Sýrska hrozba …


napsal Jozef

Vlkův  úvod:

Přišla  mi kratičká  noticka , vážící se k jednomu zajímavému  detailu údajného plynového útoku  na  civily v Dúmě. Opakuje se  situace s novičokem v Salisbury – at  do toho člověk  píchne  z kterékoli strany,  začne se  to sypat. Co nějaká pravda,  ale už  ani přibližná pravděpodobnost toho děje  nikoho nezajímá.  Dám slovo Jozefovi. Je  naprosto vypovídající:

Sýrska hrozba …

Sýrske vojenské laboratóriá po dlhoročnom úsilí vedeckých tímov vyvinuli najnovší model chemickej zbrane. Použili k tomu bežnú tlakovú fľašu s chlórom (žltá farba), ktorá sa používa vo vodárňach na dezinfekciu vody. .

Použitím náročných technologických postupov sa podarilo k fľaši upevniť objímku s navarenými pásnicami na upevnenie stabilizačných plôch.

Doporučujem všimnúť si aj geniálne vyriešené kruhové závesy privarené k oceľovým pásniciam, ktoré pevne držia fľašu pod krídlom stíhačky aj pri nadzvukových rýchlostiach.

Dokonalosť konštrukčného prevedenia je zrejmá aj z toho, že napriek tomu že bomba padala cez strop, v posteli nie sú vidieť žiadne sutiny z materiálu strechy, jedná sa o antidevastačné prevedenie bomby, aby si ju obyvatelia nevšimli. (v USA sa zatiaľ poznajú len jednoduchšiu Stealth technológiu)

Bomba pri dopade nepoškodila drevenú posteľ, dokonca po dopade sa automaticky polohovala do horizontálnej roviny.

Fotografia poskytuje presvedčivý dôkaz o tom, že režimu Bašára Asada sa podarilo vyvinúť unikátnu bombu, ktorá svojimi parametrami a funkčnosťou je nadčasová. Už nik nepochybuje, že Asad bombu použil proti vlastným obyvateľom ako sa mohli presvedčiť mnohí európski a americkí politici. Sankcie voči Sýrii sú preto oprávnené, o tom už nik nediskutuje …..

Jozef

Ano Jozef to   vidí  správně- ta  údajná barelová  bomba  krvežíznivého vraha   řezníka  Asada má  tvar a  všechny  znaky  konvenční tlakové láhve  pro  transport  a užití chloru.  Žádná  specialita.  Konvenční  láhev. Jak snadné, mazané a hlavně  – levné!!!!

Jozefův  krátký  text  mne  donutil nad  tou tlakovou láhví na  chlor trochu podumat a položit  si, jak mám ve  zvyku – pár  primitivních  otázek, na které  není potřeba  žádných expertních znalostí, ovšem bez jejichž  vodotěsného zodpovězení  nelze  získat  obraz o tom, co se vlastně  v  Dúmě  stalo.

Položím první  jednoduchou  otázku:

Když  byla  Východní  Ghúta  tak dlouho v  obklíčení,  fungovaly  ve městě  dodávky  vody, když tam žilo několik set  tisíc  lidí a  několik let?

Odpověd  zní – nejspíše  ano.Bez vody nemohli přežít.

OK.  Takže  položím další:

Když tedy  fungovalo zásobování  vodou, pak musela pracovat  místní  vodárna. Mohla  správně  fungovat  bez chloru,  aby z  vody  nepovstala  epidemie, například  tyfu nebo úplavice?

Odpověd  zní  -sotva!

Takže dáme   další:

Když vodárna  ve  Východní Ghútě/ Dúmě musela pracovat s  chlorem  a mít  ho dostatek pro úpravy  vody po několik let, jak obstojí tvrzení  Therezy  Mayové,  že  …

plynový  útok  museli  spáchat  vládní  vojáci, protože nikdo jiný tam s vrtulníky  nelétá?

Nebudu  s e ptát, jak  hokyně  Mayvá  věděla,  že  vůbec nějaký  vrtulník letěl a především  -jak si může  být jistá  tím, že  shodil nějakou  bombu s plynem.  Čeští  čestní občané  oregenského městečka  Idiotsville  by mi  jistě  briskně odvětili,  že  přece tajné  služby!  Nejspíš  ty sa mé, co doručili  Macronovi  to přísně tajné  video, kolující  po internetu, na jehož  základ  rozhodl  o účasti Francie  na útoku na  Sýrii…Takže  ten dotaz nepoložím.  Chápu, že  tajné služby  mají  tajné metody a  zdroje a  tudíž  nebudou odpovídat  ani  na sebeprimitivnější  dotazy.

Tudíž  se budu ptát jinak, na  jiné triviality a  na  skutečnosti, které nejsou, ba  ani nemohou  být  tajné:

Uniká   mi,  jak ta tlaková  láhev přežila pád  z vrtulníku,  aniž  by  byla

-deformovaná, co deformovaná- ale spon odřená

-aniž by  se urazil  tlakový  ventil na jejím  čele, aby  plyn mohl  ven….  Nebo mi snad  chce  nějaký  Jakub Janda  vykládat,  že  posádka  vrtulníku nejdříve  otočila  vypouštěcím  ventilem, samozřejmě  v protichemickém oblečku a  pak láhev  shodila dolů?

-nerozbořila se postel, na  kterou propadla  dírou ve  stropě

A  vedle  toho-  masový  hrdlořez  Asad nařídí  svým pohunkům  něco ve  smyslu  – hele poskoci,  naložte  pár  flašek s  chlorem a někde je  tam prostě  odhodíte,  je jedno  kam, prostě  zaletíte, vyhodíte  a bude, mířit  nemusíte, je jedno kam to spadne a  taky  že  to zplynuje  jen jeden nebo dva  baráky a  víc  škody  to nenadělá. Hlavně, že  budou  palcové  titulky ve  všech světových  novinách a  zvláštní  relace ve všech  televizích, jak jsem si zase jednou povraždil plynem! Já to mám tak  děsně  rád!!!!!

A  aby  byla  dokumentována  Asadova  totální  zvrhlost a vražedná  dokonalost,  dovolím  si  ještě použít  kupecké  počty a statistiku  plynové  války z let  1914-1918. Prostě  jsem zatížen na  čísla  fakta.  To  teprve budete  mrkat na  drát!

Ano, přesně takhle  vypadá  vojensky  řízený  útok plynem na zastrašení nepřítele  a zlomení jeho morálky!  Takhle  to měli  udělat  Němci i Spojenci za  první  světové  války!!! Ne tak packalsky, jak to předváděli  skoro  celé čtyři roky  I.ww.   Viz citát:

Francie tak zahájila historii použití bojových plynů za 1. světové války. Odborníci odhadují, že jejich obětí se stalo 1 297 000 lidí, z toho 91 200 zasažených zemřelo. Za války bylo použito Němci 68 000 tun bojových plynů. Francouzi užili 36 000 tun a Britové 25 000 tun.

Ti břídilové, co tehdy veleli  armádám na  západní  frontě, potřebovali na  usmrcení jednoho  nepřítele /nebo vlastního/ cca  1,4 TUNY plynu/ a  s tunou  nasazeného plynu  zasáhli  celých  10 lidí  a  představte  si – řezník Asad  účinně  a zlovolně  zaútočí s  jednou lahví s  65 kily  chloru a  co nadělá paseky!!!!!!

Inu  kdo  umí /vraždit,  ten umí /vraždit/!!!!

Mimochodem,  přidám ještě  dvě  další  videa, týkající se  té  láhve /pravděpodobně  té samé/

Tohle  bylo první  video

Ta  samá  láhev pro  vypadala  už  trošku jinak-viz  čas  1:37min

https://www.cbsnews.com/amp/news/syria-inside-douma-the-site-of-apparent-chemical-attack-2018-04-16/?__twitter_impression=true

 

Také máte  rádi, když  z  vás  někdo dělá  chodící kastrované  hovězí,  a  věří, že  že máte  rohy,  kopyta  a  bučíte?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.