které  vyplývá, že  Francouzi NEMAJI k dispozici žádné  vzorky  z místa  činu, ale  že  důvěřují záběrům, které  tam byly  pořízeny!!!!!!! Podle nich  jsou  autentické , čerstvé a  jasně  dokazují, že  chemické zbraně  jasně  byly  použity!!!!

Takže  zaútočit na  jakýkoli  stát  je podle  tohohle, údajně  nositele  nové politiky a  naděje  pro  Evropu  na základě  nějakých  videí, o  nichž  nikdo netuší,  kdo je pořídil, kdy  je pořídil,  za jakým účelem je  pořídil a  kde  je pořídil???

To je ten  nezvratný  důkaz, který ospravedlní odpálení raket?????   Vždycky  jsem slyšel, že  blbost není  trestná.  Myslím, že  dnes  tato  obecně právní  kauzalita  přestala platit.  Tenhle  zvláštní  druh idiocie  trestný být  zkrátka  musí.

Tady  jsem  chtěl s  tímto  článečkem  skončit. Jenže  nemohu.  Neb jsem narazil na  záznam tiskovky  Stropnického  k  útoku na  Sýrii.

Komediant  se opět vyznamenal!   Opět  jsme  ti nejvěrnější  z věrných, kteří  ani  stínem nepochybují, věří, odsuzují, uplatnují, atd.atd. Prostě  klasická  banánová  republika bez  vlastního názoru  a  stanoviska.  Tím bych  vás  neobtěžoval.  Za  Babiše  i  komendianta  se nemusíme  stydět  veřejně,  stačí soukromě.

 

Komediant  tam  říká

Budeme  vystaveni mohutné  dezinformační kampani, velké internetové masáži, bude  se  spekulovat, bude  se tvrdit, bude  se vyvracet, bude se vymýšlet, budou se možná vyvěšovat  i  falešná  videa !!!, bude  se mluvit o různých ztrátách, já bych jen hrozně  rád upozornil naše  občany , aby  to všechno dělili minimálně  deseti.

Takže  vážení  občané, všechno dělte  minimálně deseti!  Ale  prosím s výjimkou  Macrona. Ten  má  nezvratné  důkazy!!!  Ve  formě  jakýchsi  videí…..

No a  na závěr  si  dáme  ještě  Babiše:

Úder proti syrskému režimu, který útočí chemickými zbraněmi na civilní obyvatelstvo, byl nevyhnutelný.

Ano komediant měl pravdu, budeme  vystaveni  dezinformační kampani! Vlastně  už dávno jsme!  Důkazů netřeba!  Protože  máme  ty, které si  umíme  vyrobit nebo ty , které za  důkazy přijmeme.

Zkrátka  – eskalace  lží!

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.