Vyhodnocení tipovačky a tipovačka nová


Inu  svět se  třásl nedočkavostí,  co  velkého bude  odhaleno včera  v půl páté na Pražském hradě a nepochybně, v němém  úžasu  vydechl, když  se  dozvěděl  vo co  go! Takhle  se píší  dějiny! Pražská  kavárna  je  v troskách a válí se ve smrtelné křeči!  Hossana!!!

Nedalo mi žádnou práci  vyhodnotit, kde z  těch, co se zapojili  do tipovačky, co  Zeman  oznámí.

Nejlépe se trefili všichni  ti, co  tipovali,ž e  půjde  o nějaké  sdělení  o Zemanově   zdravotním  stavu!!! Měli naprostou  pravdu. Stalo se.

Za  sebe  říkám, že  mne  těší,  že  pacient  nijak  netrpí  a je  veselé  mysli. Nepřál bych mu nějakou  bolest a strázeň.

Jen mi naskakují  vrásky, jestli se z  té veselé,  řekněme kratochvíle  dá  vyléčit  stejně  snadno, jako z  tzv. korunovační virozy?

Jen nechápu, proč nebyly  připuštěny  otázky  novinářů… Což mne vede  k nové  tipovačce.  Představte  si, že  jste  intervjůkem , který byl účasten  tohoto  vládního sdělení.

Na  co  byste  se asi tak prezidenta  zeptali,  kdyby  dotazy povoleny  byly?

Mne napadají jen  dva  následující a přiznávám, že  nejsou  nic  moc:

1- pane prezidente, inspirací  byla becherovka  nebo slivovice?

2- v případě, že  slivovice prozradil byste  výrobce  a konkrétní značku  nebo ročník?

Pro úplnost uvádím, že  mi  leckterý  kosíř  právem  vyčítal, že  jsem v podstatě  suchar a  že  bych do svých textů měl zapracovat  více  legrace.  Takže  nutně potřebuji inspiraci, Ať už  jakoukoli.  Zemanovi příznivci  by měli ocenit,  že  ji hledám u jejich idolu a to naprosto konkrétně!

Ale  věřím, že  budete  daleko  pohotovější  než  já.  Takže  anketa. Bude otevřena  celých  24 hodin.

Jinak internet  je  plný  zlých a zlovolných  útoků  na nejmoudřejšího, nejpravdomluvnějšího ,  nejpohotovějšího,  nejvtipnějšího obyvatele vesmíru. Odsuzuji to!  Někdo si dovolil dokonce tohle:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

14 reakcí na Vyhodnocení tipovačky a tipovačka nová

 1. Čestmír Berka napsal:

  Nepřišlo mi to vtipné a tím je to pro mne uzavřeno.

  • vlkp napsal:

   Zdravím paní Dito. Předpokládám, že jste to Vy a rád Vás zase jednou čtu. Musím přiznat, že smysl toho článku, který jste nalinkovala, vůbec nechápu. Ne v souvislosti s tou Zemanovou provokací.Ale klidně může být chyba mezi židlí a mým počítačem.

   • Sal napsal:

    Chyba mezi klávesnicí a židlí má číslo 1206: „Please change the user“ („Prosím vyměňte uživatele). Ale ve Vašem případě, Meesře Vlku si nemyslím, že by to bylo zapotřebí.

 2. zemedelec napsal:

  Takhle to dopadne,když si starý chlap hraje na puberťáka.
  Nevím kterému novináři se rozsvítilo v hlavě,když nemohou pokládat otázky,tak tam nemusím.

 3. Sal napsal:

  Ten obrázek mi připomněl „miňtenkér“ 🙂
  To je z vtipu, jak vznikla maďarština:
  Jeli 2 Slováci vlakem, jeden vykloněný z okénka křičí na toho uvnitř: „Kér mi dere tvár“ (keř mi trhá obličej) a ten uvnitř odpoví: „Miň ten kér“ (vyhni se tomu keři) 😀
  V závorce jsou překlady pro ty, kdo neumějí slovensky 🙂

 4. Sylva Šauerová napsal:

  Na nic. Je to – zcela bez ohledu na aktuální zdravotní stav – mrtvý muž. Odepsal se sám, vlastními silami. Lze jen přemítat, co přijde příště, a jaký asi bude zápis, který zanechá v učebnicích historie.

  • juvel napsal:

   Buďte bez starostí, prezident Zeman bude mít v učebnicích historie zřejmě velmi dobrý zápis. Nemá účast na štvavé válečnické protiruské hysterii, je důsledný v postoji proti přijímání imigrantů, oprávněně kritizuje novinářskou žumpu, má odvahu poukázat na lživé manipulace i u našich spojenců, je zastáncem tzv. politiky více azimutů a j. Proto byl, i přes mnohaletou nevybíravou kampaň proti své osobě, vedenou hlavními sdělovacími prostředky, dvakrát zvolen v přímé volbě prezidentem. Už to mu zaručuje významný zápis do historie. To, že je „mrtvý muž“ je jen Vaše zbožné přání.

  • vlkp napsal:

   V učebnicích historie bude o Zemanovi stát následující, zlovolný nenávistný nevýznamný člověk ve zlaté éře Viktorie Plzeň

 5. Aldo napsal:

  Dita sem dala link na hezkou věc. Nepřijde mi divné že Vlk nepochpil. Je už, pokud jde o Zemana a Babiše, ve stádiu kdy nenávist zatemňuje mozek. Zdá ten článek je o pravém úmyslu Zemana, to ovšem nechci tvrdit.

 6. Rafael. napsal:

  Pane prezidente, redaktor valašských Lihových novin Rafael. Chtěl bych ocenit Váš nápad, „Na hrubý pytel – hrubá záplata.
  A teď otázka:
  Proč jste ty trenýrky nespálil daleko dřív? Máme v tom hledat nějakou symboliku?
  A ještě jeden dotaz:
  Proč jste je raději nenechal rozstříhat na kousky a ty nerozeslal Vaším odpůrcům?

 7. miland napsal:

  nikdo,včetně zúčastněných novinářů /přehrajte si video pálení trenek/, nezmiňuje pozvánku na prohlídku s bezplatnou přednáškou a prohlídkou státních symbolů , na kterou byli přítomní novináři pozváni na závěr možná trapného pálení „státního symbolu českých umělců“ /nevím zda vlastenců/ , všichni občané by měli mít aspoň základní představu o státních symbolech své vlasti. miland

 8. bob napsal:

  Zeptal bych se, proč po novinářích neflákal vajíčka, když tento počin veskrze komentovali příznivě

Komentáře nejsou povoleny.