O slavném vítězství České republiky nad zlou Bruselí a jiných podivnostech.


Také se  vám o víkendu  nadmula  hruď  pýchou,  když na vás  udeřila informace o tom, jak  to  Česká republika  natřela  celé  EU?  No celé, vlastně  ne – o to vítězství  nad  Merkelovou a  Macronem a jejich  poslušnými  kývači  z  celé  Evropské unie  se  musíme  bohužel rozdělit ještě s  Maďarskem a Rumnnskem. S  kterými  jsme, slovy  ČTK

zablokovali v minulých dnech přípravu společného prohlášení 28 zemí EU, které mělo být kritické k nadcházejícímu stěhovaní amerického velvyslanectví do Jeruzaléma.

a  doplnila, že

Prezidentův mluvčí poté uvedl, že se na přípravě zablokovaní dohody podílel společně s premiérem v demisi Andrejem Babišem a ministrem zahraničí v demisi Martinem Stropnickým (oba ANO) i prezident.

Zeman se opakovaně vyslovuje pro to, aby ČR následovala amerického příkladu a do Jeruzaléma svou ambasádu přesunula. V květnu otevře ČR ve městě svůj honorární konzulát.

To jsme jim to zase jednou  nandali!  Té  Bruseli hnusný  zatracený!  My  Češi jsme  pašáci!

EU  neprotlačila  rezoluci, která nesouhlasí s přemístěním  americké  ambasády  do Jeruzalema!

Obrovský  úspěch! My si od  EU  diktovat nedáme!

Zajímalo by  mne, co si o  tohle  slavném a  velkém  vítězství  nad  zlou bruselskou  saní  myslí Zemanovi a Babišovi voliči.  Kteří v drtivé většině  zaujímají  tvrdý  protiizraelský  postoj. O protiamerickém ani nemluvě. Kdyby náhodou  nechápali nebo nechtěli pochopit, co  jsme  ostatním členským zemím  Unie svým  neoblomně  statečným postojem zlovolného zatrhli, pro jistotu přidám triviální informaci  –  zablokovali jsme  v minulých dnech přípravu společného prohlášení 28 zemí EU, které mělo být kritické k nadcházejícímu stěhovaní amerického velvyslanectví do Jeruzaléma.   

Což  v praxi znamená  dvě  věci

– ČR přímo podpořila tento americký  krok, ostatně  Zeman  se už  dlouho  netají,  že  by naše země  se svou  ambasádou měla  Američany  následovat, navíc  urychleně

-v podstatě  podpořila  ambice Izraele  přisvojit si, proti všem rozhodnutím a  rezolucím OSN,  celý  Jeruzalem jako hlavní město židovského státu.

Vážně  by mne  interesovalo,  co  si  o tomhle  úletu  dua  Zeman-Babiš  myslí jejich  věrní.  Jestli jim dochází,  že se právě  stali dalšími  hrdými  členy  klubu,  který  neochvějně  tvrdí, že  vůbec  nejdůležitější a nejlepší je mýlit se  se Spojenými státy  než  mít  pravdu s někým jiným.  A také, že  solidarita  je nad  zdravý  rozum!

Protože  tohle  je  totiž  dokonalá a velká  mýlka. Na  rozdíl  od  většiny  alternativní  scény,  mám v  celku a  dlouhodobě pochopení pro izraelské postoje a  chování.  Jak  vůči  svým sousedům, tak  vůči  vlastní  arabské minoritě.  Chápu  jejich pozici v obklíčení,  kdy  vědí,  že  pokud prohrají jednu jedinou  válku, budou nejspíš  zlikvidování a  to  jednoznačně  a fatálně.  Chápu  jejich  brutální reakce, protože  jsou  vystaveni  denní hrozbě  teroristických  islamistických i  čistě politikářských  útoků,  z kterých my, tady  v Evropě, ať  už dosud  uskutečněné atentáty  byly  jakkoli velké a nebezpečné,  jsme  ochutnali  napřímo jen hodně  slaboučký  odvar!  A  až  k nám  někdy  dorazí  alespoň poloviční  realita  izraelského běžného  dne,  půjde nám z  toho hlava  kolem. Je mi tedy  naprosto  cizí  antiizraelismus a podobně  to mám s  prvoplánovým  antiamerikanismem.  Stejně  jako s primitivním  antirusismem.  Ale  tenhle  počin, co  jsme  právě  předvedli v  Bruselu a nad  kterým se na  twitteru  tak pojímal hradní  mluvčáček,  je  do nebe  volající  idiotismus!

Tak  my  jsme  znemožnili  nepřijetí  té  rezoluce?  Může mi někdo  soudný  vysvětlit, v čem by byla poškodila  naše  zájmy, co pro nás  bylo  natolik principiální,  že  bylo uplatněno národní  veto?!

S  kterým jindy,  ohledně  krytí  našich  bytostných zájmů,  pracujeme  tak  opatrnicky  až nijak?  Kdy máme  tendenci  odečítat  Bruselu, Berlínu a  Paříži  ze  rtů?  Kdy dokonce máme  prezidenta, který  prohlašuje, že  je  eurofederalista /viz jeho  ani  půlroku  starý  výrok/, což  znamená  daleko a daleko více Evropy  než je současný  stav? A  nyní  z  kroku  Američanů!!! uděláme  kardinální otázku  národního zájmu? Proč? Je  sna d americký  zájem nadřazen  českému  nebo  je mu  alespon rovnocenný  z  hlediska  českého voliče  a  občana??? Takže  znovu -PROČ????

Odpovím si  sám  – protože

-Zeman moc a  moc  touží,  aby  dostal pozvánku  do Bílého domu a  ono  furt  NIC!

-protože  Zeman  zkrátka musí  být  za  každou cenu středem pozornosti a to bez ohledu na cenu, kterou za  to  republika a její občané  zaplatí

Otázku proč  mu  s tím  pomohl Babiš, protože  vůči Bruselu  je  jediným partnerem  vláda,  nikoli  Hrad  a ta musela  dát instrukci  českému  zástupci,  jak v konkrétní kauze  hlasovat, naopak nepoložím. Tady  je to  zřejmé každému. Po  trojím veřejném zesměšnění  prezidenta  premierem v  demisi

-vypovězení  ruských  diplomatů

-vydání  Nikulina  do USA

-obnovení  rozhovorů s  ČSSD  proti  doporučení z Lán a  to právě  v okamžiku, kdy  Zeman na Barrandově  vykládal,  jak  Babiš  akceptoval  jeho doporučení na  vládní souručenství /neseděl by lépe  termín  národní  souručenství?/ ANOšéfe-KSČM-Okamura Limitid

holt  bylo třeba  Zemanovi přinést  nějakou veřejnou  oběť  hodně  prestižní a viditelnou, aby  uspokojila jeho megaješitnost.

Takže  jsme ji přinesli!  My  všichni. Doslova  do písmene!

Nepochybně  zemanisté pokud  dočetli až  sem,  jen cedí mezi rty – vlk se zase pojímá nějakou lapálií a  dělá    maličkosti  mrakodrap  a  ti, kteří  nedočetli  mají  jasno – proč  by  četli  něco, co  stejně nemá praktický  význam a  jich se vlastně  netýká, tak  ať  si Zeman klidně  dělá  co chce….

Doufám, že  ti první  budou  v čtení tohoto  textu pokračovat a  ti  druzí, že  se k němu  třeba  na skok  vrátí. Takže je potřeba, abych vysvětlil, co se  vlastně  stalo a jaká  škoda  vznikla. A  věřte, že  není, ani zdaleka  jen  jediná:

-zcela  nepochybně  jsme proti sobě, minimálně na  dost  dlouho, pokud ne  natrvalo, poštvali  celý  muslimský svět.  Což  má  nejméně  dvě zásadní konsekvence

  1.        naše  ekonomika bude muset  oželet  v  budoucnu řadu  lukrativních  zakázek z islámského světa.  Klíčový termín je islámský  svět.  To  nejsou jen  chudé  režimy  Sahelu  nebo země  severní Afriky, Marokem počínajíc a  Egyptem konče  nebo  bohaté  ropné státy  na  Arabském poloostrově, či  válkou rozvrácené  země  jako Sýrie, Irák, Afghanistan, Ale  také Irán, Turecko, Pakistán, Indonésii  a  země  bývalého Sovětského svazu  -Azerbajdžán,  Kazachstan a  všechny  tři  exsovětské  středoasijské  republiky!!!!  Muslimské  většiny,  které  všude drží mocenské  páky,  si  tenhle  „čin“  nějaké  České republiky  budou zatraceně  pamatovat!!! Podobně  i  velmi vlivná  muslimské  menšina  v Rusku,  zejména  z  bohatých  autonomních republik typu  Baškirstan nebo  i Čečensko.  Zeman tvrdí, že  se  snaží  o  ekonomickou diplomacii a  uvádění  českých  firem  na  nové  nebo  polouzavřené trhy….  Tak nyní tomu nasadil opravdu korunu!
  2. tenhle český extrabuřt nepochybně  zaznamenali  i  islamističtí  fundamenlisté a  extrémisté!  Bojíte  se  teroristických útoků?  Tak nyní se bojte  zase o něco více. Zatím pro tyhle  šiřitele  džihádu  nebyla  naše zemička  zajímavá. Z mnoha  důvodů. Především proto, že  tu  není  dostatečně  velká muslimská  menšina, která  by jim poskytla  krytí  a logistickou podporu, takže  svou „přízní“ poctili  ty  evropské státy, kde  tohle mají.  Zatím  neexistoval   žádný zvláštní důvod  o nás  jako o cíli  přemýšlet,  už  kvůli právě naznačeným komplikacím.  Nyní  ten  důvod komplikace  začít  řešit  – mají!!!!

-naprosto  zbytečně jsme opět potvrdili  svou  pověst  evropských  potížistů, kteří  jednají nevypočitatelně  a iracionálně. I tohle pro nás  bude mít  řadu  velmi nepříjemných  dopadů v  budoucnu!

  1. Povede to  ke  zvýšené  snaze omezovat  potřebu  jednomyslného hlasování v  EU  a jeho nahrazení, všude, kde to jen trochu půjde  schvalováním  kvalifikovanou většinou
  2. I kdyby  k tomu nedošlo, veto je  mocná  zbraň, ale jen tehdy, je  li  užíváno s  rozumem a opravdu  tehdy, když  jde o životní zájmy  země a  nelze  ničeho dosáhnout  jednáním. Chce  mi snad někdo tvrdit, že tahle  ptákovina s americkým velvyslanectvím  je český  životní zájem?  Já  bych  řekl , že  nikoli.  Pálí nás  jiné  věci – určitě  budoucí nastavení  EU k migraci,  evropské hospodářské politiky, budoucí unijní rozpočet, předávání dalších národních  kompetencí centrále  EU, abych vybral  alespoň  některé.  Jak  nyní pro své zájmy budeme  hledat, zejména  při hlasováních  kvalifikovanou  většinou,  když  jsme  se právě projevili  jako tupí  berani? Jak  říkám, nemám  většinově s  izraelskými postoji  žádný  zásadní problém /většinově  ovšem neznamená, že  se mi líbí  všechno co tenhle  stát  doma  i za svými hranicemi vyvádí!!/ a  už mne  dostkrát  vytočila  nesmyslná vstřícnost  EU  k tzv. Palestincům  a  dalším  extrémistům arabského  polo/světa. Nicméně  –  uměl jsem si  ji  zdůvodnit. Pragmaticky  zdůvodnit.  Vezměte  v úvahu  počty  islámských/arabských  voličů  v jednotlivých  státech západní Evropy  a  máte  jasno, proč  je  EU tak  negativní  vůči Izraeli a naopak  velkorysá k jeho  sousedům….   A my  jsme  znemožnili  většině  vlád  ostatních  členských zemí  EU  „jít  na ruku“ nikoli  nepodstatnému voličskému elektorátu laciným a nic  nestojícím  a neznamenajícím  veřejným prohlášením!  Vy byste  tohle  těm  Čechům  zapomněli a prominuli, být  francouzským německým,  belgickým, holandským britským švédským,  dánským, španělským, portugalským, italským a kdo  ví jakým  špičkovým politikem? Prostě  jsme  si  je  proti  sobě a hlavně  svým budoucím potřebám – poštvali a oni nezapomenou! Fakt  dobrý!
  3. Sobotkovi  bylo vyčítáno, že  nepodpořil  žalobu  Slovenska a Maďarska  u  Evropského soudu  ohledně  kvót. Ačkoli šlo o předem prohraný  spor, jak jsem s  velkým předstihem na Kose  konstatoval.  Že  nebyl solidární  s  V4…  Kde ty loňské sněhy jsou?!  A my jsme  snad byli  tentokrát  solidární s  V4? Ano,  Maďaři učinili co  my.  Slováci a zejména  Poláci,  dnes  rozhodně nejbigotnější  americký spojenec  v Evropě, NIKOLI!!! A ni nikdo o nějaké V4 solidárnosti  ani nemukne!  ani v  mainstreamu, ani v na alternativě. Ostatně  to nemuknutí platí pro  celý  tenhle  mimořádně hloupý  náraz  do zdi totální blbosti.

 

Nyní  si dovolím jednu ze  svých tradičních odboček. Musím.  Před ani ne  týdnem  na Kosu  šel můj  článek

Co netušíte o migrační vlně, která stojí přede dveřmi…. DOPLNĚNO!!!!

kde jsem psal  o tom,  že ČR podepsala, na  rozdíl  od  Maďarska,   tzv. Marocký  nebo též  Marrakéšský protokol,  který   otevírá  dveře  velké  masové migraci, proti které  je  tzv. migrační tsunami 2015 doslova  jen  malou  vlnkou v  umyvadle.  Když  se  to profláklo, Babiš  to okamžitě  těžce bagatelizoval  – prý jako nic, prý náš podpis  nic  neznamená. prý se nemáme  čeho bát. A zasemu nějaká  mafie / jako vždycky/ škodí…

A  ke  všemu ostatnímu se vyjadřující  Zeman, který  je podle  mnohých tím, kdo nás  jediný ochraňuje  před  migranty  -MLČEL!  Z  Hradu k  tomu Metnarovu podpisu  v  Maroku  nedorazilo ani slůvko. Zvláštní.  Ovšem pochopitelné, kdyby  šlo  opravdu  o banalitu,  navíc  třeba překroucenou.  Jenže  to  nejdůležitější  z  jednání v Marrakeši  už  žije svým vlastním životem.  V  Europarlamentu  určitě!  Jde o Návrh Globálního paktu o bezpečné, řízené a legální migraci a návrh Globálního paktu o uprchlících.

A  přesně  o tom  byla řeč a  podepisování /Metnarem/ před pár  dny  v Maroku. Dovolím si ze  svého minulého článku citovat, aby  bylo jasné, že  nikomu nevěším žádné bulíky na nos:

Účastníci konference – s výjimkou Maďarska – v prohlášení vyjadřují podporu dokumentu Agenda pro udržitelný rozvoj 2030, který byl vypracován na půdě OSN v rámci Úřadu vysokého komisaře pro uprchlíky (UNHCR). Podle usnesení Valného shromáždění OSN o Agendě 2030 je nyní na půdě UNHCR připravován Globální kompakt pro migraci. Zatím se o něm jedná na diplomatické úrovni a bez kontroly národních parlamentů. Oficiálně byl měl být předložen k podpisu členským státům OSN na Valném shromáždění v září 2018.

Podle  naprosto děsivého čerstvého článku

Hlasování, o kterém se mlčí: Migranti podle instrukcí OSN. Podepíše za nás EU? Hrozí kličky, které obejdou naše orgány

je v  EU, přesněji v  Europarlamentu  velká  snaha, aby  ony  dva  globální uprchlické pakty nepodepisovali  jednotlivé  členské státy,  ale  Brusel  závazně za  všechny!!!!

Tohle, jen tohle a znovu  tohle si  zaslouží  uplatnění  rozhodného českého veta a hledání  spojenců pro případné  silové hlasování  kvalifikovanou  většinou!!!  Nikoli nějaká  blbina  ohledně  americké ambasády  v  Izraeli!!!  A u nás  se jak Strakovka, tak Hrad pojímá tou  nebetyčnou a nebezpečnou  izraelskoamerickou ptákovinou!  Kvůli ješitnosti  jednoho sebestředného starce, který  se  chce  dostat stůj co stůj  do Bílého baráku a  politikaření  jednoho  velkopodnikatele, který  zatím ještě potřebuje  starcovu podporu!

Ne nehledám na Zemanovi a Babišovi  kde jakou  maličkost,abych je mohl  sjíždět a znectívat, jak mi tuhle  kdosi  napsal. Za oba už  jsem se postavil  – stačí si vzpomenout  na  EET nebo novičok. Jen každému  se  snažím  měřit  stejným  metrem. Leda, že  byste pokládali  ty  hrozící  škody  z našeho  jeruzalémského extempore za  miniaturní a pod  vaši rozlišovací schopnost a podobně to měli  s  hrozící  migrační záplavou . Já to ovšem  vidím  jako serii  obrovských a v tom posledním případě – doslova  galaktických průšvihů.

Mimochodem – právě  ve zprávách  slyším, že  otevření amerického velvyslanectví v Jeruzalémě  vedlo  v  Gaze  k  obrovským palestinským  protestů. Prozatím  je  nejméně  52 mrtvých  a  2500  zraněných  izraelskou střelbou.  Nepochybně  nás  tihle  vnímají  jako spoluviníky  izraelské  střelby. Oni z  toho určitě  vyvodí  důsledky.

Já bych je  totiž  vyvodil také. OSN  původně, při vzniku státu  Izrael,  Jeruzalem rozdělila  na západní a východní. Západní /červená/ byla přisouzena  židovskému státu. Východní  Jordánsku.

Takhle  to platilo až  do roku  1967,  do šestidenní  války,  kdy  Egypt, Sýrie a Jordánsko přepadli  Izraelce.  Jenže  ti nejen že  se  ubránili,  ale porazili  své protivníky  na hlavu.  Egypťany  tak, že  opanovali  celou  Sinaj a dokonce  překročili i  Suez /následně  se vrátili zpět/,  Sýřanům  okupovali  Golanské výšiny /dosud/ a  Jordáncům  odebrali celý  východní Jeruzalem, který  prohlásili za  součást  svého státu. Což  ovšem mezinárodní společenství nikdy neuznalo.

A  by toho nebylo málo, tak  v  roce 1980 Izrael přijal speciální  zákon, kterým Jeruzalem  prohlásil za  svoje  hlavní město!!!

Každého rozumného člověka  musí  popuzovat  odtržení  Kosova  od  Srbska a  tzv. humanitární bombardování!!!  Mnohým, kterým to nevadí,   naopak  vadí  tzv. ruská  anexe  Krymu.  Kupodivu  hledám politické i občanské  hlasy,  kterým  by  vadilo přemístění  US  ambasády  do Jeruzalema!!!  Vždyť  jde o stejnou  loupež  jako u Kosova. Přes  všechno porozumění,  které  pro  židovský stát a  jeho chování mám! Je  to vocaď  pocaď.

Německá ARD když v pondělí večer  komentovala  slavnostní  akt  otevření  amerického velvyslanectví se  zaobírala  také  účastníky  té  akce. A konstatovala  jednak, že tam  byli jen  Američané a domácí a  pak  zdůraznila  to,  že  v první řadě seděli  američtí sponzoři  Trumpovy  volební  kampaně. Přesněji – největší sponzoři….

Co  že  to děláme?  Co  jsme zablokovali  za  rezoluci?

Podporujeme  sponzory  finančníky  současného  amerického prezidenta!  Schvalujeme  násilnou  anexi  cizího  území!  Důsledkem  jsou  minimálně  desítky a  desítky  mrtvých  a tisíce zraněných. A budoucí trvalá nenávist  nebo nejméně  despekt  vůči všemu  českému  v  nemalé  části světa!  Proč  to všechno?  Skutečně  je  Zemanova  ješitnost  a narcisismu  a  Babišova  touha  dojit a politikařit u nás nadřazeny úplně  všemu????

Zemanisté a babišisté, jste  spokojeni?  Kurva, jste  spokojeni se svými  svatými????

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.