Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Pátek konec  týdne. A  tedy také  většinou dnem Hodiny  vlka  na  Slobodném  vysielači. Neměnný  rituál. Snad ne  špatný a  nebo  už  oposlouchaný.

V  každém případě  bude i dneska  večer. V  tradičním čase i obsazení,  jak jste  zvyklí.

Docela  jsme s Borískem  dumali o čem to tentokráte  bude. Naštěstí. Protože  to znamená, že momentálně  není nějaká  akutní světová  krize.  Nakonec  jsme  se dohodli,  že  znovu  zvedneme  téma  fake  news.  Proč  ne,  když  francouzský  prezident  Macron  cítil potřebu  právě  tohle  označit  za jeden ze  zásadních projevů  doby,  navíc  v  globálním rozměru.Takže  to přece tak musí  být,  ne?

Tudíž  o  tom dáme  večer  řeč.  Věřím, že  se hojně  zapojíte.

A  ještě  něco-  už  dost  dlouho  jsem v  upoutávce  nedával  snímek  tzv. finančního tachometru  Slobodného vysielača. Protože  nebyl  důvod.  Finance  se vyvíjely  uspokojivě  a já nežádám  o pomoc, když  to není nezbytně  nutné.  Jenže dnes  ta  chvíle  nastala. Bohužel.  Je  27.4. Do konce měsíce 4 dny včetně  dneška, z  toho celý  víkend  a  pohled  na  finance velmi neradostný:

Dovoluji si  vás  tedy opět  požádat o podporu.  O podporu pro VAŠE rádio. Klíčové  slovo je  VAŠE.  Vy ho posloucháte z nějakého  důvodu. A  vy  si ho platíte. Bez  VÁS  přestane  existovat. Předem děkuji za podporu.

 

Číslo účtu pro Českou republiku

Číslo účtu: 2500269240 / 2010
Variabilný sybmol: 2004000001
Transparentní účet OS ČMS

 

Účet pre Slovenskú republiku

Názov účtu: Združenie ľudí za lepšiu budúcnosť
Banka: Všeobecná úverová banka, a. s.
Číslo účtu.: 3573707656 / 0200
IBAN: SK08 0200 0000 0035 7370 7656 / SUBASKBX (BIC/SWIFT)

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.