Dnes Hodina vlka NEBUDE -bude v SOBOTU!!!


Život je neustálá změna.Však to sami dobře  víte. Ještě  před chvilkou jsem  ananoncoval Hodinu vlka na páteční večer. Nicméně  volal mi Borísek, že  bude  nutné  ji přeložit  na  sobotní večer.

Nebudete  ochuzeni,  spíše naopak. Tedy  pokud se nám povede, do zdárného konce,  dotáhnout  jednání  o  účasti  jednoho  naprosto mimořádného hosta!!!  A  když  říkám mimořádného,  pak  vezměte  jed na to, že  vím, co říkám. Ale  zatím to není  úplně jasné, jestli ano  či ne.

Nedám vědět  před  začátkem relace,  zda to klaplo nebo ne. Proč  by  měl být  tajemný jen Babiš a Hamáček? Proč  ne také  Borísek s  vlkem?   🙂  🙂  🙂

Ale  jestli  se  to povede, bude to, z mého pohledu , relace, respektive minimálně její  část,  kdy  já osobně budu  ze všeho nejvíce mlčet a poslouchat, určitě  jedna  z informačně  nejvýživnějších, co  kdy  na  Slobodném vysielači  byla. To  vám slibuji.

Pokud  už  jste  dostatečně  navnadění a zvědaví pak  se sejdeme  v SOBOTU  ve  20,30 hood.

A  když  to neklapne – no  tak  budete muset  vzít  za vděk  Boriskem a vlkoušem…. Ale  věřím, že budeme  ve  třech. Jinak bychom vysílali v původním termínuv  pátek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.