Koho zajímá pravda o novičoku? Nikoho!


Do našeho malého českého rybníčku  byl zase  hozen pořádný kámen,  který nadělal  náramné vlny. Myslím pravidelnou  Zemanovu  exhibici  u servila  Soukupa  na Barrandově a  jeho  vyjádření ohledně reportu  tajných  služeb,  že  se  novičok  vyráběl  a  k  výzkumným  účelům  testoval v  Brně. S  dodatkem, že  byl následně  zničen.  Nejlepší je  ho  citovat:

„Můj závěr zní – byl u nás vyráběn a testován novičok, byť v malém množství, a poté byl zničen. Víme kdy a kde to bylo a je pokrytectví předstírat, že se nic takového nedělo,“Zdroj

Všichni  kremlobijci a i  také  ti, co jsou  ochotni  se  za  každou cenu  mýlit  s  USA  než  mít  pravdu  s  Putinem a  to třeba  i za  cenu  III.světové, dostali těžkou  duševní erekci. Povstali jak  jeden muž  a začali  Zemana  tvrdě  verbálně  šlehat Od  známého  ruského švába a  agenta,  či velezrádce  až  k pokusům  o  nějaký  rádo  by  vtipný  či sarkastický  velešleh. Původně  jsem zamýšlel  několik  těch  největších  perel také  odprezentovat,  ale  proč  vlastně? K  čemu by  to bylo?

Opravdu zajímavé  je  totiž  něco  úplně  něco  jiného – že  totiž  normální obyčejná pravda nikoho nezajímá. Ačkoli  přesně  tohle, respektive jedině  tohle  je kritérium, které  by nás  všechny  mělo a  má  zajímat.  Místo toho  se  tady  hrají  hry, nad  kterými mrazí. Pro jejich  hloupost a  nesmyslnost. O  tom  bude dnešní  text.

Normálně  myslící  člověk  měl  ohledně  toho,  jestli  se  novičok  vyskytoval v  ČR, byl zde  zkoumán a pro zkoumání  tedy  také  vyráběn – dávno jasno. Stačilo mu   prohrábnout  internet, trochu myslet  nebo  .. nebo  chodit  číst Kosu!

Už  29.  března, tedy  tři dny  po tom, co  Zeman  zadal tajným  službám úkol,

aby zjistily, zda se na území České republiky nevyvíjel nebo neskladoval nervový plynnovičok, ať už v průmyslových, nebo vědeckotechnických zařízeních,“

jste  si zde mohli přečíst článek Nikoliv štastný čtyřlístek a běhání bláznů s břitvou.

a  v  něm stojí toto:

Na  serveru  ČT  24 je  k nalezení  rozhovor s  ředitelem  Vojenského výzkumného ústavu v Brně Bohuslavem Šafářem. Vřele  doporučuji  všem, kteří  mají  o spojitosti Putina  a  Salisbury  naprosto  jasno si ten text přečíst  celý.  Dovolím si  přetisknout  malý, nicméně  důležitý  výsek:

„Nemám povědomost, že by se někde u nás jakékoliv otravné látky ve větším množství vyráběly. Pokud se vyrobí malé množství, je to jen pro výzkumné účely,“ uvedl Šafář.

Malé množství otravných látek vyrábí i jeho ústav, ale má k tomu schválení Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW). Výroba je pouze pro výzkumné účely. Řádově jde o gramy, takže podle Šafáře nejde o výrobu, ale spíše „laboratorní přípravu malého množství“, kvůli otestování jejich vlastností.

V dalším článku Kosy ze dne 11.dubna 2018 Případ Skripal, svatokrádež francouzského generála, Nordstream II a americká cla na ocel a hliník. DOPLNĚNO!!!! A ještě jednou doplněno!!!!

jste mohli  najít  další  naprosto neprůstřelný  důkaz o tom,  zda  mělo Česko něco společného s  novičokem nebo  ne  v  podobě  screenshotu  anglické  verze  oficiálních  stránek University  obrany. Kupodivu tato  informace  je tam k nalezení doposud /tedy k datu  vydání tohoto  článku -06.05.2018/: Zopakuji ho:

Každý občan nadaný  průměrnou inteligencí  muselo být  zřejmé, i kdyby  na internetu nehledal  vůbec, že  když  se někdo na  špičkové  úrovni  zabývá  vojenskou protichemickou obranou,  hledá  možné  způsoby  ochrany a  obrany  proti nejpokročilejším  známým i neznámým  hrozbám,  musí  zkrátka  mít  k dispozici  samotnou  hrozbu.  Přinejmenším její  vzorek.  Lék proti rakovině  nevynalezne  nikdo, kdo ho nemůže  na  rakovině přímo testovat. Obecně platný  závěr!

Takže  bylo  dopředu  jasné, co budou  tajní  reportovat na Hrad.

Nechápu,  z čeho je  dnes  kdokoli tak překvapen, co považuje  za  vlastizradu, ruskou  švábovitost a já  nevím co dalšího.

Snad  by  každému  mělo  jít  o  neprůstřelné objasnění toho, co se  stalo  Skripalovým  v  Salisbury…. Zejména,  když  se kvůli tomu vypovídají  desítky  diplomatů a  vztahy  mezi naším  západním světem a  Ruskou federací  jsou  někde kolem  absolutní nuly, kde se nenacházely  ani v  dobách  nejstudenější studené  války. Ale  evidentně o  tohle  této části  českého politického spektra  ani sebeméně   nejde. Tam je  adorace  spojenců a jejich postojů  nejvyšší hodnotou. Stůj co stůj…… Nechápu, jak  může přežívat takové Rakousko…

A  že  se hraje  hodně  špinavá  hra  dokumentuje  i čerstvý  výrok šéfa OPCW Ahmeta Üzümcü pro  New York Times.. V rozhovoru ohledně  incidentu v  Salisbury  prohlásil:

Pro jistotu  jsem  dal screenshot,  kdyby náhodou  tenhle pozoruhodný  výrok šéfíka nejautoritativnější  světové organizace v  ranku  zakázaných chemických  zbraní  měl  nějakou náhodou zmizet  nebo  být, řekněme  – uvhodněn…

Což jeden  z původních   tvůrců  novičoku  komentoval takto:

Použití 50 až 100 gramů tohoto jedu by mohlo úplně vyhladit Salibury, upozornil podle agentury RIA Novosti Leonid Rink. „To je nějaký zlý sen. Salisbury by z takového množství celý vymřel. To je bojové množství. Ani nevím, kolik lidí by se takovou dávkou dalo zabít,“ řekl.

V těchto mantinelech  se  dnes, když  je  řeč o novičoku  jako takovém, pohybujeme. Už jenom  to snadné žonglování  s  děsivými  čísly a  jejich  vzájemný   evidentní a fatální   rozpor, by  každého  měl  vyděsit  k  smrti!!!! Včetně  českých  Mýličů z principu.

Ti zkrátka  vidí  jen to,  že  Zemanem  do veřejna puštěná informace naprosto zpochybnila  nedotknutelný  axiom  hlásaný  Mayovou a Johnsonem –  Skripala  a jeho dceru  otrávilo Rusko, protože  nikdo jiný  novičok  nemohl  vyrobit. 

To je nyní neudržitelné.

Ukazuje se, že   mohl!!!

My  jsme  to, Zemanovými  ústy,  oficiálně přiznali. A další čeští papaláši  se pak museli přidat, ačkoli to  dříve  právě oni popírali-viz  Babišův  přímý  výrok v  Bruselu:

„Spekulace o produkci látky novičok (nováček) v České republice jednoznačně a zcela odmítáme, je to skutečně lež,“ prohlásil Babiš

A  Stropnický jej  okamžitě  po hujersku  doplnil:

„Nejsem typ člověka, který by se ureagoval na všechny výroky /Ruska – pozn.vlk/. Není to banální výrok, ale to podstatné je, že jsme to na úrovni premiéra i mojí striktně odmítli,“Zdroj:

Dnes musejí  přiznat  barvu:

Ministerstvo obrany vydalo oficiální prohlášení k aféře Novičok a výskytu této látky v Česku.

„Látka je chemicky syntetizována ve specializované laboratoři za přísného bezpečnostního režimu, a to maximálně v rozsahu několika mikrogramů. Jde o takzvanou mikrosyntézu, která není podle mezinárodní úmluvy považována za výrobu. Testovaná látka vzniká v pracovní nádobce čistě pro účely měření spektrálních dat a její obsah je po testování ve shodě s předpisy a závazky ČR vždy poté okamžitě zlikvidován. Vlastní látka není nikdy izolována ani deponována. Pravděpodobnost úniku je proto rovna nule,“ píše Ministerstvo obrany.

 

V případě českého Novičoku nelze mluvit o výrobě, řeklo Ministerstvo zahraničí

Ministerstvo zahraničí nepovažuje prezidentovy informace o zkoumání nervově paralytických látek ve Vojenském výzkumném ústavu za nic objevného.

V prohlášení pro média uvedlo, že výzkum, který armáda v Brně uskutečňuje, nelze ani považovat podle mezinárodních dohod za výrobu.

Takže  nyní se rajtuje  na  tom, že  v Salisbury  byl  použit  druh novičoku  s označení  A234, zatímco v  Brně  připravili a  testovali  jeho sourozence A230.  Takže  prý to.. to není  novičok nebo, v druhé mutaci  téhož je  jasné,  že  ten jed  nasazený na  Skripalovy nebyl z ČR a  tudíž  , že  ruská  obvinění  jsou vylhaná, lichá  a  Rusko je  tudíž  viník.

Ohledně  diference mezi  sourozenci z jedové  chýše  platí  jednoduchý  závěr  – kdo má  znalosti a technologii k  produkci jednoho,  je jistě  schopen  produkovat  i  druhý nebo jakýkoli  další z rodiny  snad  8-10 novičoků.

Jak věrohodný je  únik přes  onu  náhlou  diferenciaci  mezi  A  230 a  A234 vysvětluje  nanejvýš povolaný  fachman  -podplukovník Lubomír Šmehlík (66), který byl v roce 1990 zástupcem velitele československého chemického praporu v Iráku, v rozhovoru pro Blesk

Prezident ještě zmiňoval v souvislosti s novičokem dvě látky, a to A230 a A234. Co ty jsou zač?

To jsou deriváty jedné a té samé látky se stejnou účinností a stejnou toxicitou, akorát je, když to řeknu lidově, jinak naroubovaná.

Snad  to každému  stačí.

Co se týká argumentace,  že  v Salisbury  byl  nasazen  druhý  novičok a  že  tudíž  Moskva lhala, když  spojovala  ČR  s vraždou,  jde o klasickou  fake  news.  Moskva  neprohlásila , že  smrtící látka  pochází  z naší  země. Argumentovala  vždy  a pouze  tím, že  tvrzení,  že  Rusko je jediný stát, který  měl znalosti a technické předpoklady  k výrobě  novičoku a proto musí  být  viníkem  salisburského incidentu  jsou  nesmyslná.  Protože  existovaly  další  země  s  tímhle potenciálem. Nejlepší  bude  ocitovat  přímo  mluvčí  ruského  zamini Zacharovovou a  to z jejího prohlášení  z  29.BŘEZNA  2018 :

Vývoj pod kódovým označením Novičok probíhal v Británii, USA, Česku a Švédsku, zopakovala mluvčí dřívější ruská tvrzení. Výsledky vývoje nových otravných látek tohoto typu, jichž tyto státy dosáhly, podle ní obsahuje více než 200 otevřených zdrojů zemí NATO….

…Česko (tehdy ještě Československo, pozn. red.) podle Zacharovové provádělo výzkumy v oblasti protichemické obrany v rámci Varšavské smlouvy. „Ve všech médiích jsou zprávy na toto téma, praví se tam, že po rozpadu Smlouvy se český vědecký potenciál v této oblasti hodil novým západním partnerům, NATO ho zdědilo“.

Česká armáda plnila zvláštní úkoly na Blízkém východě, vojáci likvidovali následky použití chemických zbraní v Kuvajtu, uvedla.

Existující mediální informace o činnosti vědeckých středisek zkoumajících v Česku bojové otravné látky dovolují podle Zacharovové dospět k závěru, že „významné místo ve výzkumu mají látky nervově paralytického účinku zvané podle západní klasifikace novičok“. Čeští vědci nejednou získávali granty vědeckého výboru NATO, ve Vyškově existuje středisko NATO pro ochranu před zbraněmi hromadného ničení, konstatovala ruská mluvčí.

Česko údajně úzce spolupracuje s NATO na vývoji protijedů

„Samostatným směrem výzkumu (českých, pozn. red.) toxikologů je vývoj protijedů a také takzvaných spojujících látek a fermentů, které pohlcují komponenty nervově paralytických látek. Výzkumné práce provádí česká strana v těsné spolupráci se strukturami NATO,“ pokračovala Zacharovová. Fakt, že čeští chemici volně disponují charakteristikami otravných látek třídy novičok, svědčí o široké dostupnosti této informace, dodala.

Nikde v  textu  není   a  ani později nebyla  sebemenší  zmínka  ruských autorit, že  by  ČR  obvinili  z  toho, že  jed  ze  Salisbury  pocházel od  nás.  Přesný opak  je pravdou, viz  další  citace  z onoho prohlášení Zacharovové:

„Prahu nikdo v ničem neobviňoval a neobviňuje. Na rozdíl od britských kolegů žádná obvinění nevznášíme. Mluvíme jen o tom, že dokonce i v mediálním prostoru – a není to propaganda, nejsou to ruská, ale česká média – existuje velké množství materiálů, potvrzujících potenciál Česka v oblasti chemických výzkumů. To je prostě třeba brát v úvahu,“ řekla mluvčí.

A  takhle  ty  autentické  výroky  nečte  jen  nějaký  vlk z  nějakého statutárního městysu.  Nýbrž  i lidé,  kteří  zatraceně  kvalifikovaně  vědí,  o  čem mluví,  když  jde  o tenhle  vražedný  sajrajt!!! třeba  už  výše  zmíněný  pplk.   Lubomír Šmehlík (66), v  rozhovoru pro Blesk ,  kde  také   říká:

Musíme to vzít od začátku. Rusové někdy v březnu přece netvrdili, že novičok pochází z Česka. Tvrdili, že Česká republika má s novičokem zkušenosti a že s ním pracuje. A jak se teď potvrdilo, měli pravdu. Ale už tehdy jsem psal na svůj Facebook, že Rusové musejí mít pravdu, protože jestliže my se jako Česká republika holedbáme tím, že naše chemické vojsko je na světové úrovni a má v NATO v gesci ochranu proti zbraním hromadného ničení a zejména protichemické ochrany, tak přece nemůžeme říkat, že nic nevíme o novičoku. A že se proti němu neumíme bránit.

….V žádné munici novičok jako takový nemáme, ale samozřejmě s ním pracujeme. Tedy já už jsem v důchodu, ale jsem přesvědčen, že s ním pracujeme, a jak se potvrdilo, tak je to pravda. A vím, že už v roce 2008 jsme o něm psali v Chemických listech, takže od toho roku o něm víme.

Shrnuto a podtrženo – Rusové o nás  hovořili jen  v souvislosti s  tím, že britské tvrzení,  na  kterém stála  celá jejich důkazní  konstrukce  –  jen Rusko to mohlo vyrobit a nikdo jiný, neodpovídalo ani náhodou respektive – nikoli  náhodou  – PRAVDĚ!!!

Což  potvrdila  informace tajných  služeb a   do barrandovských  kamer  ventiloval Zeman!

Nic  více nic  méně  se nastalo. Ovšem pravda  je  zjevně to úplně poslední, co  je  v kauze  novičok v českém, ale  i návazném prostoru  vítáno.

Další  stejně nebo  spíše ještě  daleko lépe  vybavení- minimálně Švédové, ale  zejména  britská  laboratoř  v  Porton Downu, což  je  necelých  9 kilometrů od  domu  Skripalových nebo také  Američané, kteří odvezli  původně  sovětskou technologii  na  velkovýrobu  tohoto   jedu z Uzbekistánu,   nikoli.  Drží  basu.  Protože  je zřejmé,  že  když někdo vyprodukuje  několik miligramů  této látky, má  schopnosti  „uvařit“  daleko  větší  dávky  toho svinstva.  A  tím  je  naprosto otřesena  vodotěsnost  britské „logiky“ ,   na jejímž  základě  byl  Kreml označen za  nezpochybnitelného viníka, s  kterým půl  světa  a my  zejména,  cítilo neodmítnutelné nutkání  se  solidarizovat,  aniž  bychom  před  onou solidaritou  zapojili do hry rozum.

Jak říkala  moje máma  – když  ostatní začnou skákat  z okna   ty  vyskočíš s nimi…. A já  vždycky  dostal  v podobném případě dvojnásobného zaracha. Jo  kde ty  krásné dávné  časy  jsou? My jsme  rozum nahradili  vírou v ten cizí. A  zaracha  naopak zkoušíme  dát těm, kteří  se ptají k čemu je  to skákání  z okna  právě  nyní  dobré….

A  to nemluvím  o tom,  že  mnozí  znalí  a  skuteční  chemičtí  chemičtí  odborníci – jako např. rektor Královohradecké univerzity  prof. Kuča  a naposled  třeba   Daniel Juna z brněnské Univerzity obrany   tvrdí,  že  novičok  nebo nějakou  jeho  formu  si  může  vyrobit , každý, kdo má  dostatečné vzdělání a  potřebně vybavenou  laborku. Ale  nejlepší bude  přímá citace:

„Je to podobné jako s autem. Když se vám dostanou do rukou jeho plány, doma si ho nevyrobíte. Ale odborník s vybavenou laboratoří to zvládne,“

Tvrzení Mayové ohledně  toho, že  jedině  Moskva..  no je  neudržitelné, ba  trapné.

Nicméně kolem Zemanova výroku  se  rozpoutalo očekávané peklo. Radosemýliči s  USA  soptí,  alternativa, respektive  nepochybně především zemanisté, proruští  a především  Rusko mají  mají  vánoce. Zeman jim to natřel, chtěl zjistit  pravdu   a  odhalil pravdu!

Nepatřím ani k těm  prvním, ani  k těm druhým. A  nikdy patřit  nebudu.  Nepletu  si  politiku s fotbalem. U  toho  mne zajímá jediné, aby  vyhráli ti mí. U politiky  mám zájem naprosto jiný  –  aby  vše  bylo  podle pravdy a rozumu.  A  také  podle  našeho nejvlastnějšího  zájmu. Což  znamená,  že  naše  argumentace  a postoj  přece nemůže stát  na  lži nebo záměrné polopravdě  co by základu  své  existence. Kdo  svůj  systém  takhle ukotví, zákonitě na  to dojede. Lež je  lež   a   s principy  demokracie, jde li opravdu  o demokracii, je  v elementární kolizi.

Takže  je mi líto, ale  nezbývá  než konstatovat, že ani    Zemanovi  o pravdu a nic než pravdu,  vůbec  nejde. Bohužel.  Ten si hraje  svou  vlastní  hru.  Vlastně  hry.

Ta první se jmenuje pomsta, ta  druhá  narcisismus. Takže jsem právě  po  pravověrných  nyní  dostal na pokraj  infarktu levověrné, ale  je mi to úplně jedno.

Prostě  každá  zaslepenost a demomagogie  mne  štve   a  štvát  bude.  Jediné, na  čem  dneska v po zuby ozbrojeném světě  doopravdy  záleží,  je  abychom, jako  druh  přežili a  udrželi  náš  svět  při  životě. Což  je v totální kontrapozici   se zaslepeností  a  nadřazením  víry v něco nebo někoho oproti  obyčejné schopnosti  myslet  vlastní  hlavou  a  zkusit  přezkoumávat  co možná nejširší  paletu a faktů a  na jejich základě  se dobrat ke konečnému  závěru. Nikoli nejprve  formulovat žádaný  závěr  a pak vyhledat  a  brát v  úvahu jen to, co do něj  pasuje.

Začnou tou pomstou. Je  výrazným rysem, dnes možná  převažujícím  rysem Zemanovy  povahy.  Babiš  jej  třikrát , v krátké době,  veřejně ponížil, ba zesměšnil.

1- když  bez konzultace  se Zemanem 23.3.  na  zasedání  Evropské rady  oznámil, že  ČR  se připojí k Británii a  vypoví  ruské diplomaty

2- když  Pelikán,minimálně za  Babišova  nezasahování,  vydal  Američanům  Nikulina

3- když nerespektoval  Zemanovo  doporučení na koalici opřenou  o  komunisty  a Okamuru, ale z ničeho nic  oznámil návrat  k  jednáním se  soc dem a to ve stejný okamžik, kdy Zeman  oznamoval  u servila do  kamer, že  Babiš  akceptoval jeho doporučení  na  souznění  s  SPD  A KSČM.

Nic  takového  dinosaurus  na Hradě neodpustí. Ani kdyby  se jednalo  o jednu z těch potupných  věciček. Natož  tři,  rychle po sobě!

Zemanovi okamžitě po  Babišově  bruselském  hujerování   došlo totéž,   co komukoli z nás. Ohledně  novičoku a  našich protichemických  výzkumných laboratoří  a jejich  úkolů. Včetně závěru, že kdo  něco zkoumá, musí to  mít k dispozici.

Takže  když Babiš  následně  odůvodnil  vymístění  ruských  diplomatů  tím, že  nás  Rusko smrtelně  urazilo konstatováním,  že  jsme měli a máme  schopnosti  vyrobit  novičok, Zeman  nařídil okamžitě ono šetření tajných  služeb, s předem jasnou  anticipací  konečného  výsledku.  A  především vědomím,  že na jeho základě   Babiše  znemožní  tam, kde mu  na tom nejvíce  záleží- před  velkými  hochy v  Bruselu, v NATO, ve  Washingtonu, v Londýně, v Berlíně. Že  svým prohlášení  z něj udělá  kašpárka, co  nemá pod kontrolou  situaci v zemi, kde vládne,  kterou zastupuje a  za  kterou jedná! A to způsobem,  který  bude  de jure  nenapadnutelný – jde mu přece o důkaz,  že  Česká  republika  v ničem nejede a nejela, jak tvrdí  Moskva!

Umím si představit  jak  Andrejovi,  nesnášejícím   sebemenší  odpor a   zvyklém, že  všichni  mu odezírají ze  rtů, asi tak  je…..Má pořád na krku Čapák a nyní  ještě  je za  kašpara , co nezvládá, aby  jeho  zemička  byla  loajální…..

Ale  ani ta druhá  hra, opřená  o  Zemanův  fatální  narcisismus, která vyžaduje, aby  byl neustále  ve  středu  dění, stále  se o něm psalo, lhostejno v  jakých souvislostech,  aby  zkrátka  byl  ON  stále  vidět a slyšet, si právě  přišla  na své!

Dokonce  více než kdy jindy.  Už  o jeho eskapádách  typu  Peroutka  nebo  hůlka  a Sobotka  nepíší  jen  tuzemská  sdělovadla a  nediskutují  Koblihové  v  českých hospodách a domácnostech.  Ten  výrok o tom,že  se u nás  také  vyrábí  také, ačkoli  jen miniaturní množství  novičoku nezůstalo bez  mezinárodní ozvěny. Nyní  je  světovým formátem. Museli  si ho  povšimnout  všichni  velcí političtí i informační hráči.  Na  rozdíl od  toho Peroutky  nebo té hůlky….  Zeman se dostal  do globálních  medií!  Což by  se mu, kdyby se byl zařadil do  houfu přitakávačů,  nikdy nebylo mohlo podařit!!!!!

Bez zajímavosti přirozeně pro něj  není  ani znovunabytí  kreditu v Moskvě,  který  byl výrazně  otřesen po  záležitosti s Nikulinem. Kdy  neuměl zabránit  jeho převozu do Spojených států…..

Viz reakce oficiální Moskvy:

Kreml: Zemanův výrok potvrzuje, že kauza Skripal je provokací

Vyjádření českého prezidenta Miloše Zemana o výrobě nervově paralytické látky Novičok v Česku představují „výmluvnou ilustraci“ k neudržitelnosti stanoviska Velké Británie k případu otrávení někdejšího dvojího agenta Sergeje Skripala a jeho dcery. Uvedl to dnes mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov. Londýn z otravy obviňuje Rusko, Moskva nařčení kategoricky odmítá. Zemanova vyjádření podle Kremlu potvrzují, že případ Skripal je provokací.

Zkrátka  samé  výhody  a  sociálpolitické  jistoty , jak by řekl  klasik. Přirozeně  – v Zemanově  nastavení, jeho prioritách  a vidění světa.

Vážení levověrní, můžete mi  nadávat, jak chcete, ale  to poslední, oč  současnému prezidentovi doopravdy  jde, je  nějaká  pravda.

Jediným, komu v  téhle  haldě  lží, pololží,  demagogické mlhy  a účelových  blábolů na  pravdě  záleží nebo  by, v  každém případě záležet  mělo, jsme  jedině  a pouze  my!  Obyčejní lidé. Kteří za ty  nahoře a jejich  hrátky  platí  účty.   Proto  naprosto není  rozumné  dávat KOMUKOLI  jakýkoli bianco šek  důvěry.  Radši se mýlit  s  USA  než mít pravdu s  Putinem je  stejně  zhovadilé jako  tvrzení opačné – Radši se mýlit se Zemanem  než přemýšlet  vlastní hlavou.
Takhle  pro vypadá  to  novičokové  vlnobití  v malém českém rybníčku,  které  ve  čtvrtek večer odpálil Zeman  u Soukupa.

Pro oba  tábory, kterým  jsem  dneska  zvedl  mandle mám jeden jednoduchý  dotaz:

V jakém světě  to, lidi  chcete  žít a  vychovávat svoje  děti??? Za  co  svět , který  stojí  na lži a popírání  skutečnosti, protože  se to ideologicky  nehodí vy první a   u  vás  druhých  je  základem  účelové používání pravdy  proto,  aby  někdo  byl středobodem pozornosti, uspokojil svou  přebujelou  ješitnost    a/nebo se někomu konečně   mohl  konečně pomstít???

Já  nechci  ani jeden z těchto dvou světů!!!  V žádném případě!  Je mi  jedno, co  bude  s Ruskem nebo USA.  Zažil jsem toho s  nimi  dost, a bych věděl,  že  nějaká  Česká republika  je  pro ně  jen  velmi snadno  postradatelná  šachová  figurka.  Co mi ovšem jedno  není  je  osud  téhle  zemičky, kde žili mí předci, žiji  já  a budou  žít moji potomci.  A  já  v  žádném případě nehodlám připustit, aby se  stala  prolhanou zemí,  kde pravda  nemá místo. Jedno zda kvůli  vládnoucí  ideologii nebo kvůli  uspokojení  narcisistních  pomstyplných starců.

Nikoho  pravda  nezajímá. Mne  ano. Věřím, že je nás  takových víc. Vlastně mnoho.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.