Flash – Kvóty na uprchlíky přinesly jen sváry. Byla chyba je prosazovat, uznala Merkelová


K  neuvěření!!  Opravdu k neuvěření!  Dovolím si  přetisknout z  Novinek. cz

Kancléřka  Merkelová, která kvóty dlouhodobě prosazovala, ale postupně svou migrační politiku mění, tehdejší rozhodnutí podle Spiegelu v současné době vnímá jako neúspěch. Křesťanskodemokratickým politikům ve středu na uzavřeném zasedání v Mnichově řekla, že prosazení kvót většinovým hlasováním nepřispělo ke smíru v Evropě. „To musím při zpětném pohledu kriticky říci,“ nechala se slyšet.

Merkelová  konečně, po  4 létech pochopila  to, co bylo jasné  každému, kdo  měl trošilinku funkční  hlavu  na krku už před 4 roky!!!

Nemám čas  probírat se dobovými zdroji   a dávat sem k lepšímu, co  tenkrát  psal a vysílal  český  mainstream. O německém  vůbec nehovoříc. A porovnat  to s  tím, co jste  tenkrát mohli  číst  na  tzv. dezinformačních  webech, sloužících  hybridní  válc e rozpoutané  Kremlem!!!

Nemám na  to čas a  všichni si to ostatně  sami pamatujete!  Takže  si to odpustím.

Co si odpustit  nemohu a  neodpustím, je , že  ona  tvrdá  česká  pozice, ohledně  Merkelovou a  dalšími  na  sílu  protlačovaných  kvót, kterou  si  nyní, po  obratu  kancléřk,y  bude  přisvojovat  na  tuzemské politické straně  přisvojovat  kdekdo.

Ačkoli  jedinými ,  kteří  ji  skutečně  razili, prosazovali a byli za  ni šikanováni  jsou pánové  Sobotka  zejména  exministr  vnitra  Chovanec.  Ti  jednali , hádali se a odporovali  nátlaku  starých členských zemí  EU,  tuzemským sluníčkářům. Nikoli  Zeman na Hradě, udělující  hraběcí  rady  o tom, že je třeba  vyvést  armádu na ochranu  hranic  a   už  vůbec ne Babiš,  který v době,  kdy  Merkelová prosazovala  kvoty tvrdil o migrantech  toto:

„Máme 18 tisíc volných míst pro pomocné dělníky. Pokud naši občané nechtějí obsazovat tyto pozice, tak ano, proč ne,“ řekl o možnosti zaměstnávat běžence v Česku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.