Nevtip na tento den


V téhle  rubrice už  jsem  popisoval  „skvělou  práci“  Policie  České republiky, ale  i té Městské, při napadení  číšníka  na Staromáku holandskými „turisty“.

Přes  kamerové  systémy  a  všechny  možné sledovací monitorovací  systémy nebýt  jisté  všímavé cestující na Ruzyni,  byli  by  tihle  „turisté“ zmizeli  nevratně  za  hranicemi.

Jenže  to není zdaleka  jediný  obrovský  výkon  cajtů v  téhle  kauze. Proto se k tomu  znovu  vracím.

PČR  pátrala  rychle  a důkladně.  Holandští  „turisté “  /uznávám, že  nemohli vědět,  že  jde  o lidi z Holandska/  odjeli v poklidu a pohodě  z místa  činu tramvají.  Nechápu,  sice jak je  něco  takového možné, ale budiž.  Pátrání se rozjelo a  vše  bylo pojato  důkladně.

Holanďany  se sice nepodařilo  blíže  identifikovat  a  tedy  i nalézt, ale  nevadí,  byli jiní  podezřelí!

V pátrací síti uvízlo  7 turistů z  Izraele. Po kterých neprodleně  vyrazilo  zásahové komando těžkooděnců  a to se  s nimi v žádném případě nemazlilo. Dovolím si  citovat  z Aktuálně.cz

Při akci zadrželi sedm cizinců, které pak příslušníci pořádkové jednotky odvedli spoutané ulicemi metropole na služebnu. Až tam zjistili, že nechytili pachatele, ale izraelské turisty, kteří s útokem nemají nic společného. Skutečné násilníky nakonec zatkli na ruzyňském letišti běžní uniformovaní policisté. Policie se za chybný zásah Izraelcům omluvila. 

No  chybička  se vloudila. Byli  zadrženi  spoutáni, zjištěni, propuštěni, policie  se omluvila.. Tak co by  kdo  chtěl???

No především, aby  byli zatýkáni  ti, co  se prali.  Aby  bez  zásahu PČR  si neodjeli  tramvají.  Aby těžkooděnci.  reagovali přiměřeně.  Protože  Izraelci  vypovídali o  detailech zásahu takto:

„V podvečer do našich pokojů vtrhli těžkooděnci s vytaženými samopaly, maskami, helmami a v plné zbroji. Začali nás bít a drželi nám automatické zbraně u hlav,“ popisuje pro Aktuálně.cz policejní zásah Eli Gershzon, jeden ze zadržených.

Vůbec  mi nejde  o kritiku PČR za  každou cenu.  Máme  policii  takovou, jakou si můžeme  dovolit, respektive  takovou,  jakou  nám  ji  udělají politici. A proč  by  to  u ní mělo být  lepší  než třeba  ve  školství nebo v dopravě. Ale  tady v tomhle konkrétním případě incidentu na  Staromáku,  je  těch  chybiček, co  se vloudily přeci jen na můj  vkus  nějak příliš.

Kdyby  místo  turistů  násilníků  byli dorazili  turisté  teroristé,  tak  to  by byl  býval  ukázkový  masakr!!!! To mi nikdo nevymluví. A  vrchol bizáru by  v takovém případě bylo zatčení „islamistických  teroristických fanatiků“  z Izraele….. To by tedy  byl opravdu povedený žertík….

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.