Všichni lžou, včetně Kosy!


napsal/napsala  Smutná krabice

Vlkův úvod:

v mailu  mi  přišel od  Kosíře s  nickem Savage  zajímavý link. Na  malý soukromý  blog. Když  píši  malý, tak podle mých  metrik s nejméně o dva  řády  nižší čteností než  je Kosa. Nicméně  už  dávno  vím, že  i  na opravdu mikroskopických  serverech se dají  najít  velmi zajímavé texty. Zkrátka  jde zase jednou  o ilustraci onoho známého  – na  velikosti nezáleží!

Původně  bylo mým úmyslem převzít  z něj jen tu část,  která se týká  Kosy a  náležitě se  s  ní vypořádat,  vás pak  vyzvat, abyste  si ten celkově  zajímavý  text přečetli sami. Ale mám své  zkušenosti, že tak učiní  maximálně  20% čtenářů a  autor se  docela  činil, poruším zase  jednou svoje  zásadní předsevzetí nepřebírat odjinud a  dávat  jen originály psané   pro Kosu.  Protože  má  své nesporné  kvality. Tedy  s jednou  jedinou  výjimkou.  A  s tou se vypořádám  ve  speciálním článku  zítra! Kdy  z z příslovečné  vaničky  vyliji špinavou  vodu. Nicméně  dnes  předkládám p.t.  kosířstvu k posouzení  dítě,  které v  té  vaničce také je a  jež nehodlám vylít s ušpiněným obsahem. Jsem si  jistý, že  pochopíte proč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka, Hosté se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.