Co má společného bombardování Sýrie a sestavování české vlády. A velká gratulace českému mainstreamu. DOPLNĚNO!


Už  jsem se v  pátek, v  článku  Babišovo salto se šesti vruty schylmo, zabýval  Babišovým  náhlým obratem ohledně  sestavování  jeho další  vlády. Svou  analýzu  jsem  psal  poctivě a stojím si za ní. Nicméně  bez jedné  naprosto  zásadní informace. Kterou si  nešlo nikde  opatřit. Totiž, že  za  pár  hodin dojde  k bombardování  Sýrie!  Protože  jestli někdy  platilo klasické  – všechno souvisí se vším,  pak si lepší  demonstraci platnosti tohoto  výroku neumím představit. Pochybujete?  Nevadí, zkusím  vás  přesvědčit. Přesvědčit o  tom,  že  že  Babišův čtvrteční  kotrmelec  byl  navlečen na špice  amerických Tomahawků. Ale popořadě.

Dovolím si tvrdit,  že  Babiš  už  tehdy měl informaci,  že  Američané rakety  odpálí. Možná i kdy. V každém případě, že  to je  záležitost  hodin.  Došlo mu,  že

-si nemůže  dovolit s  akcí nesouhlasit a  že ji bude muset on a  vláda nadšeně  podpořit

-že v tomto momentu  tvrdě narazí  na opačný postoj komunistů a  Okamury

-že  takhle  je  pro  ty,  jejichž přízeň  chce  získat-všechny  ty  Macrony, Merkelové,  Trumpy,  Mayové, eufemisticky  řečeno,  problematický zbohatlík  a nikoli partner

-že  když  vytvoří  oficiální vládní  většinu s podivnými partajemi /to by  zas  až tak nevadilo/,  které  se ostře postaví proti  kursu  aliance USA, UK a  Francie, tak zkrátka půjde natrvalo za otrapu a lůzra a  on chce při tom  být za každou cenu   uznávaný  weltman

Takže z toho vyvodil důsledky  a  provedl  to  salto s  šesti vruty schylmo, včetně  toho,  že  veřejně opět  zesměšnil Zemana.  Zemanova  přízeň, ve srovnání s  vlídným pohledem  Washingtonu, Macrona, Mayové  nebo Merkelové  není  ničím. Andrej  ví, na  které  straně  je  chleba  pomazaný  máslem. Koala  s  ČSSD  se  stala  životní nutností!

Zkrátka  Babišův  image  vyžaduje  oběti!

To ovšem není  všechno. Kdysi se  říkalo, lže  jak když  Rudé právo  tiskne. Později  se to upravilo na  lže  jako když  tiskne Mladá fronta.

No  a  dnes  to máme  v  podobě -mluví pravdu jako  když  Andrej Babiš  hovoří. Doložím to.

Málem  mi včera  vypadli oči  z důlků, když  jsem  louskal  informaci  jak Babiš  vysvětluje  na  Aktualne.cz  svůj  veletoč  ohledně  vyjednávání  ve  vládě.  Budu  citovat:

„Jsem trošku naštvaný na klub, protože až na tom výboru jsme zaznamenali výroky do médií, že s tím mají poslanci zásadní problém,“ vysvětlil Babiš „obrat“ kolem vyjednávání s SPD.

Tak poslanci! Představte  si!  Oni  to Babišovi neřekli!!! On o tom  neměl ani tušení. A  dokonce si dovolili mít  jiný názor než  jejich zaměstnavatel a  ANOmajitel?! Darebáci jedni nevycválaní!

Nebo  zase jednou  čůrá  Babiš Koblihům na  nohy a  bylo to úplně jinak?

Před  pěti dny  to totiž  vypadalo takhle:

Jednak poslanecký  klub odhlasoval nehynoucí  věrnost a  oddanost  Velkému, Drahému  a  kdo  ví  jakému ještě  úžasnému  majiteli a vůdci,před  jednáním se Zemanem, kde  mu bylo doporučeno  koalovat  s kluzkým Vojtou a  Tomiem, ale především toto,cituji:

Poslanci ANO dnes také na popud Faltýnka hlasovali, zda by chtěli další jednání s ČSSD o vládě. „Naši kolegové na klubu se vyjádřili, že už dál většinově nechtějí jednat se sociální demokracií,“ řekl předseda klubu ANO České televizi. Podle ČT hlasovala pro návrat k jednání s ČSSD jen zhruba třetina přítomných poslanců ANO. Pro další jednání bylo 24 poslanců a proti 44.

 

Takže  mluvit pravdu jako  Babiš  znamená,  že  sice poslanci hlasují  proti o  eventuálních  dalších jednáních s  ČSSD,v  souladu  s majitelem firmy, ale  ten  náhle utrpí  totální ztrátu paměti a teprve  z  tisku  a z jednání  na  čtvrtečním výboru  zjistí, že  to je  vlastně jinak…

Jo jo  Pepo  Kobliho,  Babiš  mluví pravdu a je muž  pevných zásad!  Ve  čtvrtek zjistil,  že  dojde k bombardování  Sýrie  a on bude muset  povinně  hýkat nadšením  směr  Washington…. Tak hýká a  chce  k tomu hýkání soc dem.

Ale neboj,  toho  Palackého  od Nového roku  k důchodu  dostaneš.  Babiš  svoje  slovo  drží. Ví, že  voličská přízen  něco koštuje. Pro něj je  to  výdaj na  reklamu, který  stejně nehradí ze  svého. Hlavně, abys mu věřil.

Kdybys  měl náhodou dojem, že  tvému  svatému  křivdím,  tak  přidám ještě  další Babišovo  mluvení pravdy:

Po  syrském  bombardování se bezprostředně  vyjádřil takto:

„Úder proti syrskému režimu, který útočí chemickými zbraněmi na civilní obyvatelstvo, byl nevyhnutelný. Z prvních informací vyplývá, že byl veden přesně a zasažena byla taková zařízení, která slouží k výrobě či přechovávání chemických zbraní,“

V neděli v podvečer  ovšem  otočil a

„Zaznamenal jsem, že naši dva ministři soutěžili v prohlášeních a pořádali různé konference.Vojenský zásah nic neřeší, neřeší to situaci lidí, kteří tam žijí. Je třeba si sednout za stůl a společně to řešit,“

Takže  kdy  ten vejlupek  mluví pravdu –  když  je  útok nevyhnutelný  nebo když  je potřeba  jednat a  útok nic neřeší?

Ale  hlavně  – on vlastně nic, to jeho ministři soutěžili v prohlášeních a pořádali  různé tiskovky…. No neberte  to!   A tenhle  „zásadový“  tvor, který  si zjevně nevidí do huby,  má  řídit  naší  zemi?!!!!!

Ano,mluví pravdu jako Babiš…

Dodatek z pondělního  rána:

S  uspokojením konstatuji,  že  český mainstream už konečně objevil zásadní informaci  ohledně  syrského  bombardování – že pro Macrona korunním důkazem, ospravedlňujícím zahájení bombardování bylo video z internetu. Tak tohle  jste  si na Kose  mohli  přečíst o celých 28 hodin dříve!!!

Dodatek z pondělního odpoledne:

Bureš  už  zase  hodil novou fazonu svého postoje k Sýrii:

„Útok má odstrašit od používání chemických zbraní. Nicméně si myslím, že Evropa udělala chybu, když ten region přenechala politickému vlivu Turecka, Ruska a  Iránu. “

Doufám, že  si  tuhle  bezpáteřnost  zdejší  věrní babišisté užívají!

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.